Politika > Izbori pred nama

<<>>
1
. . .
56789
osnivaci... zamisli samo apsurda u koji zapada lokalni sns...dokle smo dogurali, da se preletači i dojučerašnji žutaći, bave sns i članstvom od pre 10 g. 

Postalo je izgleda IN, biti član SNS a da iza sebe imaš staž u DS ili JS ili TS ili SRS, pritom bar jednu vruću aferu od bar minimum milion, a preko toga cena je veća, a uz to otvoreno na stub razapinjati sve one koji su stranku očuvali do njihovog dolaska...

E pa gospodo preletači, malo ste se zaebali, preteraste ... 
Kobra
@ Sub, 18.05.2019. 17:01
E gospodine Kobra tvoje komentare citam jer kazu neki ljudi citiram "citas li sta onaj manijak opet pise,Boze sacuvaj a znamo sta je sve radio".. I posto ja eto sticajem okolnosti znam neke informacije bacim oko i vidim da ono kako se ti predstavljas tu nekim osnivacem i postenje izliva iz tebe nema veze s mozgom. Vidi se jasno jelte na ovom forumu ko su osnivaci vide se imena i prezimena ljudi koji su prvi izasli na izbore u Kljajicevu ispred Snsa. Dakle citaocima foruma smo dokazali jedan deo tebe, nastavicemo i dalje. I da ne zaboravim jos ova informacija nije prosledjena u vrh Snsa koji imaju totalno pogresnu informaciju o tebi imaju tvoju verziju samo, sve zavisi od tebe kako se budes ponasao ako budes dobar ostace samo na ovom forumu. A pritom da samo malo prisetimo gradjane kako si izbacen iz Snsa Gro izglasao. A i doduse uvek samo pricas u negativnom kontekstu o stranci. Sad cemo cuti tvoju filozofiju kako podrzavas Aleksandra Vucica, ali ne preletacevice? Sto znaci da ne postujes ni Maju Gojkovic? Ne postujes ni Martinovica? Sta ucini 20crvendaca od "postenog i plemenitog gradjanina"   I ti se utapas u taj IN kako ga nazivas pa bio si u SRS, pa u kradi sela kradi grad, pa doso u Sns posle pobede? A aferu imas i to, ispunjavas svoje uslove da ih nisi ti propisao? 
Mungoss
@ Sub, 18.05.2019. 22:27
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156480094618519&id=8462758518
wtf
@ Sub, 18.05.2019. 23:15
Mungoss:  I da ne zaboravim jos ova informacija nije prosledjena u vrh Snsa koji imaju totalno pogresnu informaciju o tebi imaju tvoju verziju samo, sve zavisi od tebe kako se budes ponasao ako budes dobar ostace samo na ovom forumu. A pritom da samo malo prisetimo gradjane kako si izbacen iz Snsa Gro izglasao.
aha, ovo sad neka ponuda kao pred egzekuciju, ako budem dobar, nećete me "otkucati" vrhu stranke... 
Koje ste vi komedije od botova... pa vi prevazilazite sami sebe... ovakva ekipa nije se sastavila odavno... da li vi čitate sebe...

ajde da se uozbiljimo, vi lepo radite svoje ja ću svoje, a vrh stranke neka "seče" i nek odluči, hoće li Somborski sns da prepusti u ruke preletačima, da postane sigurna kuća za skrivanje od zakona, ili će se uspostaviti red i sprovoditi program stranke... treba li da navodim delove programa o lokalnoj politici ???

Dakle gospodo preletači, sns nije sigurna kuća za afere koje ste sa sobom doneli, a sns vas zanima samo iz jednog razloga, sačuvati guzu od zakona... za sad uspevate, dokle će tako videćemo...

eto vam samo jedna slika, deca Stanišića i na ovakav način odgovaraju na krađu njihovog kluba... bravo za ovu decu...

poruka menjana pre 3 meseca
Kobra
@ Sub, 18.05.2019. 23:50
Mungoss:  A i doduse uvek samo pricas u negativnom kontekstu o stranci. Sad cemo cuti tvoju filozofiju kako podrzavas Aleksandra Vucica, ali ne preletacevice? Sto znaci da ne postujes ni Maju Gojkovic? Ne postujes ni Martinovica?
Pitanje je ko stvarno radi za sns, a ko protiv, ko ustvari kopa jamu i samom Vučiću ponašajući se i radeći suprotno od onog što se od njega može čuti i što ponavlja gotovo svaki dan !!

I kakvo je to sad poređenje Martinovića, Maje sa SNS, ne razumem ?  
Oni su trenutno funkcioneri i poslanici, lično sam pre njihovog prelaska bio među onima koji su bili protiv, za Martinovića smo bili izdajnici, ali stranka je odlučila drugačije, on je kao i Maja bio deo SRS kao i svi mi, proveren je po pitanju afera, i moje je samo da takvu odluku poštujem...

Kad su u pitanju ovi naši lokalni preletači, e tu je situacija malo drugačija, došli su nam posle izbora, doneli sa sobom afere iz prošlosti, i to je ta bitna razlika, to se mora rasčistiti... pa najbolje da sad ponovo budu na listi za poslanike, a bez provere... bilo bi previše...

No, dani su pred nama, članstvo se priprema za nastupajuću kampanju, sve je u opticaju i sve je ovo legitimna borba pre nego se donesu odluke i zaključe liste...
Kobra
@ Ned, 19.05.2019. 00:04
uvek treba podsećati na prevare, na lažna obećanja, na novac koji je namenjen Kljajićevu a nikad nije stigao do nas...
I to je nedelo tog vašeg Benge Zavišina dok je bio uzdanica i poslanik DS.a...  to vi sad nama nudite kao budućnost sns... 

I, gde je završilo naših 53.350.000,00   ajd Crnka, Izida, JVC pitajte Bengu pa nam javite

Da ga ne biste slučajno opet za poslanika   a mi da lažemo građane kako se on popravio i više nije prevarant... 

Фотографија корисника Branko Žiža
Kobra
@ Ned, 19.05.2019. 20:52
Kobrice ti to najbolje znas, u dilu su bio sa Lazicem i pokemonima (bivsi spo), to je vas projekat 
JVC
@ Pon, 20.05.2019. 09:11
hahaha, moj projekat... dill sa Lazićem... super JVC, odgovoriću ja tebi i ekipi ovako, konkretnim primerom koji je vidljiv, ima svedoke...

Darko Kosanović, aktuelni direktor SC Soko, bivši vatreni član SPS,
Taj isti Darko Kosanović, u vreme dok je bio SPS, jedan od najaktivnijih članova koji su cepali plakate sa likom Vućića i svega što je simbolisalo SNS, i to mogu da posvedoče gotovo svi članovi SNS iz Bezdana...

E tog i takvog Darka Kosanovića, vi sada promovišete kao velikog fana i poštovaoca SNS, namećete ga na silu i za poverenika i direktora SC, i očekujete da sad svi oni Bezdanci koji su ga jurili po Bezdanu i čuvali plakate od njega, istog Kosanovića prihvate za poverenika, a smenjeni Žiža da sad odrađuje izbore kako bi Kosanović sutra bio odbornik umesto njega...
Uz sve to, MO Bezdan je trenutno desetkovan...

Pa da li ste vi uopšte normalni... Foto 35022

Kobra
@ Pon, 20.05.2019. 09:55

Smenjen je poverenik koji nije bio po volji i pod kontrolom Benge, a time ni po volji Rusa, a postavili su, zamislite koga, Sinišu Milića, preletača iz Benginog jata, i čoveka koji uopšte trenutno nije stanovnik Stapara...
Ali to ovim razbijačima starog jezgra SNS nije smetnja da ostvare svoj jedini cilj, a to je hvatanje pozicije za rang listu pred nastupajuće izbore...
Starih Staparaca gotovo i da nema, sve odreda preletačka elita i ono što takvi mogu da okupe oko sebe...

Ali zato priča o pokradenim parama oko salaša  iz vremena DS, pa i TS nije tema koja se može čuti na sastancima kojima predsedavaju ova dvojica...

Foto 27060

i sad vi meni ovako pametni recite, po kom to osnovu Siniša Milić biva zaposlen u JKP Prostor... kakva je to zasluga, pošto je opšte poznato da po pitanju stručnosti Prostor nije dobio ništa, osim samo još jedan teg o vratu....

Kobra
@ Pon, 20.05.2019. 10:30
a tek podatak zanimljiv za sve članove SNS, vezano za ovog preletača Milića...

Čak i kad je Maja Gojković sa svojom NP prešla u SNS i učestvovala na izborima pod barjakom SNS, Siniša Milić je tada imao drugačije planove protiv naprednjaka,  nije mu bila dovoljno dobra SNS...

Foto 10259a sada, uz posao do sledeće prilike...
Kobra
@ Pon, 20.05.2019. 12:20
Lepo sam ja reko,sve Rusovi pijuni.Dodao bi i Opacica Markovica Vidovica Janjatovica i jos mnogo njih
Osnivaci
@ Pon, 20.05.2019. 15:05
Sta je preletacevici nema odgovor.A to sto je Vidovc slupao vozilo Vodovoda skoduoktaviju nikom nista.Bahato i bezobrazno se nastavlja
Osnivaci
@ Sre, 22.05.2019. 23:12
A to sto je Vidovc slupao vozilo Vodovoda
g. Vidoviću želim brz oprovak od posledica nesreće... verujem da niko nikom ne želi ovako nešto, bez obzira na duboke razlike u stavovima...

Kobra
@ Čet, 23.05.2019. 08:55
Osnivaci: Sta je preletacevici nema odgovor.A to sto je Vidovc slupao vozilo Vodovoda skoduoktaviju nikom nista.Bahato i bezobrazno se nastavlja
Kako te nije sramota napisati ovako nesto? Sram te bilo dzukelo.
JVC
@ Čet, 23.05.2019. 18:23
Zaista nije lepo radovati se tudjoj nesreci, ali to ste vi. No nema veze.
Kobra, sto se tice smenjenog povernika iz Stapara, pa naravno da je smenjen kad nije mogao da obezbedi ni glas iz svoje kuce a kamoli ostalih mestana Stapara, to bi ti najbolje trebao znati, jer i ti toliko glasova mozes da obezbedis.... 
Nemate ni 2 coveka podrske a ovde drzite slovo, sramota.
JVC
@ Čet, 23.05.2019. 19:54
U vezi udesa smo bar jasni, čoveku želimo da se što pre oporavi, a ti ne trpaj drugom reči koje i sam ovde širiš, kao i mržnju svo vreme...

A što se tiče zloupotrebe službenih automobila, pa za vas sadašnje čak i Šljukić je bio primer domaćinskog odnosa, iako je bio bahat i potkradao Vodokanal na neki drugi način... 

O Staparu će valjda progovoriti Staparci, a vama samo malo podsećanje na protekli moting od 19.og i za koliko ste ljudi slagali i uneli u lažirani izveštaj... I naravno, i dalje ćutite o novcu od renoviranih Salaša i Benginom angažovanju po tom pitanju...

I šta kažete na ovo tužakanje radnika i Vodokanala, koliko će sve to da nas košta i čijom je to zaslugom ?  ni slova, a ???

Čak je i Maja postala "faktor" da se Opelom vozika po gradu i okolini...
nema toga u programu SNS Majo, odavno si ti g. Bulović-Živković postala primer za bahatost,

Kobra
@ Čet, 23.05.2019. 21:53
Vodokanal je najozbiljnija firma u regionu, a ti mozes da pises i piskaras koliko hoces.
JVC
@ Čet, 23.05.2019. 22:09
ajde, ma šta nam napriča... 

Jedino za čega je Vodokanal "ozbiljan" jeste gvozdena metla, a onda lepo sve na videlo... i to ne samo za vreme sadašnjeg "reformatora" već i vreme bivšeg Šljuke...

Sa polovinom radnika pred Sudskim organima, desetine afera za koje se zna + one za koje ćemo tek da čujemo, DRŽAVNI REVIZOR MESECIMA NE IZLAZI IZ FIRME, stotine hiljada pređenih kilometara bez ikakve kontrole, službeni automobili postali više nego privatni...
Evo Kljajićeva, za samo tri godine ponovo zamena vodomera, na čiji teret, šta je sa postojećim, i gde će završiti, ko sve to plaća ?  gde su stari vodomeri, gde je nestalo 1500 vodomera, kao strao gvožđe ili preprodaja... E baš ste LIDERI, ali u muljanju, bahatosti i neodgovornosti, prikrivanju javašluka i kriminala... eto, u tome ste svakako lideri, baš kao što su vam članovi UO ili NO sve sam lider do lidera, ili sve moj do mojega...

O JN, o desetinama angažovanih radnika koji nemaju veze sa Vodokanalom, osim što se na platnom spisku, ne bih, potrajalo bi...

kraće je ovako, da nas ti lepo  JVC prosvetliš i ovako malo uporediš, kakvi su to drugi, ako je Vodokanal LIDER ??  pa još u regionu ??   po čemu to, zaboga miloga ??? 

Kobra
@ Čet, 23.05.2019. 23:22
Jvc ti si pa mi neki opasan tip.Vodovod sigurno nije za pohvalu zato sto ga krcmite svakog dana za vase potrebe.Lepo sam vas pito i napisao sta ste kao rusovi pijuni do sada uradili i zasto vam smetaju stari sns clanovi.Mozda previse znamo sta i kako radite.
Osnivaci
@ Pet, 24.05.2019. 11:48
utakmica pred "prepunim" tribinama, kako su najavljivali i objavili "neki" objektivni mediji...

derbi kola :  
Radnički 1912 - OFK Mladost APA...  subota 25.maj

Foto 35794
Kobra
@ Pon, 27.05.2019. 13:07
<<>>
1
. . .
56789
Odgovor na temu Premeštanje teme