Politika > Ko visoko leti nisko pada

>>
12
Jedna slika vredi vise od hiljadu reci, na slici vidimo sve poznata lica koja su ni manje ni vise iz Sombora otputovali u Kulu da u jeku predizborne kampanje ciste sneg po Kuli izigravajuci komunalce (iako mi vise lice na grobare koji  su sahranili Sombor pa se sad molo prosetali do Kule da pripomognu pri sahranjivanju I Opstine Kula-kao da tamo nije na vlasti ista ili slicna bagra).
Gospodo LOPATARI pa sto niste ocistili sneg ispred svojih kuca ? kad vam te lopate tako dobro stoje u ruci....ajmo malo brze,jace ,bolje ...ima i u Somboru neociscenih i puteva i trotoara!!! budite LOKAL PATRIOTE.

poruka menjana pre 1 mesec
katarina velika
@ Pon, 17.12.2018. 14:23
Pa dobro,da li si ti ocistio sneg ispred svoje kuce? Da li si se potrudio ocistiti sneg ispred kuca starih i nemocnih ljudi? Pa naravno da nisi jer lelemudas ovuda po forumu  I mani se ko je gde, sta ko radi,gledaj svoja posla i uzivaj u zivotu Srdacan pozdrav od Ekipe Lopatara. Vidis kako lepo drzimo Smiley
Epic
@ Pon, 17.12.2018. 16:04
Ispred nase zgrade ociscen sneg i pobacana so,naravno da ucestvujem redovnom odrzavanju javne povrsine ispred zgrade u kojoj zivim kako leti tako i zimi ali to ne koristim u stranacku promociju a ni na kraj pameti mi nije da idem po drugim opstinama da lopatam i izigravam komunalca.Reci ti meni mili moj jel je ona elegantno popunjena gospodja bila brigadirka s obzirom da u njenoj ruci nema lopate ili joj je Rus oteo iz ruke   Sto vise gledam ovu sliku sve vise mi se dopadate u ulozi lopatara a i na izgled a i po obrazovanju vise vam pristaju te lopate nego fotelje.
katarina velika
@ Pon, 17.12.2018. 18:13
Za svaku pohvalu sto si azuran i brizan Ali nije lepo za gospodju tako nesto napisati,starija je mozda ti majka moze biti.
Epic
@ Pon, 17.12.2018. 23:00
Koji likovi.Svako od nas ima svoj vrh misim da pojedinci dalje od ovoga I nisu zasluzili.

Bajazit 1
@ Uto, 18.12.2018. 08:41
Bajazit 1 sreca pa nisi tu da mislis
Epic
@ Uto, 18.12.2018. 14:34
Sneg je finale i dobro došao. Dve nedelje pre snega su radnici iz Sombora išli u Kulu i okolino  da kreče, farbaju čiste vare itd. Ko će ih platiti (znamo) te radne sate , kola, benzin, senvice itd. Neka mudonje ako imaju muda nek odgovore, sa kojim  pravom su tamo radili ko je naredio i ko ce platiti? A Kuljani zapišite taj dan, ponoviti se nece više, kupili su vas a sad nadalje pu...e.
eči
@ Uto, 18.12.2018. 18:19
Gospodo LOPATARI i gospodjo brigadirko  ako ste raspolozeni provozajte se malo i do BG oni se nesto suvise opustili ,nemoze se uci u dvoriste a kamoli do kancelarijea ja taman hteo da potpisem pristupnicu.Nem található automatikus leírás.
katarina velika
@ Uto, 18.12.2018. 23:05
Pa ti si tu da mislis.nek ti je sa srecom samo lopataj I puno misli.
Bajazit 1
@ Sre, 19.12.2018. 09:58
Ekipo LOPATARA pogledajte ovaj video snimak pa mi recite kako ste vi prosli. 
koliko sendvica onih takozvanih podrigusa ste svarili? ona vasa brigadirka je bar 5 kom prozdrala
katarina velika
@ Sre, 19.12.2018. 16:49
A ko je medju njima cuveni REKETAS.(puko ko grcka)
Bajazit 1
@ Čet, 20.12.2018. 08:44
A znate li da je  novogodisnja rasveta iz Apatina odneta u Kulu da je lepo okite pred izbore, pardon, pred praznike. 
Inace tu je rasvetu opstina Apatin dobila kao poklon od jednog svog sugradjanina koji je pravio ukrase za svoj grad , a ne da ovi nosaju od opstine do opstine.

Smiley
jeremija
@ Čet, 20.12.2018. 08:54
jeremija
Zaista neslavan kraj za LOPATARA No 1.......dzabe si lopatao kralju kad te je Latas na lopatu stavio.Ko su sad kandidati za poverenika Srpske NAZADNE Stranke?
katarina velika
@ Pon, 24.12.2018. 17:19
Kao sto smo se i navikli opet imamo razloga za sramotu,nikako da se Sombor resi ljudskog taloga.

spisak sa imenima SNS botova i FB nalozima https://t.co/OB0PWkN22g

A képen a következők lehetnek: szövegA képen a következők lehetnek: éjszaka és szöveg A képen a következők lehetnek: szövegA képen a következők lehetnek: szöveg

A képen a következők lehetnek: szöveg

poruka menjana pre 4 nedelje
katarina velika
@ Pon, 24.12.2018. 22:13
ta jocićka i laslo su dno, a verovatno i ta kerolajn
lepi džoni
@ Čet, 27.12.2018. 10:34
i danijela mada je bandit s marakanu najgori od svih
lepi džoni
@ Čet, 27.12.2018. 10:36
Oho pa bot je i čuveni Momir do nedvno najškolovaniji radikal sad naprednjak ako ne računamo neuračunljivog Staju.
lepi džoni
@ Uto, 01.01.2019. 12:12
U svakom slučaju a  bilo ga ranije uvek nema nam Kobre?

poruka menjana pre 3 nedelje
lepi džoni
@ Uto, 01.01.2019. 12:13
a  bilo ga ranije uvek nema nam Kobre?

to što nema komentara ne znači da see tema ne prati, mada i nema šta da se poprati... a ovo o povereniku u odlasku - pa ništa novo, bilo ih je i biće... doduše ovaj se malo duže zadržao i nije se baš snašao... možda na nekom drugom mestu pokaže svoje kvalitete...
Kobra
@ Čet, 03.01.2019. 14:25
misliš nije imao meru? na nekom drugom mestu će opet praviti štetu jer štetočine samo to znaju.
lepi džoni
@ Pet, 04.01.2019. 09:13
>>
12
Odgovor na temu Premeštanje teme