Sport > Kad nemas argumente ti zatvori temu !!!!

>>
1234
. . .
11
Sa kojim pravom neko zartvara temu
Sport  i to u vrlo bitnom momentu gde ostavlja lazi i neistine nedopustajuci repliku, pri tome moji  vrlo bitni postovi su obrisani!!!!!!!

Savamajstor molim odgovor posto si ti brisao, gde je sloboda govora?
Nema problema sve dokumentovano imam mogu ja otvoriti stranicu na fejsu gde cu sve postaviti sta vi radite!!!!!
Ova prevara vam nece uspeti!
Blic je sledeci!

poruka menjana pre 2 nedelje
Radaa
@ Uto, 08.05.2018. 23:31
Slobodno na fejs pa pod svojim imenima peglajte. Da ste pročitali uslove korišćenja i ponašanja videli biste koliko ste ogrezli u međusobnoj mržnji zarad fotelje i keša. A ovde prodajete „dobre namere”
Rado, da ipak pored Blica iscimaš Informer, Srpski telegraf... Bliži su ti, po stilu. 
savamajstor
@ Uto, 08.05.2018. 23:37
savamajstor
Nemas opaaa a nisi pristrasan?????
Hvala moderatore!!!!

Sve je meni jasno, ja i idem svojim imenom i prezimenom  vi ne idete!!!!!

Radaa
@ Uto, 08.05.2018. 23:39
Zasto si zatvorio temu iskreno reci, nisi jedini moderator ovde..
Trazim otvaranje teme, ja ni u jednom momentu nisam prekrsila uslove koriscenja...Mani me toga...
Zar nisi rekao da si ti jedini ovlasceni od FK Radnickog????
Aj sad zatvori i ovu temu al obrisi ono sto ti ne odgovara!
Radaa
@ Uto, 08.05.2018. 23:42
Trenutno jesam i imam tu moć :) Tema je zaključana, baš kao što će biti svaka sledeća u kojoj budete lečili svoje frustracije. 
Uvek sam za diskusiju, ali sa smislom. Ovo što se može videti na nekoliko poslednjih strana daleko je od smislenog. Zato je i zaključano. Zaista nemam problem da učestvujem u prepisci i iznesem svoj stav ili mišljenje. Pa tako i slučaju Radničkog. Inače, ljubitelj sam kvalitetnih foruma, tribina i drugih sličnih skupova... Nažalost, takvi događaji nikad nisu bili omiljeni onima u foteljama, sem kad se sedište zadrma, kao što je sad slučaj.  
savamajstor
@ Uto, 08.05.2018. 23:52
savamajstor
Kako je nisi zatvorio kad sam ja odgovorila i zasto nisi obrisao njihove postove gde nekoga nazivaju svinjom, sramota sta radite.  To je jedna te  ista osoba...
Dobro ti imas moc, volim takve mocne, uzivaj 
I ja nemam nista nisakakvom foteljom oni imaju, ja imam svoje mesto koje sam sama zaradila  cak nisam ni clan ni jedne stranke..
Proveri me slobodno imenom i prezimenom!
Radaa
@ Uto, 08.05.2018. 23:56
Iskreno poštujem što nastupate pod imenom i prezimenom. Komentar u kome Vas vređaju će biti obrisan. 
savamajstor
@ Uto, 08.05.2018. 23:58
savamajstor
Volis da kometarises, eto recimo volim i ja ali mi ti nedas jer imas moc, pri tome me vredjas da mi je recnik za Informer, Telegraf itd...Hvaaaaalaaaa
Niti me zanima fotelja, niti zelim  bilo sta samo zelim da dokazem da se ovde radi o interesu pojedinaca!
Inace sta fali Vucicevicu lepo vodi informer, moj prijatelj na facebooku :)
Eto recu mu da me zaposli posto mi se recnik uklapa u njegov program, prelozio me svamajstor so info:)))
Radaa
@ Sre, 09.05.2018. 00:08
Rado, ti kao Hi men. Ja imam mooooooc :-)

Aman, eto nama skupstine pa cemo videti koga klubovi podrzavaju,a koga ne. Sta se ko ima bojati ako nije nista ukrao,proneverio........i tako dalje.Ako je doticni posten i svi ga vole,onda nema cega da se plasi pa cak ni za fotelju
malituta
@ Sre, 09.05.2018. 00:53
Druze Savo ,

Slobodno na fejs pa pod svojim imenima peglajte

Koliko vidim ovu opciju da se neko skriva pod pseudonimom ili nick-om ste Vi dozvolili ili moderatori soinfo.org portala
Uvedite opciju da mora pod imenom i prezimenom pa neces nikoga morati da teras na fb!

A kada smo vec kod fb, zamoli moderatora koji je za tu stranicu zaduzen da je cesce azurira ! ( sramota je da tamo kasne vesti po nekoliko dana, a onda postavi dve ili tri vesti)

A kao sto neko ovde rece/napisa
„eto nama skupstine pa cemo videti koga klubovi podrzavaju”
bas tako, dzaba se mi bunimo i hocemo resiti nesto kad su to vise sili....pa videcemo
kom obojci tom i dzeri

bili kako bilo moze brate,moze i ostala beton ekipa se nece promeniti !

Hvala na saradnji i svako dobro Vam zelim!

muzUcrnom
@ Sre, 09.05.2018. 07:09
malituta: Rado, ti kao Hi men. Ja imam mooooooc :-)

Aman, eto nama skupstine pa cemo videti koga klubovi podrzavaju,a koga ne. Sta se ko ima bojati ako nije nista ukrao,proneverio........i tako dalje.Ako je doticni posten i svi ga vole,onda nema cega da se plasi pa cak ni za fotelju
kad smo već kod klubova i uskraćivanja podrške, dajte objavite tekst na kojem su potpisi za smenu... dajte da vidimo šta to konkretno klubovi navode kao razloge za smenu.
Bez toga, svaka rasprava, pa i sve ove do sada na ugašenoj temi, jeste besmislena i više je stvar nagađanja...
Pa nije SSGS strateška ustanova ili neki vojni savez da bi imao bilo kakvu tajanstvenu delatnost o kojoj javnost ne bi trebalo da zna...
Kobra
@ Sre, 09.05.2018. 09:09
Bravo Kobra,hocemo argumente.Prica se da Giga nije bio timski igrac i da je osnovni razlog sto je odbio da finansira F.K Radnicki iako svi znamo da bi to bilo protiv zakonita radnja.Lobi Radnickog ne miruje pa mu preko Zorana Rusa radi o glavi. Takodje nije hteo da sprovodi program suplementacije mimo ugovora i na stetu nase dece kako su mu pojedinci trazili zarad sopstvenih interesa.Vise nikoga ne interesuje sta je SSGS uradio u prethodnom periodu.Zvanicna informacija koju je Giga saopstio juce za medije je da nece podneti ostavku.
manastir025
@ Sre, 09.05.2018. 10:06
Господине Алексићу што се представљаш као манастир, а немаш петљу именом и презименом да браниш Гигу. Чињеница је да су све информације лако проверљиве, а и јако добро се зна ко је у овом граду Гига Максимовић!
malasirena45
@ Sre, 09.05.2018. 10:20
Aleksic naravno,pokusava da nesposobnost svog nadredjenog stavi na politicki teren. Maksimovic izlazi iz okvira svojih nadleznosti u radu Saveza i to je zloupotreba. Prozivanje ljudi po forumima je jedini argument doticnih. Ja sam samo bivsi sportista, a kojim ste se vas dvojica sportom bavili to samo Bog zna. Jednim sigurno, lov u mutnom tu ste ostvarili zapazene rezultate.
Milan Radonjić
@ Sre, 09.05.2018. 10:45
Procitao sam prethodnu temu i vidim da niti jedan odgovor ili demanti na konstatacije svih niste naveli. Svako normalan bi zakljucio da je ono sve navedeno tacno. Pa ako vi nemate papire u rukama da to nije tako ko ih ima. Okacite ih ovde i dokazite suprotno. Naravno ako ih nemate onda ste u problemu. Cak niste ni demantovali da Radaa nije Giga i da manastir025 nije Aleksic, sto znaci  da ste to vi ipak
A to Gigo sto ti je administrator obrisao uvredljive poruke to je sasvim normalno. Neces valjda reci da si taman stavio neki dokument a oni,sram ih bilo,obrisali. Daj Gigo to ni kod dece nebi proslo 
Milan Radonjić
@ Sre, 09.05.2018. 10:52
: Bravo Kobra,hocemo argumente.Prica se da Giga nije bio timski igrac i da je osnovni razlog sto je odbio da finansira F.K Radnicki iako svi znamo da bi to bilo protiv zakonita radnja.Lobi Radnickog ne miruje pa mu preko Zorana Rusa radi o glavi. Takodje nije hteo da sprovodi program suplementacije mimo ugovora i na stetu nase dece kako su mu pojedinci trazili zarad sopstvenih interesa.Vise nikoga ne interesuje sta je SSGS uradio u prethodnom periodu.Zvanicna informacija koju je Giga saopstio juce za medije je da nece podneti ostavku.
manastir025
I Vi sada bez argumenata, i kako sami navodite, "priča se"...  i ja mogu napisati svašta "o čemu se priča" ali to nije dovoljno za ovako ozbiljnu situaciju u kojoj se trenutno nalazi SSGS.

I da se razumemo, lobiji su postojali oduvek samo smo to drugačije nazivali, i to lobiranje nije apriori nešto negativno, jedino ako je suprotno usvojenim normama.
Lobiranje, naprimer, za čelne pozicije u sportu, pa i za SSGS je sasvim normalna i pozitivna aktivnost, to jeste borba za kvalitet, pre svega, ali na zdravim osnovama, poštovanju zakonskih okvira.

Ja samo očekujem, a nešto malo šturih informacija mi daje nadu, da će ova kriza oko SSGS završiti na dobrobit pre svega SPORTA u našem gradu.

PS: namerno kažem GRADU, jer za sela, posebno za moje Kljajićevo, to ne mogu još da kažem, jer ovde gotovo da sporta i nema... ima nešto malo mešetarenja, snalaženja, a potpis za smenu Maksimovića, u ime FK Korduna kao nekog ko predstavlja Kljajićevo, vidim pre svega u tom pravcu... 

Kobra
@ Sre, 09.05.2018. 10:58
Evo i mene zanimaju pitanja na navode na sajtu. Ja sam licno frapiran navodom da je Aleksicev klub u pretposlednjoj raspodeli dobio 318000 a cetiri rukometna kluba zajedno nemaju toliko. Ako nemate kontraargument onda ne trebate nista ni pisati gospodo iz Saveza. Ili jos gore da li je moguce da ne postoji osiguranje igraca od 01.04. kako se navodi. Ako ga nema pa to je za robiju, ugroziti zastitu igraca koja im je zakonski obavezna. Ako je ima okaci ovde Gigo dokument i gotovo. Ako je nema podnesi ostavku, ne blamiraj se.
Milan Radonjić
@ Sre, 09.05.2018. 11:01
Maksimovic svesno dovodi klubove u krizu time sto trenutno klubovi ne mogu da povlace sredstva koja su im odobrena,iako je licno medijima preneo da klubovi ne brinu da se rad nastavlja normalno. Stvaranje vestacke krize zarad ostanka na poziciji je opasna rabota Gigo. Sve je proverljivo, neki su se,do duse,pohvalili u javnosti da su povukli u ovoj guzvi dve tranše sredstava. Ali to su oni koji su podobni. Ako im to vec odradite barem treba da im kazete da ne sire okolo 
Milan Radonjić
@ Sre, 09.05.2018. 11:12
Vi ste tu u Savezu postavljeni,izedju ostalog, da dajete odgovore na pitanja javnosti i klubova. Odgovorite ljudima na pitanja i ostavite dokaz u vidu dokumenta. Obavljate javnu funkciju a izgleda da joj niste dorasli. NE SVALJUJTE KRIVICU NA DRUGE,SVOJU ISPRAVNOST POTKREPITE  DOKAZIMA. NA KONKRETNA PITANJA ODGOVARAJTE KONKRETNO. NE POKUSAVAJTE DA OBESMISLITE SVAKU RASPRAVU I NA KRAJU NAZOVITE SEBE PRAVIM IMENIMA I PREZIMENIMA. NISTE NI RADAA NI MANASTIR025 VEC GIGA I ALEKSIC. POPRILICNO NEVESTO TO RADITE.
Milan Radonjić
@ Sre, 09.05.2018. 11:27
Milan Radonjić
ništa bolje i delotvornije od direktnih uključenja u polemiku Smiley ... nije trenutak da se čeka nekakva prevaga i bira trenutak...
I naravno, klubovi da se uključe, bar svojim saopštenjima, ova situacija nikako ne sme da se oteže i rasteže...
Kobra
@ Sre, 09.05.2018. 12:26
>>
1234
. . .
11
Odgovor na temu Premeštanje teme