Politika > SNS & SNS

<<
123
Analizirajući lokalnu listu i uporedjujući sa listom od 2016 godine vidi se strmoglav pad pa i njihov nestanak sa političke mape grada Sombora, a sve zahvaljujući Zoranu Rusu i njegovom mentoru koji ga čuva da što više izvuku iz našeg grada (prvashodno mislim na novac).

Primetno je da su degradirani: Stanić Slobodan, Burnadj Vinko, Zavišin Srdjan, Popović Darko, Milić Siniša, Žiža Nikola, Jocić Nikola i za njih me baš briga.

Medjutim, kako objasniti zašto su degradirani pojedini ljudi koji su mnogo učinili za stranku? (Žiža Željko, Velebit Željko, Dubaić Danijela, Milašinov Dragan, Rodić Nedeljko, Ivković Milan) Da li su kažnjeni zato što su dogogodišnji kadrovi SNS? Zašto se ono malo ispravnih na čelu sa gradonačelnicom nije borilo i izborilo za čestite kadrove?

Pa zar su Rusovi poltroni Nebojša Vidović, Radovan Leković, Marko Marić, Maja Nadj, Jelena Mirić, Dejan Tadić potrebniji kadar od ljudi koji su nosili svake izbore u svojim sredinama i isključivo pomagali rad stranke isključujući lični interes za razliku od Zorana Rusa i njegovih sledbenika?
kefecdj
@ Sre, 11.03.2020. 18:00
Dušanka Golubović je MORALA da preseče, da postavi uslov, ILI on ILI ja... ovako "udrobljeno", nije smela da predvodi kolonu u kojoj bar polovina otvoreno radi protiv nje... nije smela i nije imala pravo da predvodi listu na kojoj su ubačeni kompromitovani ljudi za koje se zna da su bahati, a o bahatima i sam Vučić govori da im nije mesto ni u stranci, a još manje na listama ...
KO je ovde lud...   Akteri montiranih anketa, rame uz rame sa Dušankom, ili ona sa njima !!! Alo, pa šta smo to radili da sve to sad bude zaboravljeno i oprošteno ...

Dušanka nam nije dala izbora da podržimo nju, jer kako da glasam za ovu nekolicinu pozitivnih sa liste, a da ujedno ne glasam za bahate i beskorisne matorce kojima je vreme odavno prošlo...

I gde su ta "nova" lica, gde je ta neokaljana mladost... haha, da nije možda baka Slavica deo novog imiđa SNS...

O selima i koliko su uvažavana jadno je i govoriti...
Bezdan tek na 30 i nekom mestu... samo me jedno čudi, šta je to motivisalo Žižu Željka da pristane na tako ponižavajuće mesto...
Kljajićevo, najpre dobro što je sa liste "maknut" onaj što je krao struju, ali nije nikakva uteha 20.mesto i to rešenje o kom se nije pitao NIKO... a to što navodno opet imamo poslanika, pravaranta, kao da nemamo nikog, a to potvrđuju protekle 4 godine, za koje Nada Mandić nije uradila NIŠTA, ni za selo a ni za grad, baš kao ni njen kolega Jaro... i opet nagrađen, i opet na listi...

Čovek naprosto nije u stanju da pronađe bar jednu pozitivu gledajući ovu skaradnu listu...
To nije ni blizu slika časnog Sombora i polu mrtvih sela...

Kobra
@ Sre, 11.03.2020. 19:08
kefecdj:
Analizirajući lokalnu listu i uporedjujući sa listom od 2016 godine vidi se strmoglav pad pa i njihov nestanak sa političke mape grada Sombora, a sve zahvaljujući Zoranu Rusu i njegovom mentoru koji ga čuva da što više izvuku iz našeg grada (prvashodno mislim na novac).

Primetno je da su degradirani: Stanić Slobodan, Burnadj Vinko, Zavišin Srdjan, Popović Darko, Milić Siniša, Žiža Nikola, Jocić Nikola i za njih me baš briga.

Medjutim, kako objasniti zašto su degradirani pojedini ljudi koji su mnogo učinili za stranku? (Žiža Željko, Velebit Željko, Dubaić Danijela, Milašinov Dragan, Rodić Nedeljko, Ivković Milan) Da li su kažnjeni zato što su dogogodišnji kadrovi SNS? Zašto se ono malo ispravnih na čelu sa gradonačelnicom nije borilo i izborilo za čestite kadrove?

Pa zar su Rusovi poltroni Nebojša Vidović, Radovan Leković, Marko Marić, Maja Nadj, Jelena Mirić, Dejan Tadić potrebniji kadar od ljudi koji su nosili svake izbore u svojim sredinama i isključivo pomagali rad stranke isključujući lični interes za razliku od Zorana Rusa i njegovih sledbenika?
Hahahahah ....hahahaaa... druži ti baš ne znaš o čemu pričaš. Izuzetno loše su te uputili u temu, ljude koji si prozvao su dali veliki doprinos stranci kojoj pripadaju. Možda bi mogao da nas malo informišeš o silnim milionima koje perete i fakturišete lažnim medijima da blate pojedince. Koliko samo para vrtite nelegalnom prodajom automobila? 
Treba da vas je sramota što se pozivate da ste članovi SNS-a, jer da jeste, poštovali bi odluke vrha stranke za svako ime koje se našlo na sve tri liste, jer su se na listi prvi put našli ljudi koji zaista rade i ginu za stranku. I da, svima nam je drago što za ovakve ljude poput vas nije bilo mesta na istima.
Šeki
@ Sre, 11.03.2020. 19:39
Šeki šeki ti ne samo da lažeš na forumu ti lažeš i taj vrh stranke, a ko je sve u lancu neistina i laži to neka vidi sam vrh stranke.
Baš me zanima šta bi rekao vrh stranke da znaju za Vidovića i njegovu krađu mobilne blagajne po selima. hahaha baš je čovek izgarao za sns. i to je za vas budući odbornik, to je ta budućnost,

obican posmatrac
@ Sre, 11.03.2020. 20:01
obican posmatrac Zorane Kovačeviću tvoj doprinos za stranku je ne ravan 0 nego negativna nula. Da isti ti ljudi po kojima sada bezrazložno i beznadežno pljuckate nisu izgarali za izbore mesne zajednice nikada nebi sedeo u istoj. Nego, ajde ti nama malo ovde pojasni preko koga si obezbedio i na koji način toliku opštinsku zemlju u Kljajićevu koju obrađuješ i šta vam je skriveni plan? 
Šeki
@ Sre, 11.03.2020. 20:50
samo ne spominjite Mesnu Zajednicu Kljajićevo.  tamo više nema šta da se pokrade pa su nared došli i paketi crvenog krsta za socijalno ugrožene. Ima li sličnog primera i veće sramote, i još se usuđuješ i spomenuti da je tamo sns .  tamo je otpad od sns a sve časno odavno više ne dolazi na sastanke.

obican posmatrac
@ Sre, 11.03.2020. 21:37
Šeki ga baš sravnio sa izgaranjem za izbore u mesnim zajednicama :) 

savamajstor
@ Sre, 11.03.2020. 22:39
savamajstor
Šeki tumara ko slepac... kad bi siroma znao šta je ostalo od Saveta ne bi ni u snu pominjao MZ...
Čudaci, ko se još hvali promašajima i krađom !!

poruka menjana pre 3 nedelje
Kobra
@ Sre, 11.03.2020. 23:06
pored činjenice da je lokalna lista kadrovski, stručno i još po nekim merilima veoma loš izbor, dodatno je opterećena dubokom podelom na dva, nazovima TABORA.
Međusobna netrpeljivost i odsustvo svake normalne saradnje izmešu Dušanke Golubović i Zorana Rusa koštaće sve nas u smislu da je i čitavo članstvo, i staro i novo, jednostavno ili za jednu ili drugu stranu.

Zamislimo sutra da većinu dobije ova lista, i kakva bi to bila podrška koji gradonačelnici pruža jedna ili druga Maja, ili sam Rus, ili njegov kompromitovani Vidović.
Šizofrena je odluka da se na listi našu i zaposleni po JKP preduzećima, Matijević, Velebit, opet jedna i druga Maja, i još čitav niz poslušnika, a koji će onda sutra da donose odluke i kontrolišu rad tih istih preduzeća u kojima su zaposleni... nedopustivo, a pitanje koliko je i zakonito.

Dušanka Golubović, da bi bila odgovorna prema gradu i funkciji koju obavlja, pa i prema sebi samoj, odustala bi i povukla svoje ime sa liste koja joj je većim delom nametnuta. Ovako, ona svesno predvodi i sve one koji po definiciji i usvojenim principima SNS koje slušamo svakodnevno i od samog predsednika Vučića, ne bi smeli da se nađu na listi.

Poručujem Dušanki Golubović, da razmisli koga predvodi i uvodi sutra u odborničke klupe, dok na drugoj strani ostavlja sve one koji su joj bili pdrška dok su je napadali i kopali "jamu" upravo polovina sa liste na čijem je sada čelu...

Zdrav razum i logika nalaže samo jedno, povucite se i časno branite principe SNS, a korumpirani nek ostanu sami sa sobom !!!  
Kobra
@ Čet, 12.03.2020. 09:01
Kobra, ne placi, bices i ti odbornik...ali u sledecem mandatuIskreno, ja bih voleo da si i sad na listi, recimo da budes broj 3, posto su Dusanka i Antonio jedini za tebe ok, pa da budes Sef odbornicke grupe. Zamisli, SEF!!!

Nagatomo
@ Čet, 12.03.2020. 15:18
Antonio je stvarno dečko na mestu, Dušanka je samo bolja opcija od neke druge sa liste, što ne znači da je baš idealna, ali je svakako vrednija podrške ako se nešto već mora podržati... a tvoji komentari su bez veze, pa ih tako i doživljavam... lipaj Tomo, za drugo i nisi

Ako sve prođe ovako, mogu samo da žalim Dušanku, ili moguće i Antonija sutra, ako im podrška dođe od onih koji su im podmetali i blatili gde su stigli... a takvih je bar trećina na listi, koju gle tragedije, baš ona sama predvodi...mije li to bar malo bez veze i skarabudženo ...
Kobra
@ Čet, 12.03.2020. 16:11
Zakleo bih se da ovo nikada u zivotu necu reci ALI OVDE SI POTPUNO U PRAVU!!!
Nagatomo
@ Čet, 12.03.2020. 16:19
ALI OVDE SI POTPUNO U PRAVU!!!

AJDE !

Kobra
@ Čet, 12.03.2020. 16:42
Hvala obican posmatrac Zorane što si nam pojasnio zašto više ne ideš na sastanke Saveta, jednom lopov uvek lopov. Takođe mi je drago Kobra što si nam upravo pojasnio da vam više ni gradonačelnica ne odgovara. Šta se desilo, nije nasela na vaše besmislene laži. Pa da se zaista pitam, nije vam odgovarao Todorović, Stanić, Rus pa sad ni Golubovićka .... ko vama odgovara... Prst na čelo ... da nije problem u vama dvojici!? Xaxaxax sve se svodi na to, postavljen novi poverenik... vi odmah krenete sa vašim imaginacijama, kada vam stave do znanja da vaše gluposti ne piju vodu ... odmah udarite po njemu i eto ne valja. Dajde breeeee više ... lažni penzioner i kvazi zemljoradnik. 

Nagatomo xaxaxax nasmejao si me ... Kobra nema podršku ni svoje ulice da u njoj bude ŠEF  oni najbolje znaju kako je nelegalno izgradio objekat.
Šeki
@ Čet, 12.03.2020. 22:00
pod jedan, Dušanka Golubović vrlo dobro zna, i bez naših objava, ko je tačno i na koji način radio kampanju protiv njenog rada, pa i ugleda sa ciljem diskreditacije, ne samo nje već i politike SNS, čiji je ona kao prvi čovek grada neposredni exponent.
Prema tome Šeki nisam baš siguran da baš njoj ili bilo kome ozbiljnom, trebaju tvoja tumačenja recikliranog mozga... to sve služi vama reciklianim botovima za zabavu, i to je vaš domet.

pod dva , samo zamišljam u kakvoj je ona sada situaciji, pa i Antonio možda i više od nje, kad mora svojim imenom da traži glasove za listu na kojoj su upravo oni koji mesecima iz nekog podruma u Vodokanalu rade njoj o glavi, kao Maja Nađ, Maja Bulović, Vidović, Matijević, i sam podstrekač svega toga... Tu je i voštana figura g. Sekulić, kome su puna usta zakona i dostojanstva, a sad stoji rame uz rame sa likom koji je ojadio blagajnu Čistoće... Stanić i baka Slavica su tu da imaju za dodatni džeparac a ko se na njih osloni, nek mu je bog u pomoći...
Dakle, razumela je Dušanka sve poruke koje joj se šalju, i zna ona sve to bolje od nas, mada i nisam nešto uveren da pomno prati šta to mi ovde diskutujemo, a posebno pamet koja izvire iz vaših recikliranih mozgova.

Prisetimo se samo IPSOS afere,  Maje Nađ i one druge Maje Bulović kao organizatora, i ko je naručilac svega toga... na listi koju predvodi Dušanka su i njih dve, sada i ovde na SoInfu kao botovi a sutra to treba da bude tim koji će da vodi Sombor...
Dušanki sam jedino ponudio rešenje kako bih ja to radio da sam na njenom mestu, ali nisam i lagodno mi je i lakše nego njoj i njenom timu, a zašto je pristala da zajedno radi sa bahatima i nadasve kompromitovanima, to neka ona razmisli.

ova lista predstavlja OKUPACIJU lokalnog parlamenta od strane zaposlenih po JKPreduzećima... kako će sutra izgledati skupština čiji su odbornici većim delom zaposleni po Javnim Preduzećima... koga će oni kontrolisati, čije izveštaje usvajati, čije planove rada odobravati, čije završne račune aminovati, kako će kontrolisati buduća skupština kriminal i korupciju u sopstvenim preduzećima kad to sami tamo i čine...
Ova lista je u debelom sukobu interesa i usmerena da nad gradom, gradskom upravom i skupštinom, suštinsku kontrolu imaju JKPreduzeća preko svojih radnika - odbornika, suprotno svim zakonima i Statutom grada.

Dakle, reciklirani mozgovi, nastavite, Somboru ste itakako dobro poznati...

Kobra
@ Pet, 13.03.2020. 07:31
ko su nam sa liste dvostruki igrači,
na čijoj će sutra biti strani ako se bude kontrolisao rad bilo kog JKPreduzeća ? 

da li će bilo ko od njih sankcionisati sami sebe i preduzeće u kom rade 

A lokalna sns lista je prepuna takvih kandidata koji su nesumnjivo u sukobu interesa i to nema elementarne logike, to se kosi i suprotno je sa osnovnim načelima podele i nespojivosti funkcija i nadležnosti.

Gde to ima kao primer, osim kod nas ovako jadnih, da recimo Zoran Rus, funkcioner u JKP Vodokanal, koji je oličenje i primer bahatosti na koju ukazuje predsednik SNS Vučić, istovremeno bude odbornik, a onda da u toj istoj skupštini kontroliše i ocenjuje svoj rad...

tu su još njih bar 10-tak:

Maja Bulović
Maja Nađ
DEjan Matijević
Nebojša Vidović
Goran Velebit
Aleksandra Soleša
Nikolina Mišković
Dejan Parčetić
Siniša Milić
Jelena Mirić
Radomir Kuzmanović
...
...

Moguće da sam nekog izostavio, ali i ovako, to je ozbiljna interesna grupacija kojoj nije prvi cilj interes grada, već prikriti javašluk u sopstvenim preduzećima...
E zato i zbog takvih, sutra ko god bude gradonačelnik, a lako može biti i bilo ko od njih ako se na to odluče, nosiće "gaće na štapu" zajedno sa svima nama ostalima...

Kobra
@ Pet, 13.03.2020. 09:32
Kobra ove tvoje memoare nema smisla ni čitati 

Obzirom da je sve pribeležno kod notara, pitanje za tebe Kobra, kad se tako "boriš" za dobrobit SNS-a i maksimalno citiraš predsednika Vučića, što nisi došao pa svojim potpisom dao podršku Republičkoj listi, kad ti već lokalna i pokrajinska lista nisu po ćefu? 
Ne mlati više gluposti, kad ćeš shvati da tvoje bezvredno blebetanje po forumu neće naštetiti rejtingu SNS-a, jer je svima jasno da ti odavno nisi člasn SNS-a, posebno od momenta kada si zajedno sa svoja dva i po prijatelja dao podršku odmetnicima Naša sela naš grad. 

Ti da gradonačelnici govoriš šta bi ti na njenom mestu ....  daj breeeeee ne zanosi se Kobra dozovi se sebi, dok još imaš kome 
Šeki
@ Pet, 13.03.2020. 19:01
Kobra ove tvoje memoare nema smisla ni čitati
pa kad nema smisla što čitaš, reciklirani ...

Obzirom da je sve pribeležno kod notara, pitanje za tebe Kobra, kad se tako "boriš" za dobrobit SNS-a i maksimalno citiraš predsednika Vučića, što nisi došao pa svojim potpisom dao podršku Republičkoj listi, kad ti već lokalna i pokrajinska lista nisu po ćefu?
a to je tebi, reciklirani, merilo, ha ...

Vidiš, ja sam bio ubeđen, a i jošđ sam, da je merilo podrške SNS borba protiv korupcije, domaćinsko upravljanje preduzećima, pa i Vodokanalom, da se neće štititi prestupnici i zapošljavati prevaranti....to je program, a ti sad vidi gde si...

A ti potpisi, pa bar 1/3 nema šanse da glasaju za SNS... i vi to znate, zna to i vrh SNS, znaju oni dobro koliko je kvalitetna lista, ali svi računaju na Vučića, izvući će predsednik i lošu listu...
Evo, da je na listi 61 ovca, ili guska svejedno,  narod glasa za Vučića iako nije na listi... ne zanosite se mnogo, mogla bi da bude velika razlika između lokalne i republičke liste !!!to je logično, sve drugo nema smisla

Ti da gradonačelnici govoriš šta bi ti na njenom mestu ....  daj breeeeee ne zanosi se Kobra dozovi se sebi, dok još imaš kome 
naravno da joj to treba reći i verujem da nisam jedini, to je logično i jedino ispravno... pitanje je samo šta ona ima na umu, ispravno ili nešto drugo...

Kobra
@ Pet, 13.03.2020. 20:57
<<
123
Odgovor na temu Premeštanje teme