Sportske tabele Sportski adresar Sportisti

Vesti iz sporta

• Bowlingstones odbranio naslov

Završen je basket turnir u Sokolskom domu.

Foto 31830 Drugu godinu za redom trijumfovao je sastav Bowlingstones. Favoriti su u finalu bez većih poteškoća izašli na kraj sa Ravangradskim ajkulama. Drugoplasirani su zaigrali prekasno, tek nakon ubedljivog vođstva rivala. Izvanredna podrška publike vratila ih je u meč, međutim ostali su bez daha u pokušaju da dostignu prednost šampiona. Pobednicima je pripala nagrada od 80.000 dinara. Treće mesto zauzela je ekipa Sunset Bad boys koja je u malom finalu slavila protiv sastava Kapetan Kuka. Priznanje za najboljeg igrača turnira pripalo je Aleksandra Sokoloviću iz pobedničkog tima.
Zoo komerc je trijumfovao u kategoriji kadeta, dok je kod pionira titula pripala Agenciji MGS. Najbolji pojedinci bili su kadet Ognjen Vukas i Marko Stanić u konkurenciji pionira. Finalne večeri održana su pojedinačna takmičenja najpreciznijih i najspretnijih. Najbolji trojkaš, sa šest pogodak za 30 sekundi, bio je Lazar Gagić. Skil čelendž takmičenje osvojio je Veljko Bogdanović.
savamajstor @ Pet, 18.08.2017. 23:51
agencija mgs aleksandar sokolović basket bowlingstones kapetan kuka lazar gagić marko stanić ognjen vukas otvoreno prvenstvo grada ravangradske ajkule skil čelendž sokolski dom sombor sport sunset bad boys trojke veljko bogdanović zoo komerc