Politika > Saopstenje GrO Pokreta obnove Kraljevine Srbije

<<>>
1
. . .
56789
Pa ja to drugacije kazem učaure se.
da, može i tako, samo što posle čaurenja gusenice dobijemo prelepog leptira, a to ovde nije slučaj...

Za grad je vreme da dobije novi zamajac, da recimo, poverenici ( više njih obavezno kad već nemamo redovnih izbora ) da rade isključivo stranački posao, gradonačelnik da se bavi gradom i učmalom (učaurenom) gradskom upravom, direktori preduzeća samo time da se bave...

Verovatno je i za tako nešto potrebno vreme, a prošlo je dosta vremena od S.L.

Kobra
@ Sub, 04.08.2018. 00:42
Crnka: Gospodin Giga je ostao duzan svojim radnicima i na taj nacin osramotio SNS a sa se ne govori o dugovima koji su zateceni u SSGS  nakon njegovog odlaska. Hvala Bogu pa vise nije tu gde je bio. Nemoj nam vise pomagati,brigom ces nas sahraniti.
Kad već govoriš o sramoti nanetoj SNS, samo ću te na kratko podsetiti na reči i stavove koje je Vučić zastupao,  a zastupa i dlje, još od promene vlasti...
Pročitaj pa da se pozabavimo malo i tim pitanjem koje ti gore navodiš, a to je zloupotreba SNS od strane zalutalh članova kao i onih koji su trenutno u SNS pronašli utočište i zaštitu od gonjenja...

A.Vučić:
Borba protiv korupcije nije ni blizu utihnula, a uskoro će biti epilog nekih velikih slučajeva, dodao je Vučic.

"Imaćete veoma brzo velike slučajeve korupcije koji su na samom kraju", rekao je premijer za "Blic".

Na pitanje ima li korupcije u SNS, on je rekao da je ima kao i svuda, ali i dodao da se ne može govorito o SNS, već o ljudima koji su u toj stranci.

"Ali kad god se u tvrdi, kao u slučaju našeg poslanika koga smo uhapsili, za takve nema milosti. I takvih slučajeva će biti. I u SNS ima onih koji su tu iz ideala, da bi uradili nešto za Srbiju, ali i onih koji su tu iz lične koristi", naveo je Vučić.
Kobra
@ Pon, 06.08.2018. 10:21

– Докле год се у Србији праве параде поноса ЛГБТ популације, а не праве параде поноса поводом 100 година од пробоја Солунског фронта српске војске, ићи ће нам овако како иде. Срамота за читав наш народ и државу је што се тако важан историјски датум као што је почетак ослобођења наше отаџбине у Првом светском рату и велики подвиг српске војске предвођене Краљем Петром Првим Карађорђевићем и регентом Александом Првим не обележава, а све дуже су колоне у шетњама геј параде. Наши славни преци, који су голи и боси, изгладнели и измучени, победили онакву силу и ослободили нас немачког и аустроугарског ропства, превртали би се у грубу да ово виде – изјавио је народни посланик и председник ПОКС, Жика Гојковић.

Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС) изражава згражавање над чињеницом да је у Србији већи догађај био јучерашње окупљање на тзв. Паради поноса геј популације, него прекјучерашње обележавање 100 година од пробоја Солунског фронта.

ПОКС подсећа да је 15. септембра 1918. године, српска војска у силовитом јуришу пробила Солунски фронт, након команде војводе Живојина Мишића: „У смрт, само не стајте! С непоколебљивом вером и надом, јунаци напред у отаџбину“.

– Српска војска тада је била бржа од Француске коњице, у терању непријатеља из српске земље. Такав подвиг и значајан јубилеј, ових дана је имао мању пажњу јавности од геј параде и то је оно што највише забрињава – додао је Гојковић.

srbijamonarhija
@ Pon, 17.09.2018. 10:33
Da su znali za čega su ginuli.. da će jednog dana ovakvi krmati, predali bi se u trenutku. Šteta što im nije niko mogao dojaviti da ne ginu uzalud za ovakve spo monarhe sns beskrupulozne ekipe. 
vojvodina
@ Pon, 17.09.2018. 21:47
Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС) изражава згражавање над чињеницом да је у Србији већи догађај био јучерашње окупљање на тзв. Паради поноса геј популације, него прекјучерашње обележавање 100 година од пробоја Солунског фронта.
da ste umesto zgražavanja poradili konkretnije na obeležavanju stogodišnjice, da ste utrošili bar onoliko vremena koliko je "sprcano" da bi se udomljavali "zaslužni" i vodila "bitka" za JKP, verovatno bi kolona koja baštini tradicije ratova bila duža od ove druge.

Наши славни преци, који су голи и боси, изгладнели и измучени, победили онакву силу и ослободили нас немачког и аустроугарског ропства, превртали би се у грубу да ово виде – изјавио је народни посланик и председник ПОКС, Жика Гојковић.

Prevrtali bi se oni u grobu da kojim slučajem mogu da vide i ko i kakvi, i na koji način vode brigu o tradiciji !!!
Mislim, ne radi se to jedan dan u godini, već i ostalih 364

PS: Bilo je, da se podsetimo, "nekakvih" boraca i 1991 i 1999, pa nešto nema prevelike brige o njima i bar delu njihovih para, ali ni ZGRAŽAVANJA od bilo koga, pa ni od POKS-a na činjenicu da su nekoma od njih KONTEJNERI jedini izvor prihoda... 

toliko i o vašoj brizi o borcima, zakona još nema, a već tri mandata Žika Gojković "dere" skupštinsku klupu...

Ono što smo u ratu "dobili", poništili smo decembra 1918. kada je stvorena Kraljevina Jugoslavija. U 20. veku, dva puta nas je skupo koštalo "bratstvo" slovenskih naroda.
činjenica da se ne zaboravi, dobijeno ratom, izgubljeno pogrešnom i suludom idejom i promašenom vizijom... prvi put su to uradili monarhisti, drugi put komunisti... za treći put mi nemamo snage, nestali bi smo...

poruka menjana pre 4 meseca
Kobra
@ Pon, 17.09.2018. 23:42
Наши славни преци, који су голи и боси, изгладнели и измучени, победили онакву силу и ослободили нас немачког и аустроугарског ропства, превртали би се у грубу да ово виде – изјавио је народни посланик и председник ПОКС, Жика Гојковић.

Prevrtali bi se oni u grobu da kojim slučajem mogu da vide i ko i kakvi, i na koji način vode brigu o tradiciji !!!
Mislim, ne radi se to jedan dan u godini, već i ostalih 364

Mi upravo to i cinimo u skladu sa svojim mogucnostima,mi nismo u mogucnosti da organizujemo i placamo stotine autobusa na kojekave mitinge na kojima se podrzava ideja ORAZGRANICENJU ( NITI BI NAM TAKVA SULUDA IDEJA PALA NA PAMET) ,niti smo u mogucnosti da placamo po 3000 din plus sendvic pluc pepsi za odlazak na paradu ponosa u BG,STO NAM O TOME NESTO NE NAPISES KOBRA?ako sam dobro video na snimku RTS bio si 3-4 reda iza BRNABICKE i hiperaktivno mahao sa onom sarenom zastavicom u jednoj ruci a u drugoj si nosio transparent sa natpisom "PONOSAN SAM NA SVOG PREDSEDNIKA PEDERA!  

http://www.generalworldnews.com/ogromnu-pobedu-i-zrtvu-nasih-predaka-mi-smo-juce-potpuno-zanemarili-da-li-smo-postali-nedostojni-sopstvene-istorije/?kaci=i1pavlovic

srbijamonarhija
@ Uto, 18.09.2018. 09:59
Mi upravo to i cinimo u skladu sa svojim mogucnostima,mi nismo u mogucnosti da organizujemo i placamo stotine autobusa na kojekave mitinge na kojima se podrzava ideja ORAZGRANICENJU
a kako vi to činite, vidljivo je, a još vidljivije je šlihtanje uz vlast gde god se to može, gde god postoji i samo jadan odbornik, poslanik...
Pa što lepo, ko časni i principijelni, a prepuni kritike na sve što radi vlast, ne napustite dobijena mesta i privilegije, pa lepo na ulicu...
E jest, malo sutra... najlakše je na državnim jaslama, pritom seruckati po svemu u čemu i sami učestvujete...

I naravno, po običaju, o borcima ni reč, mislim na ove još pomalo žive... evo juče prođe i javna rasprava o tome da se veteranima udeli crkavica i poneka povlastica, ali POKS-a ni od korova... "toliko o vašoj brizi u skladu sa mogućnostima", mada nismo videli ni one druge, ni treće, a ni predstavnike većine...
Kobra
@ Uto, 18.09.2018. 11:09
https://srbin.info/2018/09/17/osveta-za-gej-paradu-isarani-odbori-sns-a-po-celom-beogradu/

kao sto si i sam naveo s jednim poslanikom nismo u mogucnosti da donesemo niti usvojimo bilo kakvu odluku sto bi svakako mogla da ucini vladajuca stranka ciji si ponizni clan BACKO(sto ne pokusas da utices na tvoju komsinicu -bivsu maticarku,Jaru,Babica?
srbijamonarhija
@ Uto, 18.09.2018. 12:28
kako sad - bivša matičarka   valjda je još i dalje tamo, doduše na kvarnjaka, ispod žita, ali valjda će Tužilaštvo napokon smoći snage i volje da, osim ovih što kradu bicikle, pređe i na malo konkretnije slučajeve, pa bili oni i poslanici... malo je mnogo, a sada su već godine u pitanju, opstajati kao luzer...

Što se tiče Babića, čovek obećo - pa slago... a Jaro, hm, ne bih o Jari, sve i da hoće, nešto ipak treba umeti i razumeti...

A vama dragi Somborci ostaje enigma: kako je uopšte moguće da pored Vas toliko "pametnih" i nadprosečnih, osrednjaci sede u skupštinskim klupama

Kobra
@ Uto, 18.09.2018. 15:07
Au ovi iz kombi stranke jos se i bune, a u dupetu su svake vlasti!
menjaju dresove ko jara na fakultetu ispite :)
kome vi drzite slovo, pogledajte svoje redove....
tu ste 1-1 sa SNS-om
s laznim profesorom ste pobedili u Somboru
ali su vam dva manekena preletela u SNS
Jedan za lude zurke naprednjaka, a mali ucitelj da sedi u krilu rusa :)
muzUcrnom
@ Čet, 20.09.2018. 07:24
nebi mi nizasta na svetu zauzeli parking mesto tvoga nosa u dupetu svake vlasti imamo mi svoje konkretne programske ciljeve koje pokusavamo da sprovedemo u delo,jel ima nesto tu tebi nije jasno?mi kao i svaka stranka tezimo ka tome da budemo na vlasti i to je sasvim normalna pojava u zivotu svake stranke,partije i pokreta kao sto se da videti kod nas ne vlada jednoumlje i nedelimo po svakom pitanjako bi trebalo da bude u svim uredu isto misljenje sa ostalim koalicionim partnerima.kritikujemo i trpimo kritike kad to zasluzimo(tako je to svugde u uredjenim drustvima,eeeee sad to je nesto drugo sto mi to nismo!)  

Jedan za lude zurke naprednjaka, a mali ucitelj da sedi u krilu rusa :)   

pa potrudi se i ti malo pa ces mozda i ti zavrsiti u rusovom krilu xexe
srbijamonarhija
@ Čet, 20.09.2018. 18:31
reče srbijamonarhija , ne delimo baš po svakom pitanju isto mišljenje sa koalicionim partnerima...
a leba ti, po kojim to pitanjima delite isto mišljenje ?  
msm, ako nije tajna
Kobra
@ Čet, 20.09.2018. 21:27
kobra da si posetio stand POKSa na Selenci moga si iz prve ruke da cujes odgovore na svoja pitanja i nedoumice.

srbijamonarhija
@ Ned, 23.09.2018. 11:35
moga si iz prve ruke da cujes
moga sam, al nisam... samo da sam zna

nego, imao sam ja prilike da se uverim i konkretno kako se "obećanja" sa štandova realizuju, tako da ubuduće i za neko duže vreme, štandove drage volje prepuštam drugima... mene zanima nešto konkretnije, kao naprimer ona uspešna akcija koju ste odradili za uređenje vrtića...

Pa evo i konkretno, zahvaljujući angažovanju POKS-a, nedavno su privedeni kraju radovi na uređenju vrtića u Kljajićevu, za koje je ipak utrošeno, ne milion kako je to priželjkivala ona spodoba od direktorice PU, već celih DVA miliona...

POKS-u plus, a raštimovanom i korumpiranom Savetu MZ Kljajićevo jedan veeeliki minus...

Ako gledamo realno, ta dva miliona za vrtić i 2 KM puta prema Moravici, jedino je vredno pomena za ove 3 godine, a da u tome nema ni trunke doprinosa niti bilo kakvog učešća ljudi iz sadašnjeg saziva Saveta MZ...
Oni su se više bavili sitnim i krupnijim kraduckanjem svega što su mogli da se dočepaju...

Kobra
@ Ned, 23.09.2018. 18:04

kao i minista Stefanovica,premijerke Brnabic i ostalih homoseksualaca z vrha vlasti koju podrzavaju rjaliti programe da bi imali politicku promociju na istim tv kanalima za DZ i umalo zaboravih onog klovna Seselja 
http://poks.rs/2018/09/25/vulinova-podrska-rijalitiju-je-sramna/

srbijamonarhija
@ Uto, 25.09.2018. 10:51
Фотографија корисника POKS Sombor - Покрет обнове Краљевине Србије Сомбор
srbijamonarhija
@ Pet, 28.09.2018. 16:13
lepa sličica, lepa... samooo, gde je Beenga Smiley

ako još niste, njega morate prevući kako god znate i umete... nema monarhije bez njega, i turite ga direkt u krunski savet, naviko je on gde god doleti odmah u prvi plan...

Kobra
@ Pet, 28.09.2018. 22:50
kobrice ti si neobavesten ka Kostunica,Benga je postavljen za glavnog koordinatora PROMO-TIMA SNS ispred SOMBORSKIH NAZADNJAKA i mogu ti reci da se ta ekipa juce sa svojim idejnim resenjem transparenta bila mozda i najzapazenija, i mislim da je njihov transparent bio najbolje prihvacen od strane nislija koji su po prvi put videli i posetili Nis.
Фотографија корисника Lászlo Benák

srbijamonarhija
@ Sub, 29.09.2018. 09:57
nisam baš toliko neobavšten, već ti bukvališeš... Bengu sam vam dragog srca ponudio jer će uskoro biti na "belom lebu"   hm, možda će da bude... pa eto rekoh, samo kao mogućnost da "pojačate" odborničku grupu da Vam ne sedi onaj sam ko siroče u skupštini...
A onda sa Bengom, pošto je on poznat kao visoko-koalicioni kapacitet, mogli bi dobiti još po koje preduzeće, jer Benga je benga, ko njega ima u redovima tome se kraj (ne)nazire

PS: sad što je reč o moralnoj - karakternoj nuli, niste ni vi baš previše gadljivi na sve ... 
Kobra
@ Sub, 29.09.2018. 13:02
kobrice samaras gluposti,SNS je steciste preletaca svih kategorija i to je i najvecem debilu jasno.Dali postoje ljudi koji plivaju dobro u svim vodama(vlastima) da,postoje! pogledaj ko su poverenici SNS u Somboru,kakvi su to ljudi ?najbolji primer je ova cistacica koja je postala koordinator strucne sluzbe u ED.
:) znas li kobrice da muva moze da leti,da hoda po zidu i plafonu,a moze da zivi i pod zemljom.Tako i neki ljudi koji jedu .ovna a snadju se u svakoj situaciji.

srbijamonarhija
@ Sub, 29.09.2018. 15:50
<<>>
1
. . .
56789
Odgovor na temu Premeštanje teme