Sport > Kad nemas argumente ti zatvori temu !!!!

<<>>
1
. . .
567891011
Bilo kakve nedoumice ce biti otklonjene za 6 dana kada cemo dobiti i odgovore i novog predsednika,verujem boljeg od svih do sada. 
Milan Radonjić
@ Uto, 15.05.2018. 17:20
neke stvari ce ostati ne jasne!

Zasto i zbog cega je Sarga bio zaposlen na godinu dana ? ( prica se da mu toliko falilo do penzije)
Koliko je broj ljudi zaposlen u ssgs? ( ako pogled zakon o sportu clan o sportskim savezima i broju radnika, to bas nepije vodu u Somboru)
Negde sam procitao da je neko napisao da staro rukovodstvo bilo lose, pa kako je onda moguce da iz starog rukovodstva ostane pokemon Sekula??? ( lik koji je pretio klubovima i lose se odnosio prema svima samo da Zika bude predsednik, a on podpredsednik!!!)

Mnogi se kite sta su uradili ali jednu stvar nisu uradili od kako je osnovan SSG Sombora!
A izgleda da ni nece, jer im takvi ljudi nisu u interesu!
I ovog sto ste zaposlili za 200.000 din na mesto Bojana Stakica ostaje pitanje kako i zbog cega on??? koji su to parametri bili da se on primi na to radno mesto, ako znamo da Bojan Stakic ima zavrsen fakultet sporta i dugogodisnji rad u plivanju sa vrhunskim rezultatima!
( ah da njega je primio pokemon Sekula kojem obraz ko djon, zato je nestalo 200.000din)

Netreba zuriti i donositi hitre odluke! Ovo rukovodstvo je bilo ok, ima zamerki ali dosta i uspeha!
Zalosno je sto se politika umesala u sport, svi znamo ko je postavio Gigu ali svi znamo i ko postavlja novog predsednika....mislim da srljamo u dubiozu!

Docemo u situaciju kao u Apatinu, imacemo dva sportska saveza
jedan politicki a jedan sportski !

muzUcrnom
@ Uto, 15.05.2018. 17:57
Ovo rukovodstvo SSGS-a vise nema podrsku za svoj rad,to je cinjenicno stanje. Kako ce raditi novi predsednik znacemo kroz period od,barem, 6 meseci. Neumesno je sada apriori davati ocene o buducem predsedniku kojem jos ni ime ne znamo. 
Nekima je Giga bio ok,vecini ocigledno nije ok i zbog toga cemo za 6 dana dobiti novog predsednika. 

Milan Radonjić
@ Uto, 15.05.2018. 18:12
Druze Milane :)

Ti se nesto gadno urotio protiv Gige :)

Ono sto se zna, a to je da se znalo 3,4 meseca ranije ko ce zameniti pokemona Ziku, a tako se i sad zna ko ce zameniti Gigu. Vec se prica ! ( Kad je Giga dosao tad je poverenik bio Stanic , sad je Rus)

Ono sto je neko davno napisao doce nam glave! kada je Giga biran nije bilo drugog kandidata, a naslov je bio JEDNOGLASNO IZGLASAN NOVI PREDSEDNIK SSGS
( jednoglasno ne moze biti posto protiv kandidata nije ni bilo )

A tako dolazimo do ove situacije! Da nece biti konkurs za predsednika SSGS , pa kao ranije da se prijavi ko hoce, nego sns nadje podobnog coveka!

Sve ovo doce nam glave! Raspad sistema tek sledi. Nije ovo prekidac pa da sad malo upalis svetlo, pa malo ugasis...ovde ce ispastati klubovi, a vec se stvorio razdor medju klubovima!
muzUcrnom
@ Uto, 15.05.2018. 18:44
A ko osporava bilo kome da se kandiduje za predsednika SSGS-a ako ispunjava uslove koji su propisani Statutom.

IV. ОРГАНИ САВЕЗА

Члан 23.

Савезом управљају чланови, непосредно или преко својих изабраних представника у органима Савеза, на начин одређен овим Статутом.

Члан 24.

Органи Савеза су:

1) Скупштина;

2) Управни одбор;

3) Надзорни одбор;

4) Председник Савеза;

5) Потпредседник Савеза;

6) Генерални секретар.

4. Председник савеза

Члан 37.

Председник Савеза је председник Скупштине и председник Управног одбора Савеза по функцији.

Председника Савеза бира Скупштина на период од 4 године, уз могућност поновног избора, из реда истакнутих спортских радника, спортиста и спортских стручњака.

Кандидата за председника Савеза може да предложи Управни одбор Савеза , или најмање 5 чланова Савеза, с тим да један члан Савеза може да предложи само једног кандидата за председника Савеза.

Председник Савеза за свој рад одговара Скупштини Савеза.

Prema tome kao što piše u Statutu nigde nije određeno da mora da postoji samo jedan kandidat za predsednika,vec 5 članova Saveza može da istakne svog kandidata. To da li neko ima a neko nema podršku zavisi isključivo od klubova. To što će klubovi biti u velikoj većini protiv sadašnjeg predsednika ne znači da ne sme biti protivkandidata. Dakle,Statut nisu pisali poverenici SNS-a već je izglasan na Skupštini 2016. godine od strane klubova kao članova Skupštine. Ako,pak,sadašnje rukovodstvo smatra da Statut ima manjkavosti  niko nije sprečavao isto to rukovodstvo da izvrši izmene Statuta ukoliko bi obezbedili većinu za to.

I još jednom,Skupština je najviši organ SSGS-a a ne predsednik tako da klubovi imaju pravo da imenuju i smenjuju predsednika kad god smatraju da za to postoji potreba. Tu treba da se stavi tačka, Statut se može tumačiti drugačije od onoga kakav on jeste.

Eto Giga može da istakne svog kandidata ako ima podršku barem 5 klubova,kažem ako je ima...

Milan Radonjić
@ Uto, 15.05.2018. 19:11
muzUcrnom: Druze Milane :)

Ti se nesto gadno urotio protiv Gige :)

Ono sto se zna, a to je da se znalo 3,4 meseca ranije ko ce zameniti pokemona Ziku, a tako se i sad zna ko ce zameniti Gigu. Vec se prica ! ( Kad je Giga dosao tad je poverenik bio Stanic , sad je Rus)

Ono sto je neko davno napisao doce nam glave! kada je Giga biran nije bilo drugog kandidata, a naslov je bio JEDNOGLASNO IZGLASAN NOVI PREDSEDNIK SSGS
( jednoglasno ne moze biti posto protiv kandidata nije ni bilo )

A tako dolazimo do ove situacije! Da nece biti konkurs za predsednika SSGS , pa kao ranije da se prijavi ko hoce, nego sns nadje podobnog coveka!

Sve ovo doce nam glave! Raspad sistema tek sledi. Nije ovo prekidac pa da sad malo upalis svetlo, pa malo ugasis...ovde ce ispastati klubovi, a vec se stvorio razdor medju klubovima!
Da mi MuzUcrnom objasni kako to ne može biti jednoglasno ako je samo jedan kandidat?
Ako su svi glasali za jedinog kandidata onda je jednoglasno a moglo je biti da 35 bude za a 5 protiv pa bi tako i pisalo.
Dakle da ponovim,može biti jednoglasno bez obzira koliko kandidata ima,sve u zaivsnosti da li su svi bili za ili je pak neko bio protiv
Milan Radonjić
@ Uto, 15.05.2018. 19:16
Dakle MuzUcrnom procitaj Statut, predsednik se ne bira nikavim konkursom,nikada se nije ni birao konkursom.
Milan Radonjić
@ Uto, 15.05.2018. 19:19
normalno je da u svakom izboru za predsednika ima dva kandidata, totalno je apsurdno da bude jedan kandidat i da se zna tri do cetiri meseca unapred da je on novi predsednik ssgs
a to govori da se imalo dovoljno vremena izlobirati svih 65 klubova. Sto je totalni apsurd koji se mu se sad obio o glavu!

Kako je bilo ranije Sinisa i Zikica , pa Zikica i Nona....ovo je jako lose!
A vec se zna ko je novi/buduci predsednik SSGS , kojem ce se takodje ovo obiti o glavu!

Jedno je bitno, da od osnivanja ssgs nije uradjena jedna stvar! a koliko vidim nikad i nece, posto takvi ljudi sede tamo da o tome ni nemisle, sto je tuzno !

Sretno novom predsedniku u nek mu pokemon Sekula bude u nadzornom odboru :)
muzUcrnom
@ Sre, 16.05.2018. 11:36
Moram da primetim da se ovaj Milan Radonjic jos nije umorio od skrabanja po forumu, samo pise li pise iz supljeg u prazno i sve vas docekuje na temi ahhaha..Coveku je Maksimovic opsesija.....Kad mu kazes da vidimo ko su  potpisnici i razlozi on kaze nek pokaze takozvani optuzeni  hahaah ja smesnije nista nisam cula do sada...Kad  nekome nesto stavljeas na teret u javnosti i zelis neciju smenu  onda si duzan da postavis  razloge za inicijativu  te smene  i one  koji su potpisnici iste a ne onaj kome je upucena...Omg :)

poruka menjana pre 1 nedelju
Radaa
@ Sre, 16.05.2018. 19:06
Milan Radonjic se sad prebacio u forum politike, valjda mu tako naredjeno :))
 iz tog mozemo da zakljucimo o kakvom kalibru coveka se radi !

Bilo kako bilo, Giga je dosta uradio , imao dobar tim osim onog pokemona u nadzornom odboru!

Izgleda da se pravi novi sportski savez u Somboru, onaj sportski. Ne ovakav u koji se politika mesa! ceka nas slika i prilika Apatina :)

https://www.youtube.com/watch?v=lB6RpKW7Llk

muzUcrnom
@ Sre, 16.05.2018. 21:48
O ovoj temi kada se izabere novi predsednik,ionako se Giga raspituje po gradu ko sam ja i ostali koji ga kritikuju...pa neka traga do 21.05. Nakon toga ce imati svo vreme ovoga sveta.
Vidim da se i MuzUcrnom prebacuje sa sporta na politiku a na oba terena mu je vrlo klizavo 
Po  cijoj naredbi i za koliko cuce se.
Milan Radonjić
@ Čet, 17.05.2018. 05:44
Radaa potparolka ponovo nastupa. Radaa ja nisam potpisnik jer moj klub spada u pridruzene a oni nemaju pravo glasa svi vec samo preko svojih predstavnika. Demokratski,nema sta.Smiley Maksimovic je proslost SSGS-a,a tebe ako to pogadja ili si u depresiji znas kako se to leci. Kakav je emotivni status tebe i Gige vas dvoje najbolje znate 

poruka menjana pre 1 nedelju
Milan Radonjić
@ Čet, 17.05.2018. 05:49
Dobro jutro :)

Koliko je klizavo tek cemo videti kada se napravi NOVI sportski savez u Somboru!

Od 60 i kusur klubova koji cine trenutno SSGS , cak 55 je za osnivanje novog sportskog saveza!
Koliko i kako ce se to obiti trenutnom stanju u sportu tek cemo da vidimo!

Jedno je sigurno da ni novi predsednik ovog politickog SSGS nece uraditi jednu stvar,posto ih takve stvari ne interesuju!

Ako pogledas ko je postavio teme bice ti sve jasnije! kao sto je Radmila Dodic napisala ,ako iznosis neke prljave stvari ili pljujes po nekome, pisi pod svojim imenom i prezimenom. Demokratski je imati debatu oko dobrog i loseg !

Ovo je mali grad i brzo se sazna ko je ko, nece ti ni Forcan pomoci sakriti ip :)
muzUcrnom
@ Čet, 17.05.2018. 07:57
Tako je Prokicu, pisi pod imenom i prezimenom, ali razumem tvoju potrebu za pseudonimom MuzUcrnom, pored onakve zene i ja bih obukao crninu.

Milan Radonjić
@ Čet, 17.05.2018. 08:18
Uzelac hoces uzeti neko mesto u odboru ?
tj u kojem ces savezu biti ? tesko da ce te primiti u ovaj novi sto ce tek da se oformi bez politickog pritiska !
muzUcrnom
@ Čet, 17.05.2018. 10:01
To moras da pitas Uzelca...opet si uzeo prejaku dozu.
Milan Radonjić
@ Čet, 17.05.2018. 10:51
Zao mi ovog novog predsednika SSGS , Stakica

Hoce njemu ostati koji klub u savezu sad kad osvane novi sportski savez u Somboru

Ostace samo moze brate moze i besplatna rekreacija za zene :)

Sport pre svega a ne politika!
muzUcrnom
@ Čet, 17.05.2018. 11:50
Stakic je,u svakom slucaju,kompetentniji za mesto predsednika od Maksimovica. Godinama vodi skolsku sekciju u rukometu, prethodnih godina ucestvovao u svim spotskim skolskim aktivnostima pod okriljem SSGS-a, ima zavrsen DIF i zvanje diplomiranog trenera. Ili mislis da jedan gradjevinski preduzimac ima bolje kvalifikacije?
Milan Radonjić
@ Čet, 17.05.2018. 12:17
Gosp.Milane vreme je najbolji svedok svega sto radimo u zivotu.Moj upravni odbor i ja smo posteno radili na razvoju sporta u somborskoj opstini 14 meseci i radili smo iskljucivo volonterski.Sada je procena da postoji tim ljudi koji ce to bolje raditi i ja nemam nista protiv toga.Zabrinjava me sto novo rukovodstvo jos uvek nije predalo plan i program rada.Znaci nije upitan nas odlazak vec kako ce dalje funkcionisati SSGS,jer najbolje znamo koliko smo energije,truda,volje,vremena i novaca ulozili da bi SSGS danas izgledao mnogo bolje nego proteklih godina i bio krovna institucija priznata i poznata svima koji se bave sportom u nasoj drzavi.Na moju zalost procena pojedinih ljudi je bila da to nije dovoljno i da moze mnogo bolje. Zbog toga je moja zabrinutost opravdana kako ce sve to izgledati u buducnosti ako u danasnjem danu znamo da cemo u ponedeljak biti bivsi a ne znamo koja ekipa ljudi ce biti buduci i javnost nije upoznata sa planom i programom njihovog rada.U svakom slucaju znam da smo postavili lestvicu jako visoko tako da cu se radovati svakom boljem rezultatu.Isto tako bicu najveci kriticar u slucaju losijih rezultata i spreman da sa mojim timom nastavim tamo gde smo stali a sve u cilju za dobrobit somborskog sporta.
Dragan Maksimovic
@ Čet, 17.05.2018. 13:58
Plan i program rada ce se dostaviti klubovima, zasto bi vama kandidat za predsednika SSGS-a dostavljao plan, niste vi  licno adresa na koju se dostavlja plan vec klubovi. Takodje u Statutu ne stoji da je obaveza kandidata da dostavi program. 
Milan Radonjić
@ Čet, 17.05.2018. 14:33
<<>>
1
. . .
567891011
Odgovor na temu Premeštanje teme