Život > Deco napustite ovu zemlju

<<>>
1234
PS. Na vlasti se već dovoljno da ste pitanja odgovornih za sve teme koje spominjete mogli istražiti i rešiti, ali nećete jer vam nije u interesu. To je bila vaša obaveza, kao što će obaveza sledeće vlasti biti da pohvata sve odgovorne za ovaj lopovluk...
dragance80
@ Sub, 18.02.2017. 15:49
dragance80
управо то драганце, и више него довољне три године а резултат нула. чак су за та питања упослили и некаквог пензионисаног полицајца, као човек искусан за те истраге. од свега обећаног имамо трошак његове плате од 80.000 за 25 месеци па израчунајте, чак ни онај Синишин клозет да је истражио.
И како већ написа драганце, истраживаће неко следећи и бивше али и садашње, накупило се за ово кратко време.
panda
@ Sub, 18.02.2017. 17:14
Vi ste svoje sanse imali i niste ih iskoristili za nista dobro,tj jeste za sebe. Tako da pustite sada mlade i pametne ljude da dobre ideje sprovode u dela. 
veselacetka
@ Sub, 18.02.2017. 17:50
veselacetka
veselacetka: Vi ste svoje sanse imali i niste ih iskoristili za nista dobro,tj jeste za sebe. Tako da pustite sada mlade i pametne ljude da dobre ideje sprovode u dela. 
Koji su to mladi i pametni ljudi? Koje su to dobre ideje?

Otišli smo od teme o zdravstvu, ali ajde da ovo završimo.

Da li zagovornici novog vašarišta ili kako se već zove, mogu da pojasne šta je to dobro tamo?
Dajte objasnite tu ideju.
Posebno mislim na to kako će neki penzioner iz Goga ili MZ Gornja Varoš ili MZ Crvenka ići na tu pijacu...Koliko će biti ulaganje da se to sredi? Da li će biti urađena pešačka staza i gde? Da li postoji biznis plan, plan amortizacije ili plan održivosti? Šta će tamo biti izmešteno?
Koliko ja znam ne postoji ništa od toga!

Pa zato evo objasnite...ali dajte nešto smisleno a ne "to je bolje mesto"...

Postavio sam puno pitanja pa evo odgovorite na neko mladi i pametni ljudi...
dragance80
@ Sub, 18.02.2017. 21:09
dragance80
Da li zagovornici novog vašarišta ili kako se već zove, mogu da pojasne šta je to dobro tamo?
dragance80
@ Sub, 18.02.2017. 21:09
dragance80

тамо ништа није добро а још мање јасно по питању власништва, тамо нова пијаца никад неће бити.
градски већник Ковачић је обмануо одборнике читајући неоверен уговор између ТРА ДУГЕ и ЕМ Комерца стар само пар месеци или недеља.
ко жели нек укуца број парцеле 9342 Сомбор 1 и биће му јасније.
градоначелница не сме потписати такав уговор, ако ништа друго оно због нелегалних и неукњижених објеката. просто, куповина таквих објеката је противзаконита.
panda
@ Sub, 18.02.2017. 21:33
Očekivano nema NIJEDNOG odgovora!  Ne smete da napišete ili nemate svoj stav po tom pitanju?

Najlakše bi bilo oterati napolje sve koji nešto pitaju ili razmišljaju, zar ne?

PS. NIje političko prepucavanje jer ja se ne zalažem ni za jednu stranku već samo želim pojašnjenje ako znate...

poruka menjana pre 9 meseci
dragance80
@ Sub, 18.02.2017. 22:26
dragance80
Mocnirendzer Alexandra.81 Komsija
има један камп ту надомак града, тик уз канал, симболичког имена ПОЛЕТ или ЕЛАН како вам воља. кандидата има сваким даном све више.
И Синиша је маштао да никад неће с трона па се десило, а још није тамо захваљујући вама и вашој спремности на договор.
можда ви нећете бити те среће да се имате с ким договарати а као што рекосмо, кандидата има па има. ха ха ха.
panda
@ Sub, 18.02.2017. 23:27
OK. Pokazali ste da ne smete da napišete šta mislite o tome, izbegavajući odgovore. (bolje da verujem u to nego da nemate svoj stav)
Tu ćemo da završimo razgovor pošto nema smisla ponavaljti pitanja 3 puta...

PS. ALi stvarno me interesuje ko su ti mladi i pametni ljudi u lokalu koje spominjete...
dragance80
@ Ned, 19.02.2017. 08:46
dragance80
Sve lepi,skolovani,pametni,sposobni i dobri ljudi Dragance,a oni tvoji su bili sve suprotno od toga.
veselacetka
@ Ned, 19.02.2017. 09:46
veselacetka
šokiran besmislicama botova.Niste zaradili za sendvič

Van Halen
@ Pon, 20.02.2017. 21:32
Van Halen
Bilo bi vise mladih da ex DOS nije unistio drzavu i oterao mlade na zapad.
Vise od igre
@ Pon, 20.02.2017. 22:03
Vise od igre
veselacetka: Sve lepi,skolovani,pametni,sposobni i dobri ljudi ...
Koji su to "skolovani,pametni,sposobni" sa idejama trenutno na vlasti? Daj mi ime i ideje koje ima, da znam za koga da glasam na sledećim izborima...

PS. Da li je neko lep to je najmanje bitno u ovoj priči !  Ovo nije izbor za miss ili mistera, mnogo je bitnije od toga...
dragance80
@ Pon, 20.02.2017. 23:23
dragance80
Vise od igre: Bilo bi vise mladih da ex DOS nije unistio drzavu i oterao mlade na zapad.

Apsolutno se slazem! DOS je sve unistio, a trenutna Vlada ne moze preko noci neke stvari da ispravi. Sada stvari dolaze na svoje.
zlatokosa
@ Pon, 20.02.2017. 23:45
zlatokosa
Lepi,pametni,mladi su uvek bolji od starih,glupi i ruznih.
veselacetka
@ Uto, 21.02.2017. 08:44
veselacetka
Bolje ziveti sto godina kao car, nego sedam dana kao sirotinja.
Vise od igre
@ Uto, 21.02.2017. 09:43
Vise od igre
veselacetka: Lepi,pametni,mladi su uvek bolji od starih,glupi i ruznih.
Šokiran sam ovom primitivnom izjavom !?!?!?

Koji su to "skolovani,pametni,sposobni" sa idejama trenutno na vlasti?
dragance80
@ Uto, 21.02.2017. 18:52
dragance80
Ovo što pričas nema smisla.... Sada su pravi ljudi na pravim mestima....  prethodna vlast je smešna (DS) tamo su bili samo sposobni da ukradu....
Rita33
@ Uto, 21.02.2017. 20:11
Rita33
Bespotrebno spamovanje teme da bi se vredjala aktuelna vlast. Pa najvise ljudi je otislo iy drzave u vreme DOS-a!
zlatokosa
@ Uto, 21.02.2017. 20:12
zlatokosa
zlatokosa i Vise od igre
Kakve gluposti pišete to je istovremeno žalosno i smešno. Kažete za vreme DOSa najviše mladih napustilo Srbiju. Verovatno ste bile previše mlade ili ste sad omatorile pa se ne sećate, iz Srbije se u to vreme nije moglo bez vize koja se je čekala mesecima, odlazili su uglavnom oni koji su imali rodbinu negde na zapadu, i njih se je moglo nabrojati na prste, vize za odlazak u zemlje EU su ukinute krajem 2009.
Sada imamo tu "sreću" da kod nas ljudi ne mogu da žive sa 200e pa razne agencije vode naše radnike da robuju po Slovačkoj, Češkoj, Mađarskoj za 400-500e mesečno, rade po 10-12h dnevno, borave u kolektivnom smeštaju, sa jednim tušem i toaletom na više soba, sa jednim obrokom,  da se tamo vode kao turisti a ne kao radnici i veoma često budu vraćeni za Srbiju posle svega par dana ili nedelja jer potrebe za radnicima nema.
Raspitajte se malo kakvo je interesovanje za učenje stranih jezika po privatnim školama, odlaze ljudi sa 15-20 godina staža, odlaze mladi, odlaze studenti, ko će ostati ovde? Sada na prste možeš nabrojati one koji žele ovde da ostanu. E to sve ste nam doneli vi nazadnjaci. Hvala vam od srca.
Svako ko ima priliku i treba da beži odavde da ne gubi vreme! U raspravu sa vama ne ulazim jer vama je posao da komentarišete Smiley

LINK

poruka menjana pre 9 meseci
otvori oči
@ Uto, 21.02.2017. 22:48
Ja bih evo volela da svi vi iz opozicije krenete sa argumentima, a ne pricom koja nema veze sa istinom, i vredjate vladajucu koaliciju. Takva kampanja zaista nikog ne zanima. Svako od nas ima pravo na svoje misljenje i slobodu izbora, a ja evo kazem da vi krenete sa pricom sta ste "dobro" uradili za Srbiju?! Manite nas svakodnevne price o SNS-u, ali ocigledno nemate argumente za vasa dela pa morate njih da vredjate koji su mnogo toga uradili prvenstveno na Lokalu, pokrajini i republici!
zlatokosa
@ Sre, 22.02.2017. 00:17
zlatokosa
Ja vas samo pitam koji su to mladi i pmaetni ljudi sa idejama koji vode naš grad, jer ih stalno pominjete?

Kad mi to kažete daću vam argumente. Nikog ne napadam samo pitam KO...
dragance80
@ Sre, 22.02.2017. 18:16
dragance80
<<>>
1234
Odgovor na temu Premeštanje teme