Politika > MZ KLJAJIĆEVO: godišnje se gubi 10.000 Evra zbog nemara

<<
123
Večeras, 10.08. zakazana je sednica Saveta MZ... na dnevnom redu, kao prva tačka je upravo CIGLANA, pa izvoli ta svoja pitanja iznesi tamo... ali ne samo pitanja, već i sve drugo što imaš...
zar ima bolja prilika da se o svemu informišeš, da pokreneš ?

najlakše je ovde blebetati i šuketati a konkretno ništa...

Savet - 10.08..jpeg
Kobra
@ Čet, 10.08.2017. 15:35
Epic
tvoj kolega je pismen "DA SE STARE GUME DADU"
Da te malo usavrsim.Avgust je mozes uvek na popravni dodji cekamo te u OSNT Kljajicevo.
Prezent glagola dati glasi dam-daš-da-damo-date-daju ili manje obično dadem-dadeš-dade-dademo-dadete-dadu dadnem-dadneš-dadne-dadnemo-dadnete-dadnu.
Svemirac
@ Čet, 10.08.2017. 15:50
Kobra
Svemirac

Uzecu vas za kucne ljubimce tako ste mi preslatki
Epic
@ Čet, 10.08.2017. 20:53
Epic
Mene mozes jedino uhvatiti za povodac.I vikati Uzbuna.
Svemirac
@ Čet, 10.08.2017. 23:16
Savet "odlučio" da raskine ugovor 4.g. pre roka...

I pored toga što je na osnovu 10-to godišnjeg ugovora o plodouživanju nad pomenutim zemljištem od 6,5 ha MZ potpisala ugovor i dobila sredstva pokrajinskog sekretarijata u iznosu od 4 miliona, na sinoćnoj sednici Saveta MZ odlučeno da se ugovor jednostrano raskine i zemljište vrati, bez nadoknade "darodavcu"...
Neshvatljiva odluka Saveta otvara mnoga pitanaja, pre svega motiva da se tek tako MZ i selo odrekne plodouživanja u narednih 4 god.

Stavlja li se tačka ovakvom nepromišljenom odlukom na sve nezakonite radnje koje su od samog početka pratile ovaj slučaj, ili se ovim činom otvaraju novi problemi, a da stari još uvek nisu rešeni.?

Ko to ima pravo, i na osnovu čega, da se tek-tako odrekne prihoda na koje MZ Kljajićevo polaže pravo ?
Ko ima pravo da građane liši informacije, gde su i na šta potrošena 4.000.000 din. naših zajedničkih para.?

Može li, na kraju krajeva, pokrajina kao davalac sredstava, da jednostavno stavi tačku na pljačku, a da krivci ostanu nekažnjeni, a da se ne zna gde je završio novac ?

PS: nedavno okončana budžetska kontrola u MZ Kljajiećvo, čiji izveštaj je proglašen TAJNOM, ustanovila je da je upravo slučaj ciglana prepun kriminalizovanih postupaka.

Kobra
@ Pet, 11.08.2017. 01:07
Neizvesna sudbina stanara u bivšoj ciglanskoj koloniji

Nerazumnom i neshvatljivom odlukom Saveta, koji 100% čini "odmetnuta" i otuđena većina sa liste SNS, ugrozili su i u nezavidan položaj doveli nekoliko porodica koje još uvek nastanjuju staru ciglansku koloniju.
Jednostranim odustajanjem i vraćanjem u posed celog kompleksa ciglane, u paketu idu i pomenute nastambe sa sve ljudima koji su tamo našli kakav-takav krov nad glavom.

Da li ste gospodo iz Saveta razmišljali o ljudima sa čijim sudbinama se olako poigravate ??
Da li SNS na ovaj način, ovako bahato i neodgovorno stvara beskućnike, umesto da goni i pred zakonom izvodi prestupnike, korupcionaše, dilere svih boja i fela.

Navodni vlasnik već najavio prodaju ciglane, a sa njom i ljude čije iseljavanje je ovim postalo sasvim izvesno...

Da li ćemo dozvoliti da grupica neodgovornih pojedinaca predvođena kompromitovanim odbornikom od sirotinje stvara još veću sirotinju i beskućnike
Ciglana - kolonija.jpg Ciglana-kolonija.jpg Ciglana- kolonija.jpg
Kobra
@ Pet, 11.08.2017. 19:53
Yebateee.... 10k evri sa 11- 12 jutara sjena... nema ni kopanja...

Sutra trujem djeda (zeninog cacu, ne mog djeda naravno), otimam mu 15 kj i platica tricavih 1.5k evri mjesecno (malo ce mi veci prinos biti zato sto cu djubriti) i ljepota bozija...

DUVAJ GA MRSKI PRIVATNICE OD SUTRA ME NEMA NA POSLUSmileySmileySmileySmileySmileySmiley
K.Marx
@ Pet, 11.08.2017. 21:14
K.Marx
Kobra šta bi ono imaš samo jednu funkciju kad čujem 3 u 1 mrđenovka?
lepi džoni
@ Pet, 11.08.2017. 21:23
Kobra
 od sirotinje stvara još veću sirotinju i beskućnike
Da sam ja tamo u tim zgradama i da sam u takvom polozaju i da me neko tera na ulicu ....e..... bome bi necija mama crnu vunu plela.
Svemirac
@ Pet, 11.08.2017. 23:26
Kako nema više Bubleta crnu vunu svi predu! Bar se nadam...
lepi džoni
@ Uto, 15.08.2017. 07:20
Да ли је реално да 2 беспосличара воде по цео дан главну реч, при том износе глупости по овом порталу на све и једној теми.. 
ružnopače
@ Uto, 15.08.2017. 13:13
ružnopače
ružnopače
при том износе глупости по овом порталу на све и једној теми..
ružnopače
bitno da ti nisi među ovih 6-toro što će sasvim izvesno završiti na ulici !!!

Kobra
@ Uto, 15.08.2017. 14:02
<<
123
Odgovor na temu Premeštanje teme