Biznis > Zelenilo: Nije bilo iznenađenja za zimsku službu

>>
1234
. . .
7
Foto 29802 - Prvi sneg koji je počeo da pada u Somboru i okolini u sredu nekoliko minuta posle 17 sati, nije iznenadio gradsku zimsku službu. Prema rečima nadležnih sva vozila, oprema i ljudstvo, stavljeni su u pogon u 17:30. Četiri kamiona sa rasipačima soli i grtalicama, poluteretno vozilo za čišćenje centra, kao i celokupna tzv. mala zimska služba, čistili su centar grada, sve ulivne pravce ka Vencima, kao i ostale ulice iz I i II prioriteta, odnosno, 51 ulicu u gradu i 12 opštinskih puteva.
Prema informaciji Štaba zimske službe sneg na ulicama i putevima koji su joj poverni, očišćen je do 22 sata u sredu uveče. Aktivnosti zimske službe, čiji je nosilac i ove godine JKP Zelenilo, zajedno sa JKP Čistoća , ispratila je na licu mesta, i gradonačelnica Sombora Dušanka Golubović. Ona je bila uz putare tokom čišćenja centra grada, kao i Apatinskog puta, Ulice Filipa Kljajića, Staparskog puta, Karađorđeve ulice… O tome da je ceo povereni posao shvaćen ozbiljno svedoči i činjenica da je mala zimska služba čistila čak i prostore ispred lokala u centru grada, što je inače, obaveza vlasnika radnji i lokala. Naravno, intervenisano je i na svim važnim trotoarima, pešačkim prelazima, parkovima i prometnijim javnim površinama. Po prvi put ove godine na glavnoj ulici će biti posipano specijalno sredstvo protiv zamrzavanja, koje ne oštećuje podlogu - piše u saopštenju JKP Zelenilo.
savamajstor
@ Pet, 06.01.2017. 03:38
savamajstor
To se zove odgovorno obavljanje svog posla Smiley Bravo za ljude iz JKP Zelenila Smiley
Niko-Neko
@ Pet, 06.01.2017. 05:37
Niko-Neko
Temeljno, detaljno i ekspresno obavljen posao 

SVAKA ČAST 
Komunista
@ Pet, 06.01.2017. 07:53
Komunista
Niko-Neko: To se zove odgovorno obavljanje svog posla Smiley Bravo za ljude iz JKP Zelenila Smiley
zimska služba u punoj formi 

sve pohvale momcima... ovo je za primer
Smoki
@ Pet, 06.01.2017. 08:11
Smoki
Objasnili su! Blagovremeno delovanje u ovakvim situacijama obećava... Možemo biti mirni ove zime, jer šta god da se desi po pitanju snega, znamo da će u Somboru sve biti sanirano na vreme i gradjanima omogućeno normalno funkcionisanje!
Premium
@ Pet, 06.01.2017. 08:28
Premium
I ja ću da pohvalim ovim putem rad zimske službe i što je moja ulica u rekordnom roku bila očišćena više puta 
Sofijam
@ Pet, 06.01.2017. 09:52
Ove padavine i ledeni talas je baš iznenadio , ali očito da zimsku službu i ne, radi u fulu..posipa se so, a što je najjjjjvažnije pešački prelazi su čisti Smiley
MariMari
@ Pet, 06.01.2017. 09:58
MariMari
Sofijam i moja ulica očišćena u rekordnom roku Smiley Bravo za odličnu pripravnost i organizovanost zimske službe 
Skockan
@ Pet, 06.01.2017. 10:08
Skockan
Skockan nimalo lak zadatak zimske službe kojoj pored snega problem predstavljaju i niske temperature. Prvi talas je očišćen zaista kako i kažete u rekordnom roku i najvažnije nastavljeno bezbedno i nesmetano odvijanje saobraćaja, naravno sporije i opreznije !!! Dobro su se spremile zimske službe Sombora Smiley
Danijel2508
@ Pet, 06.01.2017. 10:31
Koje ste vi budale, sem moje omiljene bake Sofije.
JerryD
@ Pet, 06.01.2017. 10:40
@JerryD
ahhahah brate ja citam i ne verujem.. koja gomila polumozgana ahahhaha 
h8r
@ Pet, 06.01.2017. 12:38
h8r
JKP Zelenilo u čijoj je nadležnosti čišćenje samo radi dobro svoj posao, a ustvari onako kao i treba.Istina je da su ulice na vreme očišćene i da je prohodnost čista ! Sećam se da je bilo godina za vreme prethodnih vlasti kada se nije čistilo i kako je bilo, a i svi se dobro secamo i padova i preloma, tako da sve pohvale za rad ovog JKP ! SmileySmileySmiley
Zeta
@ Pet, 06.01.2017. 14:21
Zeta
JKP Zelenilo iz dana u dan svojom profesionalnošću i svojim akcijama ostavlja divan utisak. Smatram da to zaslužuje pohvalu, ili neki misle da treba čutati za sve dobro što se u Somboru radi 

Kada sve u gradu bude funkcionisalo kao danas Zelenilo, onda neće biti nikakvih problema 
A to i jeste cilj ljudima iz lokalne samouprave...
Gradjanka
@ Pet, 06.01.2017. 15:46
Gradjanka
Divno, uspešno su očistili i moju ulicu. Nanosi od celih 10cm  snega nije iznenadilo zimsku službu. Evo i  ja sam zadivljena. Smiley  Ljudi su radili posao za koji su plaćeni  i ima svi da im se divimo naročito oni koji rade, a nisu plaćeni. Smiley
nedeljka007
@ Sub, 07.01.2017. 18:52
nedeljka007
Eto ja se jutros provozao gradom i kako viđoh ništa nije bolje očišćeno nego pre koju godinu. Sneg je padao jedan dan (desetak cm) i kao i uvek očišćene su ulice koje se i čiste po prioritetu koji je određen još za neke prošle vlasti. A one sporedne ulice pune leda i vozim ko po jajima. Jesu se ovi botovi provozali nekud kad toliko fale Zelenilo? Hvalospevi bez pokrića od kojih se povraća! Zar ne vide da je grad OKOVAN LEDOM. A da su malo zašli na vreme i u sporedne ulice sad ne bismo imali taj problem. Nisu ukapirali da posle snega ide poledica? Neobavešteni stručnjaci!
serb-in
@ Pon, 09.01.2017. 10:01
serb-in
Muški je odrađen posao i nemože niko da porekne jednu ovako maksimalno profesionalno i organizovano sprovedenu intervenciju, tacnije celonocnu akciju 
zoki13
@ Pon, 09.01.2017. 10:16
zoki13
Pa zaradili su svoju platu. Radili su eto čitavu noć - ove godine!
serb-in
@ Uto, 10.01.2017. 11:45
serb-in
Rade oni permanentno i deluju blagovremeno 
Zelenilo treba da bude primer svima kada je rec o savesnom, odgovornom i kvalitetnom radu 

Gradjanka
@ Uto, 10.01.2017. 14:37
Gradjanka
Zlonamerno je zameriti bilo sta JKP Zelenilo 

Neka nam Bog pomogne da sve oblasti i sva preduzeca tako funkcionisu 
Komunista
@ Uto, 10.01.2017. 15:03
Komunista
Javna preduzeća su kancer koji guši ekonomiju Srbije i dok bilo koja vlast to ne uspe rešiti mi ćemo se vrtiti u krug, a što se tiče Zelenila, šta ih toliko hvalite, pa ljudi su samo odradili svoj posao za koji su obučeni i plaćeni. Hajde sad malo hvale za sestricu na odeljenju hirurgije jer je super zamenila zavoje pacijentu u sobi 106 ili dajte punu podršku učiteljici koja je zaključila ocene malom Perici.

poruka menjana pre 2 meseca
jeremija
@ Uto, 10.01.2017. 22:03
jeremija
>>
1234
. . .
7
Odgovor na temu Premeštanje teme