Biznis > LICITACIJA Državnog zemljišta "uspešna" za grad !!!

<<>>
1234
Pretpostavljam da ti čitaš sebe, a to radi samo onaj koji ne zna šta priča da ne kažem laže.

E sad sam skontao što si samo Markovića spomenu, pa ti napadaš otkupljivace u selu, nadajući se da ćeš dobiti koji dinar, jer oni će pokušati da te ućutkaju parama

E moj Boškić
K.Marx
@ Sre, 12.02.2020. 22:24
K.Marx
a to radi samo onaj koji ne zna šta priča da ne kažem laže.
sad već toneš ...

Kobra
@ Sre, 12.02.2020. 23:12
E moj Boskic
Mislis da niko ne zna cime se ti baviš, obujes bele patike, kariranu kosulju, naocare pilotke, razvuces svoj divni osmeh hijene i cekas da ti neko baci milostinju, e pa Boskic to tvoje levitiranje izmedju iznude i prosjacenja je poznato svima. 
Na niske si grane pao. 
K.Marx
@ Čet, 13.02.2020. 06:06
K.Marx
kad budes spreman za ozbiljan dijalog, možemo nastaviti... ili još bolje negde da upriličimo nekakvu "tribinu"... uživo je uživo...
Kobra
@ Čet, 13.02.2020. 19:05
Čuj ga "tribinu" da nisi i ti kakvu diplomu skuckao, a nisi častio? 

Više nego ozbiljno si po više tačaka osumnjičen ovde, ni jednu nisi demantovao.
Ne znam šta može biti ozbiljnije od ovog? 
K.Marx
@ Čet, 13.02.2020. 21:54
K.Marx
Čuj ga "tribinu" da nisi i ti kakvu diplomu skuckao, a nisi častio?
oko diplome nema dileme, ta čast pripada tvojoj "priji" Nadi... nemoj da joj oduzimaš "titulu" prevaranta decenije... nek bar po nečem ostane upamćena ... a ostaće fala bogu...

Ne znam šta može biti ozbiljnije od ovog?
jedino ti da se malo dovedeš u vinklu, pa da ne gubimo vreme bez veze... evo nam i proleće na pragu, biće i bazen tema uskoro...

Kobra
@ Čet, 13.02.2020. 22:51
Prijo moja kako ćemo, prijatelju lako ćemo, prijo samo kaži, prijatelju vaaaži...
E tako si ti raspolagao bazenom svojevremeno. 
Kad se samo setiš, nije bilo tendera i sličnih gluposti ehee...

No da se vratimo temi, nemoj da te izdaje snaga.
U kom svojstvu si ti bio kad si sa Radulovicem držao tribinu u domu kulture? 
Aj mi to odgovori leba ti. 
K.Marx
@ Pet, 14.02.2020. 06:47
K.Marx
ti kad postaviš neku svoju temu onda se vraćaj i rukovodi njome, postavljaj glupa pitanja, razgovaraj sa svojim istomišljenicima, radi šta ti volja... ovako kako nameravaš neće ti se ostvariti naum, a tvoj jedini naum je da seruckaš i baljezgaš bez ikakvog konkretnog dokaza za bilo šta...

Evo ti predlog: otvori temu pa je naslovi, kao SVI SEOSKI TRAČEVI, pa lepo u pauzi dok nema uživo Zadruge i sličnih emisija koje su tvoja inspiracija, podeli po koji trač...

A ako ti ono "klanje" i međusobno "režanje" jednih na druge nazivaš tribinom, onda si ti zaista pobrkao pojmove...
Možda i u tome treba tražiti razloge što Kljajićevo zaobilaze u popriličnom luku čak i oni koji bi imali šta da kažu, pokažu, prenesu kakvu pozitivnu poruku...

Tolerancija i spremnost da se sasluša i uvažava neko ko ima drugačije mišljenje, nije baš nešto čime se možete podičiti, pa ni ti ovde...
Kobra
@ Sub, 15.02.2020. 10:42
Jao izvinite, nisam vas prepoznao, a kako se Vi kulturno uzdižete? Sigurno čitate starogrčke tragedije na izvornom jeziku? 

Barem trideset ljudi te je videlo i slušalo u domu kulture u Kljajićevu, kad si dosao sa Radulovićem.

Pitam u kom svojstvu si bio? 
K.Marx
@ Sub, 15.02.2020. 18:32
K.Marx
Barem trideset ljudi te je videlo i slušalo u domu kulture u Kljajićevu, kad si dosao sa Radulovićem.
kako čovek tebe da razume ?  kakve veze ima tvoje pitanje sa činenicama :
da se dugi niz godina izlicitovana zemlja "preprodaje",
da u tome kao organizovana kriminalna grupa učestvuje i ZZ Kljajićevo ,
da to organizovano radi ZZ Kljajićevo jer od 2009.g. duguje 384.000 EVRA za dvogodišnju uzurpaciju 622 ha
da je za uređenje 6 ha ciglani ( koje nikad nije urađeno po podnetom projektu ) ukradeno 4.000.000
Da je tih 6 ha "tvoj" precednik" zajedno sa Nadom Mandić i Nikolom Žižom bez ikakvog razloga vratio vlasniku
da tebe i većinu tvojih istomišljenika zabole ona stvar za tuđe milione
da poznajš sve te ljude koji su to "odradili", a i dalje te zabole ona stvar što je selo izmanipulisano
da su za poslušništvo i dobro odrađen posao krađe sopstvenog sela Grba Miloš, Boca, Bogdanović i još par prišipetlji, kao "nagradu" dobili zaposlewe, naravno bez konkursa, od Vodokanala, Škole, Agroinstituta...

I da za sve to, i još mnogo toga, tebe zabole ona stvar, i zapeo kao za neku tribinu sa čak 30 slušalaca...

Batali brate te fore i zaebancije, uozbilji se...
Kobra
@ Pon, 17.02.2020. 17:02
Ti stvarno mislis da cu ja odustati na tu foru sto ti stalno vrtis istu plocu pa ja kao kazem pusti budalu i odustanem?

Ti kao covek koji je bio u dodiru sa nacizmom bi morao malo bolje da primenjujes propagandu, a ne na ovaj nesofisticiran nacin.

Za pocetak priznaj koja je bila tvoja funkcija na toj mizernoj tribini, pa kad razresimo tvoje moralne kompetencije oko licitacije, mozemo nastaviti sa svim tim ljudima koje si nabrojao.
K.Marx
@ Pon, 17.02.2020. 17:28
K.Marx
ti samo nastavi i nemoj da odustaneš sa glupim pitanjima i dilemama( tako korisnog tupsona je retko pronaći  )  a ja ću iznositi činjenice, pa nek su i 100X ponovljene, jer ovom društvu nije dovoljno objaviti bilo kakvu proneveru i krađu jednom, dvaput 3X, mada ti spadaš među one kojima nije dovoljno šta god da se iznese... ALI, kao sagovornik si OK i koristan, jer ovo nije pismo samo za tebe, čitaju to i drugi, pa da ih s vremena na vreme podsetimo, pa i same aktere da njihova ( NE) dela nisu zaboravljena i nek žive s tim da su pljačkali sopstveno selo...

moralne kompetencije oko licitacije, mozemo nastaviti sa svim tim ljudima koje si nabrojao.
kad bi ti samo pojasnio šta su to moralne kompetencije, i to još oko licitacije... ma daj ...

Kobra
@ Pon, 17.02.2020. 17:54
Moralna kompetencija bi u nekom prevodu, koji bi zadovoljio tvoju svest značila onaj koji se lepo ponaša, pa ima pravo da drugima određuje šta je lepo ponašanje...

Ti kao covek sa nacistickim ispadima nisi kompetentan da govoriš o bilo kakvom socijalnom delanju
Kao lazni invalid rada, nisi kompetentan da govoriš o pokradanju države
Kao covek koji je bez tendera davao sank bazena nisi kompetentan da govori o bazenu
Kao covek koji je primio 500 evra kao nadzorni organ kod uređenja ciglane, nisi ni za to kompetentan
Kao covek koji je na svoju ruku, iz neke torbe vraćao pare od samodoprinosa nisi kompetentan da komentarises rad MZ
Kao covek sa diplomom konobara nisi kompetentan da govoriš o diplomama građana sa visokim obrazovanjem. 
Kao loš privatnik... 
Kao loš savetnik većnika poljoprivrede... 
Umešan u dovođenje stečajnog upravnika ZZ Kljajicevo... 
Onda tvoje rešenje kanalizacije

Druže šupalj si ko švajcarski sir, a ono u čemu si maher i ja ti se divim je na koji način uzimaš dinar, pa to je festival

K.Marx
@ Pon, 17.02.2020. 22:31
K.Marx
Iako je Srbija još daleko od pravne Države u punom kapacitetu, ipak je za mnoge od nas koji se bavimo, ne delenjem moralnih lekcija kako ti kažeš već jasnim i dokazivim primerima pronevera, sreća što se sudovi ne zasnivaju na uličarskim tračevima i tebi sličnim i svojstvenim "svedočenjima"...
Kako čvek da se brani, i treba li uopšte da se brani i odgovara na predpostavke, trač komentare, verovatno poreklom od tih tvojih visokoobrazovanih bez dana provedenog u društvu s knjigom...
RAzumem ja i tebe i takve ko ti, vođeni mržnjom da sakrijete šugave tragove korupcije, nekako baš i ne ide...

Kao covek sa diplomom konobara nisi kompetentan da govoriš o diplomama građana sa visokim obrazovanjem.

U pravu si, o stvarnim diplomama i časnim svršenim studentima i nemam pravo da bilo šta ružno iznosim...

Ali o ovim KRPAMA o protuvama sa iznajmljenim diplomama, za koje ni sami ne znaju gde i kako su "štancovane" a još manje čiji su potpisi na njima, za te i takve sam i više nego Dr.uzbunjivač

Kako tebe sad nije sramota, da braniš nešto što i kokoške po selu znaju da je Nada Mandić najobičniji prevarant i uvreda za sve koji su godine posvetili učenju i školi...
Sramoto jedna neopevana... molite boga što je Srbija tek u povoju da bude pravna država, odavno bi ona sedela na nekoj drugoj klupi, a ne u poslaničkoj...

PS: mada, po najnovijim i "svežim" izvorima, nije gospođa ni tu klupu zaobišla ( mislim onu optuženičku, logično )   ...  eto, kruže priče da je prošle godine optužena za korupciju u vezi sa poljoprivrednim zemljištem dok je bila član gradske komisije za dodelu zemljišta... a kako je prošla na sudu joše se nezna, ali saznaćemo !!!!     i vrlo rado OBJAVITI kao exkluzivu, a možda joj dodele još jedan mandat po zasluzi...

EVO i komisije u kojoj je gospođa bila neizostavan uesnik, a dnevnica tada bila od 4.500 po sednici... i sve to još u radno vreme, pa još i lopovluk ... cccc

poruka menjana pre 5 dana
KOMISIJA - sednice-dnevnice.jpeg KOMISIJA-sednice-dnevnice.jpeg
Kobra
@ Pon, 17.02.2020. 23:27
Ne znam da li primećuješ da u istom postu plačeš da su sve što sam rekao o tebi tračevi, a onda nastavljaš sa::'' kruže priče...'' 

Ti bi trebao da zahvališ Bogu što nam je država u rasulu, pa što umesto da kažnjava prevarant, ona ih nagradi izmišljenom penzijom i platom savetnika poljoprivrednog većnika a sa druge strane nam deca od 14 i 11 godina izdržavaju, RADOM, mlađu braću i sestre.
Je li tebe bar malo sramota što deci oduzimaš leb?
Pošalješ li bar nekad neki humanitarni SMS? 
K.Marx
@ Uto, 18.02.2020. 04:32
K.Marx
utiče li na tebe bilo koji dokaz, ali konkretan, koji možeš lako proveriti, čak i opipati... vredi li za tebe ono što je jedino relevantno kao dokaz, ili ti je, kao i svakoj seoskoj alapači, bitnije šta se priča, ili još bitnije šta pričaju neki od aktera i direktnih učesnika sa ovde postavljenih dokumenata...

I ne bih ja s tobom trošio vreme da nije onih drugih koji prate sve ovo, kako tvoje priče i nagađanja, tako i sve objavljene dokumente koji sa sobom nose nepobitne činjenice, kao što je ona KRPA od diplome, tvoje mentorke i na sveopštu žalost i sramotu, sa kojom je uspela da prevari glupsone iz gradske uprave i zaposli se umesto dece koja časno završavaju škole...

I ti sad nekom prićaš o deci, o pomoći, o dobročinstvu... ti koji podržavaš prevarante, a gore nabrojani likovi su najobičniji prevaranti iza kojih stoje jasni tragovi, našao si da deliš lekcije sipajući priče kojima te KLJUKAJU ti isti...

Ajd izađite među narod i poslušajte kako lepo mišljenje imaju o takvima...  JBG prijatelju, nisam ja kriv "ekipi" što kradu gde stignu, od sijalica na Jagnjevu, pa do vode iz vodovoda... sve lažnjak do lažnjaka

Danas u selu imaš dve - tri svetle tačke koje su uradili sami građani, i na drugoj strani ruševine (dom kulture), krađu i je*beni parking koji ne služi nikom, a plaćen je papreno... a gde je tek bazen, ko sve i na koji način "trguje" njime, to tebe i prevarante, normalno,  ne interesuje... gde su traktori iz NZ, i kako to da i pored toga što ih nema fizički, ili i dalje troše naftu, ulje, rezervne delove, gume !!  

Evo ti kao pozdrav, još jednom diploma tvoje mentorke pa nam je izanaliziraj, kad već ona sama nema hrabrosti da kao POSLANIK odgovori, kako je i kojim putem došla do takve diplome ??

poruka menjana pre 4 dana
DIPLOMA nada.jpeg
Kobra
@ Uto, 18.02.2020. 08:04
Vidim diploma je akreditovanog fakulteta, a to što tebi ili meni nije po ukusu to je već nešto drugo... Imali smo predsednika države sa fakultetom daleko nižeg rejtinga od megatrenda
Ne bih ja više o diplomi, stvar je krajnje besmislena, mene interesuje, kako je čovek bez diplome dogurao savetnika većnika za poljoprivredu.

K.Marx
@ Uto, 18.02.2020. 15:16
K.Marx
Vidim diploma je akreditovanog fakulteta, a to što tebi ili meni nije po ukusu to je već nešto drugo...
jeste jeste, akreditovan, a registrovan negde u VB kao molersko - fasaderska radnja... ali i pored toga, sve ti vidiš samo ko bajagi ne vidiš i potpis na toj KRPI od diplome, rukom dopisivano i ko zna koja od spremačica je bila "dežurna" za deqenje autograma.

A fakultet je usput "strava", upišeš, ko što je Nada upisala III godinu direktno, i to u novembru kad je i ta treća godina već poodmakla, platiš i lepo se klatiš... kakv fakultet takva i diploma, a još jači inženjer stočarski kakvim se, bez stida i srama predstavlja...

I šta je sad tvoj odgovor, ako smo imali predsednika, znači opravdana je i njena prevara, neka je nek sedi u skupštini, neka venčava neupućene mlade ljude koji ni ne znaju da pred njima DRŽAVNU lentu kao matičar nosi običan prevarant, neka je jer ti je možda kuma, ili, neka je jer ponosno "predstavlja" SNS pa je onda sve oprošteno i u redu... jel to u redu, ?   e pa neće biti da je u redu, pa makar ponavljali 1000 X

Ne bih ja više o diplomi, stvar je krajnje besmislena, mene interesuje, kako je čovek bez diplome dogurao savetnika većnika za poljoprivredu.
E pa ja vidiš BIH o diplomi, i tek ćemo !!  

I vidi druškane, shvati konačno razliku između lica koja su na funkcijama i za to dobijaju poprilične zarade, i građana koji imaju pravo da znaju ko ih i na koji način predstavlja.
Da kojim slučajem Nada Mandić nije poslanik, da nije zaposlena u javnom sektoru, veruj, niko se ne bi okrenuo za njenom KRPA-diplomom, niti bi to ikoga zanimalo...   nek potraži neki drugi posao ili počne sopstveni biznis ako ima ikakvo znanje, umesto što vuče babe i polušlogirane po selu da izađu na izbore, ne bi li se ogrebala za još koji mandat... jbg, razumem je, osladilo se, lepo je bilo 4 god. X 100 kinti mesečno, a rezultat rada NULA...  

Kobra
@ Uto, 18.02.2020. 21:03
Svaka čast, sve lepo objašnjenoSmiley

Aj sad reci kako si ti dospeo na mesto savetnika većnika za poljoprivredu i koje su tvoje kompetencije? 
K.Marx
@ Uto, 18.02.2020. 23:06
K.Marx
Svaka čast, sve lepo objašnjeno
lepo lepo, naravno da je lepo, ali i korisno, da se ne zaboravi

A tek će da bude "lepo", doduše kako kome... čekamo da pristigne dokumentacija, pa lepo na svetlo dana.... nek se bar zna, dok ne proradi pravna Država !!

Aj sad reci kako si ti dospeo na mesto savetnika većnika za poljoprivredu i koje su tvoje kompetencije?
stvarno bi da ti pomognem, al veruj da ne znam kako   msm, možda bih i mogao samo kad bi razumeo o čemu toliko insistiraš, u čemu je tvoja muka, šta su ti to došapnuli pa nikako da  izbauljaš na suvo ...

Kobra
@ Sre, 19.02.2020. 22:19
<<>>
1234
Odgovor na temu Premeštanje teme