Politika > BEOGRAD: JASNE PORUKE SA GLAVNOG ODBORA SNS

>>
12
Vučić na sednici GO SNS iskritikovao funkcionere

Srpska napredna stranka održala je sednicu Glavnog odbora.

Članovima stranke je takođe rekao da se posvete poslu, jer je, kaže, ostalo mnogo da se završi.

"Dođite na glavni odbor i recite sve u lice, a ne da vodite ratove između sebe. Ne mogu više to da slušam. Pozabavite se malo političkim protivnicima, odgovoite im nešto. Koliko vas je ovde - 600? Da li je neko od vas 600 odgovorio na to što su za mane rekli da sam Hitler i da ću biti obešen? Da li je neko reagovao - nije! Nisam tražio, i ne treba, znam da se odbranim od takvih. Neće mene da veša niko od njih jer se slabića nikad nisam plašio. Ali njima ništa ne sme da fali", rekao je oštro Vučić.

Hajde, branite Srbiju, svoju politiku, podmetnite nekad svoja leđa, a ne samo Vučić i još trojica njih, poručio im je. SmileySmileySmileySmileySmiley

Foto: Tanjug/Zoran Žestić

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=06&dd=17&nav_category=11&nav_id=1555644

ostaje nam da se ponadamo, da su neki od nas dobro saslušali i razumeli poruke i reči predsednika, te da na sednicu proširenog GO SNS nisu otišli samo zarad selfija...

Фотографија корисника Radomir KuzmanovicФотографија корисника Radomir KuzmanovicФотографија корисника Radomir Kuzmanovic

Kobra
@ Pon, 17.06.2019. 22:02
Koji likovi.Ovo troje  imaju IQ 25 zajedno.A diplome su im na nivouuuuuuuuuuuuuuu. 

poruka menjana pre 1 mesec
Gary Cooper
@ Uto, 18.06.2019. 08:48
VOZI MIŠKO !!!
potvrda da neki od učesnika sa GO SNS nisu razumeli poruke predsednika stranke najbolje odslikava "povratnički" selfi iz službene limuzine JKP "Vodokanal"...

Nesuđeni predsednik ( na našu sreću ) lokalnog parlamenta ( za volanom službene oktavije ) uz kiseli osmeh saputnice,  ne ume čak ni da prikrije svoje bahato ponašanje...

Ili su možda oboje svesni da je njihovo vreme prošlo, da su svoju igru otplesali bez ikakvog pozitivnog traga i učinka iza sebe... ovo naročito važi za uvaženu poslanicu, Nadu Madić, koja je "uspela2 da za tri godine svog poslaničkog mandata, svom selu i svom gradu ne učini baš NIŠTA... kao da smo u skupštinu poslali kamen... eto toliko su nam bili od koristi, ne samo ona već i još neke njene kolege poslanici sa gornjih slika...

I ko je, u krajnjoj liniji, Dejan Matijević, da mu se može dopustiti službeno vozilo Vodokanala... sutra već, isti će glasati da se poveća cena vode, bar za koji %...

Prekinite više sa glupim slikama, pokušajte učiniti bar nešto korisno, kako to reče predsednik, dok ste još tu gde jeste...

Povratak sa GO - grupni selfi...benog vozila Vodokanala....jpg
Kobra
@ Uto, 18.06.2019. 09:09
Opaaaaaaaaaaa Staniceva elita.To treba najuriti usranom metlom.
Gary Cooper
@ Uto, 18.06.2019. 09:15
kao prva odluka skupštine grada, nakon izbora predsednika, zameniti sve tzv."nadzorne odbore" po JKP, parkirati vozni park svih JKP, a onda bar polovinu rasprodati, po ugledu na Vladu Srbije, uz predhodnu analizu pređene kilometraže...

A onda najavljena metla... i ne mora baš ta tvoja Gari, može i fina, samo da je efikasna... jer, nema drugog puta ni načina da se ovakvi bahati pojedinci konačno "urazume" i počnu raditi i ponašati se u skladu sa pravilima i preporukama posla koji obavljaju...

Kobra
@ Uto, 18.06.2019. 09:27
 Vi ostala deco, sto ste primorani I ponizeni, I sto ste  posteno zavrsili skole I fakultete, molim vas izborite se da ovakvi pojedinci zavrse iza resetaka, a ne da prestavljaju Somborsku Opstinu.

Svemirac
@ Uto, 18.06.2019. 13:15
Ne znam šta je tragičnije: da li to što vidimo u ovom postu ili komentari SNS dvorskih budaletina koje još uvek temenaju i veruju najvećem hohštapleru kojeg je izrodila srpska politička scena u poslednjih 30 godina.Kao Vlada R.Srbije se trudi, ali eto mali podli miševi potkopavaju trud predragog nam predsednika. Pa koga vi za..bavate!!!! Bando jedna razbojnička! Postao SOinfo oglasna tabla dve,tri....ili ko zna koliko struja podguznih naprdnjačkih muva.
P.S. ne, slovo "a" ne nedostaje pukom greškom.
Rade Z
@ Uto, 18.06.2019. 16:51
Ljutis se bezveze Rade.Tebi je kriv onaj sto najvise radi.Ako si zutac vi ste pokazali kako netreba.I mi u svojim redovima imamo svakakih preletaca pa zato sledi cistka i to jako brzo.
Osnivaci
@ Uto, 18.06.2019. 17:54
Sombor nikada organizovaniji, sve štima kako treba i nikakvih smena neće biti. A vi što pljujete ja vas razumem, vi ste ljudi koji bez razloga napadaju vredne i poštene,ali eto takvi ste. Eto Kobra kao kandidat više puta sa različitim strankama nije imao podrške ni od svojih najbližih, šta dalje da pričamo.

JVC
@ Uto, 18.06.2019. 21:03
Sombor nikada organizovaniji, sve štima kako treba i nikakvih smena neće biti.

biće smena, biće, još kako će biti...
jedino gde neće, to je tvoja glava, tu sigurno neće niti ima šanse da se išta promeni... a ti sad guslaj i nadaj se čudu...

Kobra
@ Uto, 18.06.2019. 22:43
A ova baka u saragama jel to podmladak sto Vucic predlaze.
Svemirac
@ Uto, 18.06.2019. 22:56
"Sombor nikada organizovaniji, sve štima kako treba i nikakvih smena neće biti. A vi što pljujete ja vas razumem, vi ste ljudi koji bez razloga napadaju vredne i poštene,ali eto takvi ste...." 
"...Tebi je kriv onaj sto najvise radi...."
Pa zemljo, otvori se!!! Vredne najveće štetočine, pošteni najveći lažovi, prepisivači i batinaši koje je srpska politika iznedrila u poslednjih 100 godina! Čega god ste se dohvatili to ste i zagadili, gamadi jedna!

"...Ako si zutac vi ste pokazali kako netreba..." jebli vas više žutaći, drumski razbojnici! Braća ste po materi, bando!
Rade Z
@ Sre, 19.06.2019. 10:33
Nestima mnogo toga Jvc znades ti to i sam.Vase vreme je isteklo videces to i sam brzih dana.Ne prolazite vise skoro pa nigde.I anketu ste fingirali ali vam nije proslo.
Osnivaci
@ Sre, 19.06.2019. 16:19
Fingirali anketu, hahhaha osnivaci, stvarno ste smesni. Evo ja se nudim da vam platim rucak,zaista imam zelju da vas upoznam.
JVC
@ Čet, 20.06.2019. 13:52
Vidis Jvc da ste svoju sansu propustili.Jos malo pa ce vam to neko i reci.Zbog vas takih mi koji mislimo dobro predsedniku i nasoj stranci nismo imali sansu da se pokazemo.Sada kada se nas glas makar ma lo cuje sasvim je normalno da ste vi u problemu jer ste stranku koristili za licne interese.Bahatost i bezobzirnost nikome nisu doneli dobro pa tako ni vama a ni lokalnom serifu.
Osnivaci
@ Pet, 21.06.2019. 12:47
Najavljeno - urađeno... Smiley

Smena jednog od ključnih lokalnih poverenika sns i predsednika skupštine Odžaci Gorana Djakovića, krupan i očekivan korak ka snaženju i konsolidovanju lokalnih redova stranke...

Realno, da je bilo "po volji" svih nas koji smo upozoravali na vreme, da je kod nekih funcionera došlo do prevelikog "zamora materijala" i gubljenja kompasa u radu, do smene bi već došlo i ranije... ali, daj šta daš, bolje i kasnije ako je to odraz kvalitetnije promišljenosti...

A nama "osnivačima" ostaje da verujemo da je sns okrenula novi lokalni list, da se odriče istrošenih i kompromitovanih kadrova... realno, Djaković je bio više faktor razdora nego jedinstva stranke... 
Idemo dalje ...
Kobra
@ Uto, 23.07.2019. 00:05
Bulaznis po obicaju.
JVC
@ Uto, 23.07.2019. 07:08

Zar smena, doduše malo okasnela, kompromitovanog poverenika, koji je članstvo delio na izdajnike i po njemu neke druge, nije dobra vest za sve nas iskrene članove ... ja se samo nadam da je ovo tek početak uspostave reda, pa i boljeg rada...
A iskreno, Sombor će bar malo "progledati" ...

Nešto si mi ne naspavan !! 

Kobra
@ Uto, 23.07.2019. 08:56
Gospodin Đaković je član izvršnog odbora i od osnivanja je u SNS-u i nije kompromitovan.
JVC
@ Uto, 23.07.2019. 10:31
Kobra:
Najavljeno - urađeno... Smiley

Smena jednog od ključnih lokalnih poverenika sns i predsednika skupštine Odžaci Gorana Djakovića, krupan i očekivan korak ka snaženju i konsolidovanju lokalnih redova stranke...

Realno, da je bilo "po volji" svih nas koji smo upozoravali na vreme, da je kod nekih funcionera došlo do prevelikog "zamora materijala" i gubljenja kompasa u radu, do smene bi već došlo i ranije... ali, daj šta daš, bolje i kasnije ako je to odraz kvalitetnije promišljenosti...

A nama "osnivačima" ostaje da verujemo da je sns okrenula novi lokalni list, da se odriče istrošenih i kompromitovanih kadrova... realno, Djaković je bio više faktor razdora nego jedinstva stranke... 
Idemo dalje ...
Kakav si ti osnivac? Da li si zaboravio za predsednicke izbore 2012 godine kako si ispunio pristupnicu SNS "ako sns pobedi bicu clan predacu pristupnicu,ali ako ne pobede idem u DS" Kako si to tako brzo zaboravio?
Intex
@ Uto, 23.07.2019. 13:00
>>
12
Odgovor na temu Premeštanje teme