Politika > BEOGRAD: JASNE PORUKE SA GLAVNOG ODBORA SNS

<<
12
JVC: Gospodin Đaković je član izvršnog odbora i od osnivanja je u SNS-u i nije kompromitovan.
Pa da, isto kao i prethodna dva poverenika u Somboru... Smiley
laufer9991
@ Uto, 23.07.2019. 13:57
Intex:

Kakav si ti osnivac? Da li si zaboravio za predsednicke izbore 2012 godine kako si ispunio pristupnicu SNS "ako sns pobedi bicu clan predacu pristupnicu,ali ako ne pobede idem u DS" Kako si to tako brzo zaboravio?
  e stvarno si ćaknut, nema ti ravana u nekim stvarima... naprimer, ofrlje pa kako bude...

od 1. dana... od dana kad su osnivani MO ispod drveta, na klupama jer ta tvoja DS nije ni prostorije ustupala nikom osim sebi, bar je tako bilo u KLJ... jedina prostorija koja je tada bila dostupna za sns u Kljajićevu bila je moja...
To je bar proveriva činjenica, za to bar postoje još uvek "živi" ljudi, ko to može da uopšte spori... moguće jedino da ti po običaju tumbaš pojmove i činjenice, pa tako i ovo...

I nije to danas toliko bitna i presudna stvar, talas preletanja bez ikakve predhodne provere kredibiliteta, odavno je marginalizovao stare odane članove, tako da je tačno, pozivati se na staro članstvo, na osnivanje, postalo je više smešno nego i najmanja prednost...

Ali opet, niko ne može da oduzme ili na bilo koji način umanji doprinos tim ljudima koji su verovali u SNS kad je počinjala...

Kobra
@ Uto, 23.07.2019. 15:15
Zna vrh stranke sta radi.Niko nije slep na mahinacije koje su se desavale.Dolaze novi ljudi koji ce se boriti za stranku.Staro clanstvo veruje u svoga predsednika.Zna se i ko sledeci leti.
Osnivaci
@ Uto, 23.07.2019. 21:39
Kobra:
Intex:

Kakav si ti osnivac? Da li si zaboravio za predsednicke izbore 2012 godine kako si ispunio pristupnicu SNS "ako sns pobedi bicu clan predacu pristupnicu,ali ako ne pobede idem u DS" Kako si to tako brzo zaboravio?
  e stvarno si ćaknut, nema ti ravana u nekim stvarima... naprimer, ofrlje pa kako bude...

od 1. dana... od dana kad su osnivani MO ispod drveta, na klupama jer ta tvoja DS nije ni prostorije ustupala nikom osim sebi, bar je tako bilo u KLJ... jedina prostorija koja je tada bila dostupna za sns u Kljajićevu bila je moja...
To je bar proveriva činjenica, za to bar postoje još uvek "živi" ljudi, ko to može da uopšte spori... moguće jedino da ti po običaju tumbaš pojmove i činjenice, pa tako i ovo...

I nije to danas toliko bitna i presudna stvar, talas preletanja bez ikakve predhodne provere kredibiliteta, odavno je marginalizovao stare odane članove, tako da je tačno, pozivati se na staro članstvo, na osnivanje, postalo je više smešno nego i najmanja prednost...

Ali opet, niko ne može da oduzme ili na bilo koji način umanji doprinos tim ljudima koji su verovali u SNS kad je počinjala...

Postoji jedan dobar covek koji zivi u vasoj Krnjaji, a to je Djordje Vukicevic. Jedan od osnivaca Srpske napredne stranke, sa ljudima koji su 2012 prvi put izasli na izbore ispred Snsa a ti si izasao kao neki gradjanin gde nisi dobio podrsku ni on ukucana svojih. Tako da nemoj da lazes i da se slihtas vrhu stranke kako si ti osnivac da bi dobio parce kolaca. Ti si jedan obican lazov koji bi za pare prodao najrodjenije. 
Intex
@ Sre, 24.07.2019. 06:34

kako tebi dalje nema spasa, moj ti predlog da porazgovaraš upravo sa tim čovekom, Vukičevićem, i valjda će ti nakon toga bar nešto biti jasnije...
Taj isti koga navodiš, ispričaće ti kako je sve krenulo, gde je počelo, i sve ostalo vezano za osnivanje MO u Kljajićevu, i za te izbore za Savet MZ koje pominješ, na kojima da te obavestim, pored rodbine bilo je još glasova, pa i više nego mnogi sa partijskih lista... dakle, zašto je neko išao na listu kao sns, a zašto na neki drugi način, ispred radnika koji su izgubili posao, a sve to u kontkstu da su to izbori za MZ, ako ti uopšte možeš da shvatiš koja je to vrsta izbora...

Ali, pošto je tvoj jedini pokretač zavist i mržnja, ostavljam te da se sam izboriš sa tim i da se sam valjaš u tom mulju u kojem se nalaziš...
Alo čoveče, mućni malo glavom, poješćeš sam sebe... Smiley
Kobra
@ Sre, 24.07.2019. 14:25
Pricao sam ja sa njim jos ihaaj kad si ti poceo da se slihtas opet Snsu za svoju korist,kad je jos krenula prica od tvoje tako reci "ekipe" da si ti "osnivac". Ti si osnivac samo kad ti je dzep debeo i stomak sit. Nemoj da mlatis praznu slamu priznaj ajde da je bilo onako kako ja kazem. Sad te strah priznati jer verovatno prate ovaj forum ili bar neko od njih,pa da ne dobijes jednu pecku za usi  ili mozda da ti primanje ne ukinu jer si radio protiv Snsa pa i samog Vucica  Samo da se prisetimo ovdasnjih izbora za savet MZ poslednji sta si radio,pakete slikao i sto sta jos...uostalom ne vuci me za jezik mali ljigavce
Intex
@ Sre, 24.07.2019. 22:32
Pricao sam ja sa njim jos ihaaj
pričao si ti sa njim, da ne kažem šta

Ti si osnivac samo kad ti je dzep debeo i stomak sit.
Pa da, džep mi je stvarno debeo, od srca ti želim da do kraja života budeš tako debelog džepa, ali stvarno...
A što se tiče stomaka, mogu ti reći da nisam gladan, naopako... a tebi tako pametnom, evo dajem 100E ako pronađeš samo jednog Somborskog i u široj okolini ugostitelja koji mene poznaje, ili me je samo video poslenjih, ne dana, već godina...

Sad te strah priznati jer verovatno prate ovaj forum ili bar neko od njih,pa da ne dobijes jednu pecku za usi  ili mozda da ti primanje ne ukinu jer si radio protiv Snsa pa i samog Vucica
Da da, baš me starh, ... 
A što se tiče Vučića, ako tog čoveka i politiku koju zastupa iko brani, onda smo to svi mi koji ukazujemo na kriminal, pa i u svojim redovima, a takvih je malo... pa zar on to i sam ne govori gotovo svakodnevno, da sns mora da se reši profitera, onih kojima je stranka samo paravan...

Eto, drago mi i čast što sam dao i mali i najmnji doprinos da se konačno razreši sa mesta poverenika Djaković, a uveren sam da to nije kraj čistke koja Somboru može doneti samo dobro, a time i samom sns i Vučiću...
JBG, ja tako shvatam politiku, nema iskakanja, nema soliranja, nikom nije zagarantovano mesto ma gde i ko bio...  tvrda linija naspram onih kojima je sns samo usputna stanica ...

Samo da se prisetimo ovdasnjih izbora za savet MZ
to su izbori za Savet MZ, to je moje selo i imam pravo da se za njega borim, i boriću se... I
podsetići i tebe, ali i sve ostale: izbori za Saveta MZ su isključivo i samo za GRAĐANE, političke partije tu nema šta da traže niti je zakonom dozvoljeno njihovo učešće...
Neka se nađe PRAVNIK da protumači drugačije !!!

I verovatno niko više od mene nije kritikovao ovaj aktuelni Savet, što javno što na sastancima gde god sam imao prilike, jer ne rade dobro, jer se krši zakon, krši se i STATUS same stranke... A to, da ukazujem na propuste, kraduckanja, to mi ne brani ni Statut, ni stranačka pravila...
A Vučić, može samo da mi zahvali što ima i ovakvih, naravno da nisam sam i jedini, što ga na vreme upozoravamo da stranka nije savršena, pa neka vidi šta će...

poruka menjana pre 4 nedelje
Kobra
@ Sre, 24.07.2019. 23:57
Oslabljena je druzina preletaca.Jos malo pa ce promene biti na svim nivoima od upravnih odbora pa nadalje.Rusovi poltroni ce krenuti nizbrdo bez kocnica.Bilo je puno bahatosti.
Osnivaci
@ Čet, 25.07.2019. 09:18
Oslabljena je druzina preletaca.

a zaboravili ste BULAJIĆA njega niko ne spominje; uvukao se kao prdež, zaudara a ne vidi se i čeka svoju priliku zaštićen i na funkciji
obican posmatrac
@ Čet, 25.07.2019. 16:50
JVC: Gospodin Đaković je član izvršnog odbora i od osnivanja je u SNS-u i nije kompromitovan.
ako nije korumpiran zašto "spava" u policiji-   ili policija možda privodi "nevine",

možda je on za vas gospodin, ali za širu javnost on je samo jedan najobičniji korumpirani skot . po definiciji Dragana J. Vucicevica
obican posmatrac
@ Pon, 29.07.2019. 13:34
<<
12
Odgovor na temu Premeštanje teme