Zabava > Pobednici „igre gradova” u Zrenjaninu

Foto 31510 - Ekipa Grada Sombora osvojila je zlatnu medalju na Igrama bez granica u Zrenjaninu „City games 2017”. Od šest takmičarskih igara, naš tim je bio prvoplasiran u četiri igre, dok su u preostale dve osvojili drugo mesto i ukupno 60 poena od mogućih 65. Učestvovalo je šest ekipa iz: Beograda, Temerina, Kikinde, Zrenjanina, Pančeva i Sombora.
Sastav somborske ekipe: Milan Marić (kapiten), Marko Sikima (zamenik kapitena), Željko Ivković, Stojan Knežević, Bojana Stolić, Andrea Hernaus, Milica Stolić, Milan Jović i trener: Miloš Aleksić
U subotu, 15. jula Sombor će biti domaćin ove izuzetne manifestacije. Pozivamo sve građane na Gradsko kupalište Štrand u 19:30 časova da bodre našu ekipu. Ulaz je besplatan - saopštio je Sportski savez grada Sombora.
savamajstor
@ Pet, 14.07.2017. 03:50
savamajstor
Foto 31533 - Obaveštavamo vas da su organizaciji Grada Sombora, Sportskog centra Soko, Sportskog saveza grada Sombora održane Igre bez granica „City Games 2017”, na Gradskom kupalištu Štrand, pred rekordnim brojem gledalaca. Učestvovalo je osam ekipa i to: Kikinda, Sportski savez Sombor, Zrenjanin, Sombor 2, Subotica, Undisputed brothers Sombor, Odžaci i Apatin.
Ubedljivu pobedu odnela je ekipa Sombor 2, koja je i pre nekoliko dana slavila na takmičenju u Zrenjaninu. Pored ekipe Sombora 2, na finalno takmičenje, 20. jula na Zlatiboru, plasirala se i ekipa Kikinde - saopštio je SSGS.