Politika > Gradonačelnica obmanjuje javnost, propalo 550 radnih mesta!!!

<<>>
12345
Projekat se ne pravi nego se piše,za Vašu informaciju to radi čitav TIM ljudi ali ne takvih stručnjaka sličnih Vama.Tastatura se koristi i u neke druge svrhe a ne samo kao zadatak BOT-a ...Ali ja to Vama objasniti ne mogu niti želim !
dragan knezevic
@ Sre, 23.01.2019. 12:13
Ti si zaista ogroman kapacitet, zaista nisam znao da se projekat piše ja sam mislio da se pravi. Dobro je što Sombor ima nekoga poput tebe. 
JVC
@ Sre, 23.01.2019. 19:32
Dzaba se trpas u sve komentare ispalice te nece ti produziti ugovor jer si oznacena kao Zirafica.
Bajazit 1
@ Pet, 25.01.2019. 10:07
Moram da Vas izvestim kako nezvanično saznajemo da je uprava grada Sombora "zagubila Protokol o Saradnji" sa poznatim Nemačkim investitorom NRG group....Čini mi se da je vreme za krivične prijave a uskoro i veliko "čišćenje" kako uprave grada Sombora tako i GrO SNS Sombor.Gospodo vreme Vam je prošlo imate minus rezultat !!!

poruka menjana pre 3 meseca
dragan knezevic
@ Sub, 26.01.2019. 00:44
Budalaština. Jedino će tebe opet hapsiti jer si i pored zabrane za nasilje nad ženom ponovo napravio istu stvar. 
JVC
@ Sub, 26.01.2019. 15:30

Poštovani,

Kao što sam obećao počinjem sa raskrinkavanjem „udružene group“koja radi na devastiranju grada Sombora.Naime kako je gospođa Dušanka Golubović inače gradonačelnica grada Sombora dala u izjavi dnevnih novina da „Protokol o Saradnji“ grada Sombora ne poseduje uprava grada,evo ja kao neko ko je učesnik odnosno autor ovog Projekta posedujem sve dokumentaciju te ću ih hronološkim redosledom i postavljati na portal.Ne želim da namećem svoje „viđenje“ nego dostavljam Vam na uvid dokumenta a Vi sami procenite njihovu validnost te iskrenost kako uprave grada Sombora isto tako i našu,odnosno lica koje su bilo i odgovorno lica Projekta.

Jedno je evidentno a to jeste činjenica da za punih šest godina „VLADAVINE“ (da je sreće Vi gospodo uprave grada Sombora taj period doživljavali bi ste da ste SERVIS GRAĐANA A NE VLAST) niti jedno radno mesto niste prineli kao servis svojih građana,na žalost sve investicije koje su se pojavile na našim prostorima ste urušili.

Benefit Projekta Termoelektrane Sombora;

1. Niža grejna sezona korisnika daljinskog sistema grejanja od JKP Energana Sombor za 30 %.

2. Direktno 550 radnih mesta

3. Indirektno 5000-6000 HA dugoročnih ugovora za potrebe fabrike odnosno hladnjače

4. Industriska zona dobija 30 % nižu energiju ( što proističe da svaki investitor bi imao interes prvo doći u Sombor).

Prilog:

1) Pismo Namera 

Naredno moje iznošenje će biti potkrepljeno sa novim materijalima!

poruka menjana pre 2 meseca
Pismo namere 2016-05.docx
dragan knezevic
@ Pon, 04.02.2019. 15:05
Zamajavate sve nas sa netacnim i polu informacijama,a jasno se vidi da su vam nalogodavci poznati.Sve mirise da vam je podrska vas kolega iz Stapara Zavisin uz svog mentora lokalnog serifa Rusa.Poenta je svaliti svu krivicu na nekoga ko je cestit i ko dostojanstveno predstavlja nas grad,samo da bi doticna gospoda ostvarila svoj cilj kroz svoje satelite i poltrone.
Osnivaci
@ Ned, 10.02.2019. 09:54
    Kako sam i obećao kako bude koji komentar objavljen ja ću ići sve dublje sa prezentacijom dokumentacije pa i samim PROTOKOLOM O SARADNJI kojeg kao odgovorno lice i autor projekta i posedujem.Za razliku od uprave grada i njene "prve dame" koja po defoltu je odgovorna za sve dobro a pogotovo za sve  LOŠE a loše je sve u našem gradu!!!
Da nije ovo prazna priča činjenica stoji da su nam na zahtev odogovorili iz službe grada te i priznali da PROTOKOL O SARADNJI nemaju!!!

Evo dokument koji je potpisao načelnik službe gospodin Mihael Plac.
Odgovor na pismo o namerama od grada.pdf
dragan knezevic
@ Ned, 10.02.2019. 14:39
Sa velikim nestrpljenjem čekam naredni komentar kako bih okači naredni dokument !!!
dragan knezevic
@ Ned, 10.02.2019. 14:42
Jedina namera ovde je jasna,jeste da ti negde uhlebis to svoje lenjo dupe.
JVC
@ Ned, 10.02.2019. 17:31
Ja ovo neću kometarisati,Vi ste mi nebitan lik.A ovo samo govori o Vama i pristojnosti koju posedujete ili ne!

dragan knezevic
@ Ned, 10.02.2019. 19:01
Ima li neko u ovoj vlasti i oko nje da nije preletač?
janbibijan
@ Ned, 10.02.2019. 21:20
Nema !
dragan knezevic
@ Pon, 11.02.2019. 13:53

па у одговору који сте поставили лепо стоји да ПРОТОКОЛА немају. писмо о намерама и протокол о сарадњи нису иста врста докумената. писмо о намерама је само писмо без икаквих обавеза.

panda
@ Pon, 11.02.2019. 14:30
Tako je,stim da je problem što ga oni nemaju a mi ga imamo sa sve potpisom gradonačelnika i pečatom grada Sombora !
A to bi mogao biti sledeći dokument kog ću da objavim.

dragan knezevic
@ Pon, 11.02.2019. 17:17
па објавите га више чему толика мистика, јер мало је за неверовати да нешто толико добро и толико радних места буде подржано од стране виших органа власти а да то онда не спроведу општине. то се још није дешавало колико је познато јавности.

panda
@ Pon, 11.02.2019. 17:42
Čekam svo vreme da "gospoda demantuju moje navode",očidledno da su im se usta osušila!

PROTOKOL O SARADNJI
prilog;

Razvojna šansa grada Sombora koju je naš "SERVIS GRAĐANA BACIO"  !
Da li imate obraza biti korisnici našega budžeta a ovako se bahato ponašati ?

dragan knezevic
@ Pon, 11.02.2019. 18:12
Knezevicu samo ti jos nisi shvatio da sve ali da bas sve boli uvo za tvoj projekat.
JVC
@ Pon, 11.02.2019. 18:35
е сад док се господа не изјасне ако се уопште изјасне, ( Михаел Плац ) Ви нама протумачите какве су по Вама, биле обавезе града, пре свега што је видљиво да се у протоколу не помиње пољопривредно земљиште а што је опет по Вама био услов за реализацију пројекта, и то неких 5000 ха. које сте наводили опет у писму о намерама ?
И сад онако међу нама, шта све није наобећавао и потписао бивши градонаћелник ( швеђанин ) то ни комплетна Влада Србије са Брнабиц на челу не би била у стању да реализује, зар не.
е па баш зато је и "отеран" на далеки север да испашта грехе и да се смрзава далеко од нашег града
panda
@ Pon, 11.02.2019. 18:50
Vidi ovo cuveni gradonacelnik Baron  potpisao.
U  Drina bela ona od sto dinara to mu je bila inspiracija, a grad sto je propao to nikom nista.
obican posmatrac
@ Pon, 11.02.2019. 19:57
<<>>
12345
Odgovor na temu Premeštanje teme