Biznis > Zelenilo: Nije bilo iznenađenja za zimsku službu

<<>>
1234567
Poslovodje i radnici sede po kaficima i piju kuvano vino .provereno.
novus ordo seclorum
@ Sre, 11.01.2017. 18:22
novus ordo seclorum
novus ordo seclorum
ti si detektiv... hmhm, znaci treba 24h svaki radnik da se bavi ciscenjem snega????
Premium
@ Sre, 11.01.2017. 18:52
Premium
Premium
ma ovo su samo pokusaji da se obezvredi i omalovazi nesto... cak i dada bi radnici Zelenila hvatali pahuljicu po pahuljicu, nasli bi se oni koji imaju primedbe  human nature
Gradjanka
@ Sre, 11.01.2017. 18:54
Gradjanka
Radi se punom parom, čisti su putevi prvog prioriteta, radi se po celu noć... Šta ljudi očekujete? Što reče Gradjanka - očigledno nekima ni hvatanje pahuljica ili menjanje klime nece promeniti mišljenje... 
Maksimalno podržavam i pozdravljam vredne ljude iz Zelenila Smiley
I ljudi, čistite ispred svojih kuća, to je ono na šta sam naleteo kao ne baš retku pojavu...
Cezar
@ Sre, 11.01.2017. 19:14
Cezar
Zimska služba je maksimalno organizovana i angažovana! U ovakvim uslovima ne možemo predvideti šta će i kako će se odvijati... Bitno je da JKP Zelenilo punim kapacitetima nastoji da održi stvari pod kontrolom!
Niko-Neko
@ Sre, 11.01.2017. 19:23
Niko-Neko
Pa jednostavnije je da  botovi "ponove laž" 100 puta i eto istine. Dobrog ste učitelja našli......mogli ko i on proći kad dođe vreme.
kontras
@ Sre, 11.01.2017. 19:58
kontras
Jasno je da retki navijači prošlog režima izmišljaju greške onih koji su mnoooogo bolji od njih! 
zoki13
@ Sre, 11.01.2017. 20:08
zoki13
Botovi oladite malo i ne lažite !!!
Prošli režim je bio SNS, samo druga garnitura !!! Nemoj spinovati kad nemaš argumenata.

Sramota je što napadate sve koji ne lažu kao što vi radite. 3 sata sam proveo danas u saobraćaju po gradu, u periodu od 8-13h, NIJEDAN kamion i NIJEDNOG radnika nisam video.
dragance80
@ Sre, 11.01.2017. 22:32
dragance80
Možda nisi želeo da vidiš, a pitanje je kojim povodom si bio u gradu?! Ako si išao da kontrolišeš rad komunalnih preduzeća - onda je svaki dalji komentar suvišan...
Nastupaš vrlo agresivno i praviš dramu oko zime - pada sneg, januar je... to je neobično?????
možda bi zaista prema tvom mišljenju trebalo da radnici Zelenila hvataju pahulje i urgiraju kod onog gore da menja klimu Smiley

još jednom pozdrav i podrška za vredne junake zimske službe 
Premium
@ Sre, 11.01.2017. 22:39
Premium
Posao, a ne botovanje. Tako da mi je jako smetao sneg ispod točkova, i neodrađen posao službe koju plaćam.
Nego pitanje za vas sve koji hvalite rad službi. Kako vi znate da oni tako vredno rade? Odakle vam te informacije? Ne pravim dramu oko zime nego oko neodrađenog posla i oko laži koje pišete.
Svaku situaciju kad nemate argumenata po šablonu koristite za napad, omalovažavanje i ismejavanje neistomišljenika !!!

dragance80
@ Sre, 11.01.2017. 23:06
dragance80
Foto 29827 JKP Zelenilo: Bačeno dvadeset tona soli
Nakon što je u utorak uveče u 19 sati u Somboru počeo da pada sneg, gradska zimska služba otpočela je intervenciju u 20:30 minuta, posipanjem soli u svim ulicama i putnim pravcima I i II prioriteta. Putari su bili aktivni do jedan sat iza ponoći, a tzv. mala zimska služba, nadležna za trgove, prometne trotoare, pešačke prelaze, biciklističke staze, stavljena je u pogon u sredu u 4 sata ujutro, i svoje aktivnosti na čišćenju i posipanju soli, okončala je do 7 sati. Prema rečima nadležnih, u pogonu su bila sva četiri kamiona i poluteretno vozilo zimske službe, a iz posipača je izbačeno oko 20 tona soli. Reč je o preventivnom posipanju čiji efekti su bili vidljivi tek u prepodnevnim satima, kada je temperatura dostigla 4-5 stepeni celzijusa, s obzirom na to da po veoma niskoj temperaturi (od – 11 stepeni ), kakva je zabeležena u Somboru u sredu rano ujutro, so nema efekta
Mala zimska služba je, osim ostalog, čistila sneg u Ulici Kralja Petra I, na Trgu cara Uroša, (ispred Županije), na biciklističkim stazama oko Venaca, Apatinskom putu, u Nenadiću, na šetalištu kod Štranda… Sve u svemu, tri centimetra napadalog snega nisu pričinila veće probleme u redovnom odvijanju saobraćaja ali, sudeći po prognozama meteorologa, pravi izazovi za gradsku zimsku službu tek predstoje… - navodi se u saopštenju JKP Zelenilo.
savamajstor
@ Čet, 12.01.2017. 03:43
savamajstor
Znači JKP Zelenilo je potvrdilo da putevi nisu čišćeni, već da je samo so bacana koje je imala efekta kasnije. Upravo ono što ja pričam a vi me nazivate lažovom. 
Ajmo sad botovi, šta imate da kažete?
A što se tiče čišćenja, šetalište pored kanala je prioritet, jer ujutru kada idemo na posao svi tuda prođemo !?!?
dragance80
@ Čet, 12.01.2017. 07:58
dragance80
dragance80 ma kakve ti to činjenice iznosis ? Da li je ralica prošla jednom ili dva puta ? Gluposti ? Više njih je ovde ostavilo komentar da jeste čišćeno ! 

Kapucino
@ Čet, 12.01.2017. 09:01
Kapucino
O Booože 

Nekima se ne moze udovoljiti - bacili ste so, ali niste dovoljno cistili; cistili ste, ali niste bacili so... Neki ljudi pod bilo kakvim okolnostima ce pronaci primedbu...

JKP Zelenilo obavlja odlican posao, medjutim, SHVATITE DA JE JANUAR, ZIMA, SNEG PADA ZIMI 

Najbitnije je da je obezbedjeno normalno funkcionisanje i da Somborci nisu ugrozeni zbog ovih padavina!
Premium
@ Čet, 12.01.2017. 09:29
Premium
Znači ako više ljudi kaže laž onda to postane istina? E protiv toga se borim a vi me sad isprozivajte slobodno svojim lažima , napadima i optuživanjem...
dragance80
@ Čet, 12.01.2017. 10:02
dragance80
dragance80 auu da baš ću da te prozivam nemam pametnija posla  Smiley rekoh ti da bolje da popiješ SmileySmiley
Jedino protiv čega i koga se ti ovde boriš si isključito ti sam SmileySmiley
Rekoh samo da su mišljenja podeljena i da svako ima svoju istinu Smiley
Kapucino
@ Čet, 12.01.2017. 10:45
Kapucino
Ovaj sneg je zaista iznenadio sve pa i Zelenilo! ko je jos  video da sneg pada u Januaru?  
novus ordo seclorum
@ Čet, 12.01.2017. 11:58
novus ordo seclorum
preterujete sa komentarima i jedni i drugi, i oni što previše hvale pa ispada pomalo neukusno, a i ovi drugi gotovani koji bi zimu bez pahulje snega. 
A šta ima normalnije od snega usred zime... 
A posebno ovi žutaći, ves treba da je sramota da bilo šta kažete na tu temu... vi ste našem gradu "uvalili" ovakvo Zelenilo sa desetinama neradnika i udomljenih bez ikakvog realnog posla. 
nema čistog grada sve dok 25 ljudi čisti a 100 gleda, sedeći na toplim radijatorima.
Sve to treba iznova pred skupštinu, i konačno obećana RACIONALIZACIJA... 

Kobra
@ Čet, 12.01.2017. 12:24
Kobra a o ukusima ne treba raspravljati, neko me je nešto ukusno i fino, a onom drugom već i ne 

MariMari
@ Čet, 12.01.2017. 13:15
MariMari
Kapucino: dragance80
Rekoh samo da su mišljenja podeljena i da svako ima svoju istinu 
Iako si rekao da nećeš, ipak si me isprozivao 

Od kada postoje 2 istine ?!?

PS. Ako se na mene misli, nemojte me povezivati sa DS-om jer sam bio jedan od protivnika njihove politike kad su mnogi ćutali, a dugo već nisam politički aktivan.

poruka menjana pre 6 meseci
dragance80
@ Čet, 12.01.2017. 13:45
dragance80
<<>>
1234567
Odgovor na temu Premeštanje teme