Politika > OSUDIMO svaku vrstu nasilja !!

<<>>
123
Kobra centar, wtf?! Sto bi to radio SNS?!?! Mislis da nema ostalih gradjana kojima su se gore pomenuti zgadili? Sto ta stranica ne bi bila u tvom vlasnistvu? 
JVC
@ Čet, 21.02.2019. 12:03
ne možemo na jednoj strani osuđivati vandalizam, a onda dozvoliti da to u naše ime rade primitivci istog mantalnog nivoa... obaveza svakog neostrašćenog člana sns je da se ogradi od takvih koji to rade, navodno u ime sns...
Ne, to jednostavno nije tako, a to što poverenik ne reaguje kad to radi i odbornik, to je problem koji mora da se reši unutar sns...
Zoran Rus, dok je još ne tom mestu, mora voditi računa o ugledu grupe koja mu je poverena, mada je trenutno upitno i njegovo rukovođenje pa i sam status unutar grupe...

Eto, ima pojedinaca koji to "smeju" da kažu javno, da sve to nije dobro, te da SNS nije isto što i JS...
Jer, bez obzira na uvrede s druge strane, SNS i naročito funkcioneri, odbronici, poslqanici, mora da se uzdigne iznad tog nivoa i načina komunikacije i provokacija...

I na tvoju opasku da čak ta tajanstvena Apatinska starnica može biti i moja, odgovaram sa DA, može, ali ono što NE može, to je da se predstavnici vlasti "pecaju" i daju podršku jednom takvom *ranju, te tako u javnosti ostavljaju ružnu sliku o svima nama...

Ako si razumeo, dobro, ako nisi, šta da ti radim, obrati se nekom drugom ko deli tvoje "vizije"...

Kobra
@ Čet, 21.02.2019. 12:20
Dobro,slazem se. Gde to vlast odobrava ovakve stvari, ja to nisam video!? Nemoj da zaboravis da je kleveta krivicno delo, iznosis stvari koje nemaju veze sa vezom. Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno. Mozda ovo pravi POKS ili neko treci pa da svi upiru prstom u SNS. Po meni su to budalastine, ko se upeca upecao se a gledajuci komentare na stranicama, pa najvise ruznih komentara ima od ljudi koji nisu u politici, znaci da su im se pojedinci zgadili! 
JVC
@ Čet, 21.02.2019. 13:41
Mozda ovo pravi POKS ili neko treci pa da svi upiru prstom u SNS.
kako da ne, nije nego... POKS...

ajd onda, reci ti meni, pameti moja, šta na takvom "tajanstvenom" profilu radi, lajkuje i gubi vreme jedan "ozbiljan" političar, odbornik, radnik JKP u radno vreme, ŠTA ?

Kobra
@ Čet, 21.02.2019. 15:03
Nokaut 1,2,3,4,5,6,7,8,9, ne znaju gde bodu.
Sta im radis pobogu kobra vidis da su umislili da su oni bogom dani.Samo da Vucic sazna kako ga blate I sta sve rade u njegovo ime, ima perje da leti ko 68 kad se snimao film Skupljci Perja.
P.S Botovi zasviracete Vi fruliSmiley
Gary Cooper
@ Čet, 21.02.2019. 20:03
Proxy za tebe frula uvek ima spremna. 
JVC
@ Čet, 21.02.2019. 21:39
I opozicione stranke i deo sadasnje pozicije mislim na novopridosle gledaju iskljucivo licni interes uz podrsku lokalnog mocnika i njihovih mentora.Cudi me da to stranacki organi ne sankcionisu i ne menaju za dobrobit grada. 
Osnivaci
@ Pet, 22.02.2019. 11:37
deo sadasnje pozicije mislim na novopridosle gledaju iskljucivo licni interes
deo sadašnje pozicije, uveliko je spreman ili se sprema za neko novo preletanje kad po njima za to dođe vreme...
Prva lasta je već otišla, i to baš poverenikova uzdanica i gromoglasno pojačanje iz JS (toliko o tome koliko smo pojačani)...
možda je vreme da nam to lepo neko i obrazloži:
šta je nateralo bivšeg odbornika JS da najpre "pojača" a zatim još brže odleti i pridruži se bojkotu skupštine zajedno sa opozicijom.

Kobra
@ Pet, 22.02.2019. 11:57
Naizgled "sitene" čarke, incidenti u kojima su javne ličnosti u fokusu zbivanja, bilo da su akteri ili objekti nasilja, na našu žalost, nastavljaju se  u našem gradu...

Ovaj put, predmet vadalizma je gradonačelnica, g. Golubović, odnosno polomljena stakla na njenom automobilu...
za svaku je osudu ma ko da je počinilac, baš kao što je za svaku osudu i gađanje protestne kolone keramičkom šoljom od strane neodgovornih stanara, prebijanje radnika JKP Zelenilo od strane neposrednog rukovodioca, nasilje na sportskim terenima, kao i verbalno nasilje koje na političkoj sceni dolazi. gotovo sa svih strana, bilo kao atak ili kao odgovor na isti...

Ono što treba da nas dodatno brine i upozorava, jeste činjenica da je pred nama izborna godina, da će ovo leto i jesen, pa i zima, biti obeleženi predizbornim kampanjama, te da su incidenti i nasilje sasvim realni obzirom na podeljenost i atmosferu koja vlada u društvu.

Ogromna je uloga policije, kako u prevenciji, još više u brzom i efikasnom pronalaženju i kažnjavanju počinioca, i to je posao koji isključivo pripada njima... kako rade svoj posao, zajedno sa drugim organima, pre svega tužilaštvom i Sudovima, jasno je po onom što vidimo i sami...

Kobra
@ Pon, 15.04.2019. 11:12
Kobra razbijeno staklo auta gradonačelnice poruka je verovatno od glavnog branitelja županije rusa i njegovih sledbenika. Dokle je to doguralo da rus štiti županiju od nenasilne opozicije
lepi džoni
@ Pon, 15.04.2019. 14:12
da li je "uzbuna" među odbornicima bila opravdana, ili je u pitanju lažna/izmišljena dojava o mogućem "zauzimanju" zgrade županije...

Da odmah budemo jasni:
Ako je postojala i najmanja najava ili sumnja, zgrada županije, gde je da podsetimo smeštena i policija, pre svega ima svoje obezbeđenje, pa i samu policiju koja bi verovatno morala da brani samu sebe.

Mislim da ne grešim ako kažem da je sve ovo bila jedna, pre svega nedovoljno promišljena igra, nepotrebno podizanje ionako vrelih tenzija, i na kraju nerazumljivo uznemiravanje građana od strane nedovoljno promišljenih pojedinaca koji su takvu odluku doneli.

Pravi smisao ovakvog čina "odbrane" bez napada više je promocija već otpisanog poverenika, koji želi sebi da povrati poljuljanu poziciju, obezbedi i učvrsti podršku za start predstojeće kampanje, kako za izbore unutar stranke, tako i predstojećih izbora koji su pred nama ( ušli smo u izbornu godinu ).
Istovremeno ovo je i konačni završetak uklanjanja nepodobnih članova sns, mahom starih izvornih koji su podigli i održali sns, koji su tu negde mahom na marginama, a čiju podršku poverenik evidentno nema.

Još bitniji razlog je konstatno prikrivanje činjenice da je prelaskom iz JS, sadašnji poverenik obmanuo sve nas u SNS, tvrdnjom da je čitav GO JS prišao u redove SNS, a vreme je pokazalo da je sve to bila obmana, da je zanemarljiv broj od skoro 1000 članova JS pristupio u SNS, te da je to terat kojeg bi poverenik , Zoran Rus da se oslobodi, ili bar da minimizira.
Najbolji dokaz je i jedini odbornik JS koji je sa njim "doleteo" I POJAČAO ODBORNIČKU VEĆINU, SADA NA ULICAMA GRADA MEĐU NEZADOVOLJNIM ŠETAČIMA 1 OD5 M...

Istinsko i evidentno "nasilje" trenutno se vrši prema "nepodobnim" članovima SNS i to onima sa dužim stranačkim stažom i radom, a koji se nisu priklonili nerazumnoj lokalnoj politici grupe preletača na čelu sa odlazećim poverenikom... nasilno brisanje sa spiska članstva, suprotno Statutu stranke, samo je jedan od metoda razračunavanja sa nepodobnim članovima stranke.

Da zaključimo, više sam nego uveren da nikakva realna opasnost po županiju nije postojala, osim u nečijim glavama, da je sve to samo puko "treniranje strogoće" i priprema članstva pred svršen čin odabira budućih kandidata za poslanike, odbornike pa i Savete MZ po volji jedne manje grupe, mahom novopridošlih preletača unutar SNS...

Kobra
@ Uto, 16.04.2019. 10:28
Ot koga da cuvamo skupstinu.Layic,Delic ili Rus sasvim svejedno.Nijedan nevalja.Gde su odbornici Sns.Mnogi fale na branjenju institucije.Treba pogledati odbornicku listu pa se upitati gde su..Ima li nezadovoljnih,ima i to mnogo..
Osnivaci
@ Uto, 16.04.2019. 18:29
Ne baš tako davno, pre nego što će preći u redove sns, za Rusa i dobar deo JS naprednjaci su bili, ni manje ni više nego  BAGRA. to se i vidi jer sa sobom nije doveo gotovo nikog a ne čitav gradski odbor kao što je govorio. znači prevara.
treba stvari postaviti na svoje mesto, okončati foliranje. tužno je da stare članove sada progone  protivnici... to mora da prestane, kao i skrivanje iza bombastičnih saopštenja. zar je lokalni sns toliko degradiran da su nam u prvi plan iskočili Rus, Zavišin, Milić i još neki od skoro preleteli za koje smo koliko juče bili označivani kao obična BAGRA.

Oni bi i sutra na novim listama da budu ispred svih nas. to tako ne može i ne sme da se desi. ipak treba sačuvati obraz, stari naprednjaci koji su podigli i očuvali stranku moraju 
obican posmatrac
@ Uto, 16.04.2019. 19:24
Ko želi u petak na miting i zaradi 2500 dinara nek se javi Ratku Smiljaniću. 
P.S. ako neko treba broj nabaviću Vam.
lepi džoni
@ Sre, 17.04.2019. 11:53
Sta je Rus ucinio dobro ya stranku i grad.Stranka je pretumbana naopacke,medjuljudski odnoso poremeceni.Covek je pun sujete i kompleksa.Sta je sa sudskim sporom ya Plavu Ruzu izmedju Rebrace i Rusovog potrcka Janjatovica.
Osnivaci
@ Sre, 17.04.2019. 14:52
rus ovo, rus ono, jel sns nema GO ili IO i "šutnete" ga van iz stranke i podnesete krivicnu prijavu. Ovde se prepucavate što ne delate?SmileySmiley
eči
@ Sre, 17.04.2019. 20:19
Osnivaci, jel treba ponovo vi da se vratite? Mrki, Laki, Beric, Sogic, Tomic? Najveci lopovi stranke. Od kada je RUS dosao uveo je red, konacno ljudi postuju jedni druge i odnosi su nikad bolji. Mozete da mu pljunete pod prozor.
JVC
@ Čet, 18.04.2019. 08:34
eči: rus ovo, rus ono, jel sns nema GO ili IO i "šutnete" ga van iz stranke i podnesete krivicnu prijavu. Ovde se prepucavate što ne delate?SmileySmiley
najpre odgovor za eči-ja... tvoji predlozi šta da radi i kako da radi sns sačuvaj za svoju stranu i svoju stranku...

nije moje da branim ni Berića ni Sogića, a još manje je tvoje da lupetaš po forumu i deliš ulaznice, ko treba  a ko ne treba da bude član SNS... SNS će svakako smoći snage da pročešlja svoje redove, baš kao što to sve češće i poručuje vrh stranke i predsednik lično, i to ne slučajno, već zato što su i oni konačno svesni koliko je to potrebno za stabilnost stranke...

Ako su po tebi ove koje nabrajaš problem, zar ti stvarno misliš da je budućnost lokalnog SNS Srđo Zavišin, Siniša Milić, pa i Rus koji od 1000 obećanih članova JS u redove SNS nije uključio gotovo NIKOG...
Kako bi se kako tako opravdali i učvrstili u svojoj prevari, kreću u obračun i marginalizaciju starih i proverenih članova koji su stranku podigli i održali sve do njihovog nečasnog "preletanja"...

Tebi JVC savetujem da smanjiš nasilničku retoriku, ako imaš dokaze za pronevere i lopovluk protiv bilo koga, da to i pokažeš i organima stranke pa i onim drugim organima, te da svoj evidentan strah od buđenja stranke i nerealnih "snova" spustite na podnošljivu meru... 
I nikakv red nije uspostavio Rus, naprotiv, stvorio je suprotno Statutu i politici stranke dva tabora, podelu na "stare i nepodobne" i one druge na koje se trenutno oslanja...

Tvoje pisanje JVC upravo je pogubno po jedinstvo stranke, a ja se samo nadam i više sam nego uveren da SNS ima kapaciteta da se sa ovakvim pitanjima unutraših odnosa izbori i postavi na pravi način, poštujući pre svega sopstveni STATUT, za koji tvrdim da ga ni Rus ni Zavišin, ni Milić ni ostale pridošlice , niti su videli niti pročitali...

poruka menjana pre 24 sata
Kobra
@ Čet, 18.04.2019. 10:25
Jvc ti sto si nabrojo ove bivse oni su proslost.Problem je sto Rus yajedno sa svojim pijunima Vidovic,Matijevic,Zavisin,Kosanovic nista ne doprinozi vec samo odnosi.Sta su doticna gospoda uradia ya stranku.
Osnivaci
@ Čet, 18.04.2019. 16:23
Ovde nam se kao moralista predstavlja čovek koji je promenio nekoliko dresova od DS-a preko Bokanovog DDD-a do SNS-a. Reč je naravno o Kobri koji je samo levo smetalo u SNS-u. U međuvremenu stranci  susu pristupili kvalitetni ljudi koji su uveli red u stranačku organizaciju poput Rusa. To što dotični Kobra nema te sposobnosti već samo ima sposobnost da lupeta ovde je već njegov lični problem. 
Crnka
@ Čet, 18.04.2019. 20:42
<<>>
123
Odgovor na temu Premeštanje teme