SOinfo > U novom odelu

>>
12
Sve cestitke ekipi SOinfa :)
sajt izgleda super, pravo osvezenje :)
TaSkiCa
@ Pon, 22.02.2010. 19:28
TaSkiCa
Pridruzujem se cestitkama :)

jecikus
@ Pon, 22.02.2010. 19:34
jecikus
Cestitka i samo napred !
lalosh
@ Pon, 22.02.2010. 21:12
hvala

ako naiđete na neke greške, ili ako vam se nešto čini nelogično u načinju funkcionisanja, javite..

test izmene poruke

poruka menjana pre 10 godina
pcmaniac
@ Pon, 22.02.2010. 23:29
pcmaniac
Svaka cast, svecki izgleda, a kanda tako i radi. :)
I da, fiksirana duzina je meni vazda bila lepsa. ;)

E sad... bilo bi lepo da se avatari ture na desnu stranu, a tekst poruka ne levu.
(Ima razloga zasto je na svim forumima tako. :))
Ovako je bas zbunjujuce.
sinisa
@ Pon, 22.02.2010. 23:53
sinisa
Izmena poruke ne fercera, uzgred.
I da, sad cu opet morati da pisem novu skripticu za kradju vremenske prognoze, kad zatreba.
sinisa
@ Pon, 22.02.2010. 23:56
sinisa
Da, zapravo leva kolona (na celom sajtu) treba da bude desno, i obrnuto. Onda bi bilo savrseno. :)
sinisa
@ Uto, 23.02.2010. 00:01
sinisa
javi mi koju ti grešku izbaci kad ne uspeš da izmeniš poruku, pošto sam ja malopre uspešno izmenio moju prethodnu poruku..

što se tiče prognoze, sad imaš RSS feed - http://www.soinfo.org/rss/vreme/

a za obrnute strane sadržaja, mislim da je ovako bolje, jer je bitniji sadržaj poruke od toga ko je poruku napisao (po avataru se može prepoznati čak i bez gledanja), a i sve funkcije su sada uglavnom sa desne strane, jer mislim da je lakše i brže raditi stvari mišem na desnoj strani ekrana

pcmaniac
@ Uto, 23.02.2010. 00:01
pcmaniac
Nema greske. Otvori se prazan text box.
I nista se ne desava.
Glede vremenske prognoze - super. ;)
sinisa
@ Uto, 23.02.2010. 00:06
sinisa
A ne znam...
Pretpostavljao sam da si bio rukovodjen tom logikom, ali... godine navike...

Meni pogled uvek prvo pada levo, ia ponekad je i bitno ko pise. ;)
sinisa
@ Uto, 23.02.2010. 00:08
sinisa
sad radi izmena

btw, nije u pitanju samo novo odelo :) SVE je novo :)

test
@ Uto, 23.02.2010. 00:17
test
Sajt je kao što već rekoh vizuelno odličan, ali stari mi se čini funkcionaliji. Ovde se ne vide koji su novi postovi i kolko ih ima. Ili bar ja nevidim nigde to obaveštenje. Video sam sa strane ima nove poruke na forumima, privatne potruke ... ali nema obaveštenja da ima išta. Hoće li to zaživeti. Inače još jednom bravo za novi izgled sajta
Somboracyu
@ Sre, 24.02.2010. 10:12
 Kako sam do sada imao prepiski sa urednicima , pa i onih ne baš ugodnih , pitam unapred , da li Vas zanima i moje mišljenje i zapažanje ? 
branko558
@ Sub, 27.02.2010. 00:52
branko558
@Somboracyu
ispravili smo grešku sa resetovanjem broja novih poruka/oglasa pri logovanju…
takođe, kako bi se videli i poslednji komentari na vesti, kao i odgovori u forumskim temama, drugi blok (blok ispod vesti) na glavnoj strani smo preimenovali u „diskusije”, tj sada funkcioniše kao deo „aktuelno” na starom sajtu…
pcmaniac
@ Sub, 27.02.2010. 10:30
pcmaniac
@branko558
ako ćeš rekonstrukciju sajta da povežeš sa situacijom u kljajićevu, ne zanima me!
pcmaniac
@ Sub, 27.02.2010. 21:14
pcmaniac
Redizajnirani sajt meni je za nijansu nepregledniji i lično sam se bolje snalazio na starom , obzirom da sam skromnog znanja u korišćenju računara. ako je moguće , moj savet bi bio da popravite sledeće :
-  Nedostaje broj koji je do sada označavao posećenost određenim temama a što je samo po sebi davalo sliku zainteresovanosti za pojedine teme.
-  Pojedini znaci su slabije vidljivi ( datumi novih odgovora na temu , kao i početni citati )
-  Nije mi najjasnije , kako mogu dati odgovor na pojedinu temu a da koristim citat predhodnika.

Ostalo je u redu , sve što je novo zahteva malo vremena za privikavanje a posebno korisnicima sa skromnijim poznavanjem rada sa računarom. Nadam se da ste i nadalje spremni pomoći . Iskreno Vam mogu reći da ste jedna od retkih "sijalica" gde mogu da se objave i neke tabu teme , u retko kojem mediju bih dobio prostora da napišem sve do sada izneto. Hvala Vam i pored toga što sam povremeno bio predmet kritike , ali jednostavno teme su stvarne i takve su kakve jesu.

branko .

branko558
@ Sub, 27.02.2010. 21:55
branko558
Boze mili u koju ste kesetinu pretvorili sajt. Izgled, preglednost, funkcionalnost... NULA. Sorry ljudi.

drmr
@ Pet, 05.03.2010. 21:13
E, stvarno, sad opet, posle istorijske distance, moram da kazem, ovo je malo haoticno i nepregledno.
Uradi ono sto sam ti rekao, Nemanja, i za 5 minuta imas pregledan i upotrebljiv sajt. ;)

sinisa
@ Sub, 06.03.2010. 18:42
sinisa
navići ćete se :) svaka promena je bolna 
pcmaniac
@ Sub, 06.03.2010. 18:56
pcmaniac
, navika je navika, nije mi 'leglo' ovo novo resenje sajta, stara verzija je ipak bila preglednija...
jovdra
@ Sub, 06.03.2010. 20:19
jovdra
>>
12
Odgovor na temu Premeštanje teme