Sport > FK Radnicki

Ko bolje poznaju ovu tematiku mogao bi da napise sta se ovde u stvari desava? Imamo 2 Radnicka u istoj ligi? Jedan je FK Radnicki a drugi FK Radnicki 1912, koliko razumem ovaj drugi je novo formirani klub koji koristi licencu Stanisica da igra Vojvodjansku ligu?

Vidim prilog da je taj novo formirani klub poceo pripreme na gradskom stadionu. Oba tima koriste isti stadion?
bozicso
@ Sre, 01.08.2018. 10:28

Imamo 2 Radnicka u istoj ligi? Jedan je FK Radnicki a drugi FK Radnicki 1912,

Kobra
@ Sre, 01.08.2018. 10:56
FK 1912 nije novoformirani već nedavno preimenovani Stanišić, imaju isti PIB i MB kao dosadašnji FK Stanišić, osnovan 1920. godine. Nedostajalo im je godinu i po dana da proslave stogodišnjicu postojanja :(  

FK Radnički Sombor, jedan jedini, postoji od 1912. i od 1953 je na Gradskom stadionu u Somboru, koji je napravljen za potrebe fudbalskog kluba i AK Maraton Sombor. Pomenuti su, uz Plivački klub Polet, najdugovečnije sportske organizacije u gradu. Ne smem zaboraviti rvače i dizače tegova koji su uz FK Radnički nastali iz jednog sportskog društva. 
savamajstor
@ Čet, 02.08.2018. 02:17
savamajstor
uredite bar da se zna koji LOGO pripada kom klubu...

Naime, na zvaničnom sajtu FSV imamo latinični LOGO koji navodno predstavlja novi Radnički 1912... a onda vidimo da u vestima Sombor njuz koristi neki novi LOGO ćiriličnim pismom...

Šta je stvarni logo koji koristi novi klub, i zašto to još uvek nije na zvaničnom sajtu FSV...
Kobra
@ Čet, 02.08.2018. 09:30
Hvala ljudima koji su svoje fudbalske korake zapoceli u FK Radnickom i koje politika nije okrenula protiv naseg kluba...Zika i ljudi iz POKSA na cijem je celu,jedini nisu podrzali pravljenje novog kluba i gasenje FK Stanisica.Koliko je meni poznato,a kruze i gradom price da jedino Cistoca nije dala pare za novi klub. Nisam nikad bio za njih ali na ovom primeru su pokazali da postuju prave vrednosti Sombora.
Petar Prvi
@ Uto, 04.12.2018. 22:09
Zika i ljudi iz POKSA na cijem je celu,jedini nisu podrzali pravljenje novog kluba i gasenje FK Stanisica.

a gde je to, i kada, i u bilo kom obliku neko drugi pružio podršku za tu transformaciju kluba, pa je eto jedino POKS ostao po strani ?

Koliko je poznato, po tom pitanju nije se deklarisala ni jedna institucija, pa ni politička stranka, a sve je urađeno na nivou klubova, odnosno skupština klubova...

ili ti Pere Prvi možda imaš drugačiju informaciju, tj da je negde na nekom nivou odlučivano, a da je eto kao POKS ostao po strani i bez podrške...

ovo je jako osetljivo pitawe i svakako bi trebao da budeš mnogo jasniji i precizniji, a koliko je u javnosti poznato, niko relevantan do sada nije pružio bilo kakvu podršku za to što je urađeno, ili ber ne javno...

Doduše i zarad javnosti, jedino što smo svi imali prilike da vidimo, a to nije bio Žika ni POKS, jeste jedan odbornik koji je za skupštinskom govornicom, obučen u majicu FK Stanišić, skrenuo pažnju javnosti na dešavanja, i verovatno na taj način iskazao podršku tom klubu...

Ako po tom pitanju ima kakvo saopštenje ili javno reagovanje POKS-a - Zike, upoznajte nas s tim...

Foto 33684Foto 33947

Kobra
@ Sre, 05.12.2018. 11:13
čak ni u svom autorskom tekstu, sportski novinar Rajko Bošković, nigde i niti jednom rečju ne pominje bilo kakvu podršku bivšem klubu, niti od jedne institucije a ni posebno POKS-a ili narodnog poslanika Žike Gojkovića... jer, kako možemo pročitati, osim razgovora sa meštanima Stanišića, pomenuti novinar ne navidi nikog ko je na tu temu progovorio...

A to što je Zika možda nešto pokušao, kako se to već kaže, "ispod žita" i dalje od očiju javnosti, jeste neozbiljno i ne priliči jednom poslaniku...

Foto 34598

Kobra
@ Sre, 05.12.2018. 11:35
Komični su mi pokušaji Poks-ovaca da valorizuju kao neku šatro borbu za FK Stanišić.Kakav Žika i ini,kad su imali priliku da kažu nešto u odbranu FK Stanišića u gradskom parlamentu nisu "zuba obelili",čak šta više mislim da imaju u "opštinskom  sazivu parlamenta"upravo čoveka iz Stanišića,kakva ironija.Što se "Čistoće"tiče to su u "amanet" dobili upravo od vladajuće "sekte" ,tako da je iluzornio bilo očekivati da talasaju na tu temu ,kad su na opštinskom nivou koalicioni partneri.Jedini čovek vredan pomena i hvale je gospodin Milanko Milan.
ministry of sound
@ Sre, 05.12.2018. 19:29
Da malo pojasnim ,niti ja branim Ziku,a jos manje me politika  zanima ako cemo iskreno. Zika je uvek podrzavao Radnicki,a smesno je da se povezuju ljudi sa Radnickim koji do pre koju godinu nisu znali gde se stadion nalazi,a kamoli koliko jedan fudbalski tim broji igraca.Da je srece da na tom stadionu bude sto vise iskrenih postovalca fudbala,pa ko god uradi dobru stvar za klub da mu se cestita.
Petar Prvi
@ Sre, 05.12.2018. 22:20
Da malo pojasnim ,niti ja branim Ziku,a jos manje me politika  zanima ako cemo iskreno.

bio si i više nego jasan, nema potrebe da pojašnjavaš....
a kad si već takav i apolitičan, kako onda da ti "promakne" ovo što navede ministry of sound, i primer odbornika Milanka sa jasnom porukom i podrškom FK Stanišiću koja je mogla da se vidi...

a lepo si pozvan da objaviš, gde je to i na kom mestu pokazana ta podrška FK Stanišić od strane Žike ili POKS-a, svejedno... koliko znam, nigde... osim naravno, ako ne računamo huškanje sa strane i ispod žita da se ne zna, da ne čuju "partneri", ali ta vrsta "podrške" ima svoj naziv...

Dakle Petre I,  ministry of sound je u pravu...

Kobra
@ Sre, 05.12.2018. 22:41
Odgovor na temu Premeštanje teme