Život > Nindža trovači

Jutros oko četiri sata, pred samo svitanje, kada se većina građana napaja kiseonikom koji nam toliko fali preko dana, na naš grad pušten je oblak smrada takvog intenziteta da su mi se zavese skoro istopile na prozorima. Taj fašistički gest će naravno, i pored ovog mog spisanija, proći neopaženo ali ja se i dalje pitam - ima li u ovoj banana državi neki zakončić koji štiti svoje građane od ovih dušmana koji nam u snu truju decu... ili smo ipak samo deo velikog eksperimenta za NWO?
SmileySmileySmileySmileySmiley
Art Amon Ra
@ Uto, 12.06.2018. 08:18
Art Amon Ra
proći neopaženo ali ja se i dalje pitam - ima li u ovoj banana državi neki zakončić koji štiti svoje građane od ovih dušmana koji nam u snu truju decu...
evo, ja ću se usuditi da Vam odgovorim, onoliko dobro koliko znam i umem...

Na pitanje, da li postoji "zakončić" takav kakav Vi očekujete i tražite, NE, ne postoji !!

Nije postojao pre 40, ni pre 15, a ne postoji ni dan danas... ono malo što i postoji može da se razvlači i tumači na više načina, efekat vidite i sami...

Ono što pouzdano znamo, a to je činjenica da je Sombor imao, ali i danas ima, svoje predstavnike u najvišem zakonodavnom telu Države, i bar koliko je meni poznato, toj istoj skupštini niko se nije obratio u vidu predloga, ili bar nacrta predloga zakona koji bi se bavio problemom koji ima Sombor.

Svi dosadašnji istupi i nazovi pokušaji Siniše L. zatim i Žike G. bili su čist marketing i populizam bez ikakvog efekta, sa jasnim ciljem da se prikupi još po koji glas pred izbore...

PS: možda je bilo bolje da nesim napisao ni reč, ali ebiga, nešto mi ne da mira...
Kobra
@ Uto, 12.06.2018. 09:20
Hvala na odgovoru iako nije ni malo utešan. Trudio sam se da izostavim politiku iz ovog problema mada shvatam da je previše tesno povezana kako sa ovim tako i sa svim drugim problemima na nivou grada.
Znam da nema nikakvih zakona od pre 40 i više godina jer živim u ovom gradu 53 godine, ali u ta vremena je količina obrađivanog biološkog otpada bila mnogo manja, a i ljudska naselja su bila „skoro” dovoljno udaljena od epicentra zla...
Hoću da kažem da se problem godinama samo povećava a napori na njegovom rešavanju su jednaki kao i pre četrdeset godina.
I sam sam bio učesnik onih patetičnih pokušaja okupljanja ali žalosno je i komentarisati tako nešto, pogotovo što je i tu bila umešana politika, kako ste i sami rekli.

Znači - ipak smo samo potrošni materijal u eksperimentima NWO.
Art Amon Ra
@ Uto, 12.06.2018. 10:59
Art Amon Ra
Odgovor na temu Premeštanje teme