Život > Uzhas..;(

>>
123456
----------------- Bulletin Message -----------------
From: Natalija
Date: Dec 2, 2007 8:01 PM

From: LiLiTzA
Date: Dec 2, 2007 6:44 AM

From: SoN_Of_SiN
Date: Dec 1, 2007 1:27 PM

From: MariaWhiteTrash
Date: Dec 1, 2007 6:25 PM

nema shta,geniji!
sranje... :(

From: iwana
Date: Dec 1, 2007 9:19 AM

From: x* [likes her sparkling razor sharp tiara]
Date: 01 Dec 2007, 09:10

i na istom provedem ostatak zivota.

From: Xenia
Date: Dec 1, 2007 8:28 AM

From: DJ Dark Angel aka Dead Trash Superstar
Date: Dec 1, 2007 6:08 PM

From: Diet Glue
Date: Dec 1, 2007 4:40 PM

From: almost-[11:14]
Date: Dec 1, 2007 3:50 PM

Juce uvece(30.11.2007) izaso' sam u grad, posto je petak, pa da se nadem sa drugarima, da popijem stogod, i naravno da se nadem sa curom...
Cura mi je bolestna, tako da je ona otisla kuci...Onda sam pogledao na sat
bilo je 10:25...
Nas sedmoro smo stali ispred zeljeznicke stanice, i poceli da pricamo o tome: gde cemo da odemo, posto je -5, hledno nam je...
Ja sam predlozio da odemo kod mene.
Pa krenuli smo prema mojoj kuci...

Prosli smo pored dvd club FOX-a i lepo polako priblizili se jednoj kafani(tuda smo presekli put prema mojoj kuci)

Ispred kafane stojali su dvojica...Na prvi pogled su izgledali mirni, kulturni...
Gledali su nas i cutali...
Nakon sto smo prosli pored kafane cuo sam da neko vice:
SRBIJA!!!

Mi nismo znali za koji kurac su ordinjali, tako da smo ignorisali njih...
Za minut-dva culo se da vicu:STANITE MADARI!!!

Onda smo vec znali o cemu je rec...Culi su da pricamo madarski, pa zato su rekli srbija, jel su mislili da cemo se pokaciti sa njima zbog toga, ali posto nismo, doslo je do druge faze...

Sta smo mogli da radimo?
Da smo poceli trcati, ispalo bi da smo se usrali, tako da oni sa zadovoljstvom trcali za nama...
Da smo stali, ispalo bi da se hocemo kaciti sa njima, tako da je opet garantovana tuca...
A evo sta smo mi uradili:setali smo dalje ,ignorisali sve(JEBEMTI TOLERANCIJU!!!!!!)

Onda sam vec znao da ce biti tuca...Skinuo sam naocare stavio u dzep i nadao se da necu ga slomiti dok bude trajala tuca...:)
Nisam cuo da neko trci zamnom...odjednom vidim, da su mi uhvatili druga, ja se okrenuo i video da svakog su uhvatili osim mene(DVE cure koje su bili sa nama su takode tukli) razmisljao sam se da kome pomazem...

Mozda je proslo dve ili tri sekunde odjednom su se stvorili jos sestoro, i napali mene.Posto sam vec iskusan u ovakvim stvarima stao sam pored zida, da me nemogu udariti odnazad...Tu sam poceo da im pricam, da:pustite me na miru<dosta je vise>koji ti kurac?>i slicne stvari...posle svake recenice koju sam rekao dobio sam ili sa pesnicom, ili sa nogom(siguran sam da oni treniraju nesto, posto nisu se tukli kao"normalni ljudi" nego lepo ciljali su ,revni udarci, sve izmereno...)
A oni nisu znali da sam ja od 5og do 8og razreda non-stop bio u nekolj tuci, i da dzabe ce me udarati, ja mogu da podnosim udarce, i da necu past na zemju da me izsutiraju...
Celo vrme sam stojao na nogama ,i mirno pricao sa njima, posle izvesnog vremena cuo sam:XY NEMOJ!(znaci od jednog lika vec imam i prezime koju sad necu da napisem namerno, da nebi znao da ja znam...:)

Za minut-dva kasnije stali su, i jedan mi razbio flasu na glavi, a ja sam jos uvek stojao na nogama, i bio sam pri sebi(mogu mislit kako su se usrali kada su videli da mi nista nefali...)Pobegli su...(picka im materina)
A nas dvojicu TOLIKO SU NAPICKALI DA SMO TREBALI ICI NA HITAN PRIJEM.
Jo pa da, zaboravio sam napisati da ti veliki srbi su dosli min.15 na nas 7(od NAS 7 su dve ribe)
Zasto???Ako su toliki likovi, kako to oni misle zasto nisu smeli doci 7-8.Ne oni su jebeni cigani, pa dolaze u konvojima...A mogli su nas da osamaraju, pa da nas ostave na miru...aaaa neee oni su veliki momci, i misle , ako ce nas prepickati, da dospemo na hitnu, necemo im nista...Samo jednu stvar da rascistimo, da nema policije ubiobi njih,jedan po jedan, ali posto ovo ce ici na sud, nesmem da ih diram...:(

A tog xyna poznajem ,i znam gde stanuje, tako da ako cita ovo, nek pazi na sebe, jel ja njega necu ostaviti zivog kad ga nadem...:)posle da mi se zali policiji:)JEdnom sam ti vec razbio glavu, razbicu ti ponovo:)
Pitanje stoji:DAL SU OVAKVI JUDI NORMALNI?STA IH MOTIVISE DA NAPADNU NAS KOJI SMO BILI BROJCANO MANJE?A I INACE< KOJI IM JE KURAC BILO KAD NISMU URADILI NISHTA?

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

ove slike su od juce, i od danas ujutru, u toku dana mi se jos vise sjebao oko...

SoN_Of_SiN
@ Ned, 02.12.2007. 22:08
SoN_Of_SiN
Ispitaccemo u muriji i potruditi se da u sudu ova stvar bude hitno precesuirana.
savamajstor
@ Ned, 02.12.2007. 22:40
savamajstor
owo sam inache kopirao sa spejsa pa se izvinjawam shto je malo preopshiran post...
SoN_Of_SiN
@ Ned, 02.12.2007. 22:43
SoN_Of_SiN
:( :(
nemam rechi!!!!
mifi
@ Ned, 02.12.2007. 23:40
mifi
nama treba jedan gradjanski rat
pobijes govna i gotova stvar.

ja sam madjar, ja sam peder, ja sam siptar, ja sam rom, ja sam jevrej, ja sam hrvat
SMRT FASIZMU
dvnitycker
@ Ned, 02.12.2007. 23:45
dvnitycker
Uvek svuda ima kretena i divljaka, ali oni treba da se boje kazne koja ih ceka ukoliko urade nesto slicno. Problem je sto straha nema jer nema ni adekvatnih kazni. Mama ili tata ce potapsati sudiju za prekrsaje po ledjima, sincici ce dobiti packu i otsetati kuci...

"Командант српске жандармерије Боривоје Тешић изјавио је синоћ да је тешко повређени припадник специјалне српске полицијске јединице смештен на ВМА. Тешић је оптужио групу навијача Звезде да су хтели да упаљену бакљу убаце у уста несрећном припаднику жандармерије, који је том приликом задобио и опекотине.
– Оваквим стварима се коначно мора стати на пут. Употреба ватреног оружја је била по закону, а увиђајне екипе МУП-а Србије спроводе детаљну истрагу – казао је Боривоје Тешић."

E, sad... Da je zandar na ovoj utakmici umesto u vazduh pucao u glavu tim idiotima, mozda bi se neki huligan i zapitao: "Mozda nije bas pametno to sto radim."
VelikiStrumf
@ Ned, 02.12.2007. 23:59
VelikiStrumf
„Ne oni su jebeni cigani, pa dolaze u konvojima”...

Ne treba ti ova rečenica u textu. Nisi kao oni. Užas i katastrofa!!!

SMRT FAŠIZMU SLOBODA NARODU!

poruka menjana pre 12 godina
maka
@ Pon, 03.12.2007. 00:05
maka
I ja sam madjar, i ja sam peder, i ja sam siptar, i ja sam rom, i ja sam jevrej, i ja sam hrvat
SMRT FASIZMU
Freezer
@ Pon, 03.12.2007. 00:09
Freezer
U kome mestu se ovo dogodilo, to nigde ne pishe ? Da znamo gde zovemo!
savamajstor
@ Pon, 03.12.2007. 00:31
savamajstor
Kokanda je Subotica u pitanju..... Tamo ima DVD klub Fox, kaže Google.....
triletrip
@ Pon, 03.12.2007. 00:33
triletrip
jeste suobotitza..
kokitza
@ Pon, 03.12.2007. 00:35
kokitza
Ipak se u Somboru ovakve budalaštine ne dešavaju.....
triletrip
@ Pon, 03.12.2007. 00:48
triletrip
Ja sam vec imao nezgoda u somboru zbog toga sto sam madjar, ali ni blizu toga...
hcrockso
@ Pon, 03.12.2007. 01:26
hcrockso
Bolje sprechiti nego lechiti!
korov
@ Pon, 03.12.2007. 01:54
korov
pu stoka jedna.
SMRT FAŠIZMU!
baksuz
@ Pon, 03.12.2007. 02:38
baksuz
STOKA bre!!!Nije to naviklo da radi,pa ne znaju od dosade sta ce vec napadaju ljude na ulicama!!!Pu,mater im sve bi ja to u kazan!!!!!! :evil: A vala i roditelje sto su ih tako `vaspitali`!!!!
beba
@ Pon, 03.12.2007. 03:19
beba
Pa ovako.......

Iskreno recheno nemam nishta protiv madjara,hrvata,makedonaca i ljudi drugih nacionalnosti......
I ne podrzhavam to zlostavljanje po ulicama,klubovima,pizzerijama i sl.

Al ne podrzhavam ni njih.

Ovo je Srbija,i stoga kada udjem u bilo koju drzhavnu ustanovu,ochekujem da mi se obrate sa DOBAR DAN a ne JO NAPOT(ili kako se vec pishe)

I kada udjem u prodavnicu,da mi kazhu IZVOLITE a ne Teshik(e to tek ne znam da napishem) :P

Pr.Chekam u redu za pasosh,i zhena mi pochne neshto na madjarskom.Mogu samo da slozhim facu kao poluretardirana osoba i da pokazhem sa rukama :dunno:
I da chekam da mi neko prevede.A ona je drzhavna sluzhbenica i POTREBNO je da zna bar 3 jezika(madjarski(maternji),engleski(svetski)i SRPSKI!!!(ipak se nalazi u toj zemlji)

Ili kad na odmoru stojimo na dvorishtu i svi prichamo na jednom jeziku,a onda se nadje neki i kazhe neshto na madjarskom pa se grupica od 6 ljudi uhvati nekontrolisano smejati,a mi pri tome stojimo na 20cm od njih...Nije istina da ne dobace neshto za nas :shifty:

I da,svaka chast onim madjariima koji zhive u Srbiji,al kad se nadju u drushtvu di je vecina ljudi srpske nacionalnosti prichaju SRPSKI!

A kad sam vec smorila da dodam...

Nisam primetila da iko u Madjarskoj pricha srpski... :whistle:
zoyA
@ Pon, 03.12.2007. 12:09
zoyA
zoyA,
slažem se sa tim što kažeš, čak i da imaš nešto protiv Madjara, Hrvata,... to je tvoja lična stvar... a mi se pre svega zalažemo za slobodu mišljenja, zar ne?

Ali ovde je reč o fizičkom napadu, i ti ljudi su pričali madjarski medju sobom a ne sa napadačima (što i ne menja stvar, te "Velike Srbe" je moglo uvrediti i da je neko čačkao nos ili češao uvo). Ni ja ne volim svog komšiju, ne znam šta je po nacionalnosti ali je potpuni gnjavež, pa mu ne razbijem flašu o glavu nego kažem: "Dobar dan, komšija".
VelikiStrumf
@ Pon, 03.12.2007. 12:29
VelikiStrumf
E,te nacionaliste...kako ih ne wolim....tako nece sigurno dokazati kako su oni "VELIKI" Srbi.
Ma,treba ih swe pronaci i prijawiti policiji,pa neka robijaju,kretenchine!
gOrana*
@ Pon, 03.12.2007. 13:10
gOrana*
Ivana, edukuj se!!!
SoulFly
@ Pon, 03.12.2007. 13:29
>>
123456
Odgovor na temu Premeštanje teme