Politika > Ko visoko leti nisko pada

<<
12
kad kažem na nekom drugom mestu, apsolutno ne mislim kao predstavnik sns... lično mu želim sve najbolje i preporučujem povratak u staro jato, JS... na kraju krajeva, njegov mandat i pripada JS pa neka tako i ostane, jer da je bilo po onom kako razmišlja većina odanih sns, on se nikad ne bi ni našao tu gde je bio... realno...

Kobra
@ Pet, 04.01.2019. 12:55
Lepi Džoni se jedino ostvario kao lopov po principu "leva ruka,desni džep" prvo u Maxi-ju gde su nekim čudom nestajala skupa pića baš u vreme njegovog bivstvovanja tamo a nakon toga afera "bakar" u Elektrovojvodini mu je popunila dosije. Teško je od čoveka takvih "kvaliteta" očekivati da govori istinu. On govori samo kada ima korist,istina je njemu nevažna i sporedna.
Crnka
@ Sub, 05.01.2019. 19:24
Citam onaj spisak sa imenima "domacih"botova i citam konstataciju Sinise Kovacevica,covek pogodio u centar

A képen a következők lehetnek: 1 személy, szöveg
srbijamonarhija
@ Čet, 10.01.2019. 20:41
cenjeni Siniša Kovačević, inače političar u pokušaju, korisniji bi bio da Srbiji potanko pojasni, ili bar napiše komad o dešavanjima u Kolubari iz vremena kada je njegova DSS odradila prevaru veka... i još mnogo toga što je Srbiju skupo koštalo...

Ili možda da nam pojasni, od čega ili kakvog materijala su satkani njegovi bivši partneri poput ovih iz priloga, višestruko gori i opasniji od bilo koga o kome priča Siniša.

poruka menjana pre 1 nedelju
Kobra
@ Sub, 12.01.2019. 21:30
mala ispravka gornjeg posta, jer omaškom gornji link nije postavljen na početak... jer, prava je šteta ne podsetiti se još jednom na "antologijski" uvodni govor S.Milića...

inače, u međuvremenu pomenuti leteći cirkus "sleteo" je, i svoje uhlebljenje pronašao u lokalnom sns, što je samo po sebi jedno od većih poniženja koje su istinski odani članovi sns doživeli u poslednje vreme...

još jednom link od početka...  https://youtu.be/-x8Mlho9UvU?t=2

Kobra
@ Ned, 13.01.2019. 12:55
Crnka treba ti ćurku napuniti možda bi bila pacionalnija u pisanju,
Kobra pa vidi tvoj vođa bi to mogao da ispita možda nabasa na žirafu ako već neće vršačke vinograde, er srbiju, al dahru, telekom-kopernikus, pkb,itd.
lepi džoni
@ Uto, 15.01.2019. 20:39
to ćete vi istraživati kad jednog lepog dana dođete na vlast, izborima, demokratski... a znaš kad će to da bude ?? 

meni jedino što nije potaman, a verujem ne samo meni, to je sada već jasno da će veliki deo kriminala iz vremena bivših otići u zaborav, prohujati s vihorom...
da je tako svedoči, sada već kritična masa žutaća i kojekkvih satelita koji su uvideli "slabu tačku" sns, bez istinske provere može da se sakrije mutna prošlost...

Kobra
@ Uto, 15.01.2019. 21:39
Ti si lepi dzoni strucnjak za ta preduzeca gde ima mnogo bakra,vidi se da se razumes...
JVC
@ Uto, 15.01.2019. 21:39

Kobra u potpunosti se slažem demokratskim putem nikad vučić neće otići s vlasti! To tvrdim od njegovog dolaska na vlast.

lepi džoni
@ Uto, 15.01.2019. 22:21
Naravno da nikad nece otici sa vlasti jer je najbolji,ali zato ti nikada neces doci na vlast,hvala bogu...
JVC
@ Uto, 15.01.2019. 22:58
Drug Tito umro je bar zvanično 4 maja 1980. godine, a nivo tvog mozga je ostao u tim vremenima.
lepi džoni
@ Uto, 15.01.2019. 23:13
lepi džoni:
Kobra u potpunosti se slažem demokratskim putem nikad vučić neće otići s vlasti! To tvrdim od njegovog dolaska na vlast.

ne dramatizuj baš toliko, kao da prizivaš sukobe !!   nego, ponudite vi narodu nešto bolje od ovog što sada imamo, a narod nije baš toliko lud koliko se vama čini da neće prihvatiti bolje, samo to treba imati i umeti, prijatelju bajni !!
Imali ste istorijsku priliku da od Srbije napravite bar Slovačku i Češku, pa i da lustrirate sve koji su se bavili politikom do 2000, poput Poljaka ili još nekih, ali od svega toga vama se najviše dopala prodaja društvene imovine u bescenje...

Kobra
@ Uto, 15.01.2019. 23:47
Nije da prizivam sukobe ali na to za sada ide mada još uvek nije kasno da se stvari promene u pozitivnom pravcu. Što se tiče ostalog slaže se sa tobom u potpunosti osim onog poslednjeg pasusa na šta sam i sam ukazivao.
lepi džoni
@ Sre, 16.01.2019. 13:59
da, a sns je nastavio u istom sistemu cak digao na par stepenica višlje, dobri učenici
eči
@ Sre, 16.01.2019. 19:04
osim onog poslednjeg pasusa na šta sam i sam ukazivao.

slagao se ti ili ne, al baš taj pasus, odnosno rasprodaja društvennih preduzeća u bescenje, stotine hiljada ljudi na ulicama, bila je za vas važnija od uspostavljanja sistema, države kakvu ste obećali građanima... posledice vidimo, samo što nikako da saznamo gde nestade toliki novac...

i neće biti sukoba uprkos željama nekih, ili bar više verujem da neće nego da hoće, jer malo je onih koji će poverovati još jednom, da se paljenjem i rušenjem može doći do promena... 

Kobra
@ Sre, 16.01.2019. 20:29
<<
12
Odgovor na temu Premeštanje teme