Sport > SSGS: Svečano otvaranje skejt parka

Foto 20025- Pozivamo Vas da prisustvujete svečanom otvaranju Skejt parka koje će se održati u subotu 15.03.2014. godine sa početkom u 12:00 časova na Prvomajskom bulevaru (kod parkića na Selenči)
Ceo kompleks je zamišljen da bude centar sportsko – rekreativnih objekata i aktivnosti na otvorenom - piše u saopštenju SSGS.

poruka menjana pre 6 godina
savamajstor
@ Sre, 12.03.2014. 02:50
savamajstor
- Zbog tehničkih problema, otvaranje Coca cola teretane na otvorenom će se održati u subotu u 11 časova u ulici Gruje Dedića kod parkića. Odmah zatim u 12 časova na Prvomajskom bulevaru je otvaranje skejt parka i takmičenje u zgibovima. Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ova dešavanja - saopštio je Sportski savez grada Sombora.
savamajstor
@ Pet, 14.03.2014. 02:02
savamajstor
Joj kolko su patitični ove političko-moralne gromade koje nas predstavljaju... tehnički problem da dupeta istih budu viđena i na jednom i na drugom mestu i da se pojave veliki poglavari grada i preuzmu zasluge za obe teretane na otvorenom, jednu koju je Coca Cola platila, drugu koju smo mi građani platili kao da je otvoren Svemirski program Sombor - Lansirna stanica 1, za sitnih 85.000 evra... a ne tamo neki skejt park od 25 x 25m. Pravo za pohvaliti se neposredno dan pred izbore, onako u predizbornoj #tišini#.
Zaćutali zauvek dabogda! 
zerx
@ Pet, 14.03.2014. 08:04
@ zerx Smiley sve si rekao..
jelena579
@ Pet, 14.03.2014. 19:06
čemu toliko halabuke kad će Vaš vođa dobiti 50+1
Istaknuto žut
@ Sub, 15.03.2014. 08:34
Istaknuto žut
Ja nemam vođu, niti sam član stranke, niti me zanima ko je čiji. Ovo što je osoba pod nickom Zerx rekla stoji od A do Š. I dalje ne mogu da verujem da je to koštalo 85.000, čoveče šta sve može da se napravi tim parama.... I idete mi na ganglije vi što svaku normalnu, argumentovanu diskusiju dovodite u vezu sa strančarenjem. Ako kažem da ne radi ulično osvetljenje, da je pun kontejner, hoćeš se pridružiti i reći "aman ljudi, radite posao za koji ste plaćeni!" ili ćeš se saplitati po mraku i daviti u smradu koji se širi iz kontejnera, samo zato što su tvoji na vlasti?! Muka mi je od vas stranačkih dupelizaca koji ste počeli i sopstvenu decu da zanemarujete svađajući se po forumima. Opametite se već jednom, samo ste pijuni za potkusurivanje bogatih koji ni ne čitaju šta pišete ili vam umiru od smeha. Ovo poslednje videla nebrojeno puta!

jelena579
@ Sre, 19.03.2014. 05:29
jelena579:
jelena, nadam se da se tvoj komentar odnosio na diskutanta istaknuto žut i mogu ti potvrditi da on to i jeste u svojoj stranci... znači, uvlakač i potrčko zarad poslića koji je dobio na poklon... 

Hoću ti reći da veoma grešiš ako misliš da su u svim strankama i svi članovi takvi, da nema onih koji drže do sebe, do programa i da se ne suprostavljaju karijeristima, samoumišljenim liderima i liderčićima, da nema onih koji neće i ne pristaju da budu poltroni i nečije marionete... 

članstvo u stranci nije apriori da bi se nekom služilo već da se na legalan i zakonit način pokuša delovati na ukupan život svih nas... 
Velika je greška svih Vas apolitičnih da se distancirate od političkih stranaka, i ne shvatate da takvim stavom samo prepuštate lošim i pokvarenim da bez vas odlučuju o pitanjima koja su važna ili se tiču upravo Vas...

Zato te zamoljavam, ubuduće kad kritikuješ, a kritikuj jer za to itekako postoji razloga, napravi razliku između ulizica i karijerista od onih dobronamernih ljudi, kojih zaista ima u svakoj stranci, koje naprosto zanima da učestvuju u javnom životu (što nije nikakav greh) i pokušavaju da utiču na dešavanja i donošenje odluka koje se tiču svih nas... 

Ovde posebno podvlačim potrebu Vas koji ste regularno završili škole, posebno visokoobrazovane, da se angažujete i ne dozvolite da sutra o Vama odlučuju oni koji su kupili diplome ili trenutno završavaju fakultete u Prištini, Banja Luci ili Brčkom... To su najopasniji ljudi kojima je partija samo sredstvo da dođu u posed nekog Javnog preduzeća ili položaja u Županiji... 

Nemojte sutra kriviti druge, krivi ste sami što ste prepustili takvima da nezasluženo odlučuju o svima nama... pridružite nam se da izbacima takve, da ih onemogućimo da ostvare svoje pokvarene namere... 

Kobra
@ Sre, 19.03.2014. 09:09
Ne zaboravimo Predsednikovu diplomu, odatle treba da se krene, pa nanize, ka Megatrendu, pa do Zupanije i dalje...
neko
@ Sre, 19.03.2014. 13:04
pa što ne kreneš... zašto čekaš na druge... ??
ako misliš da je iz Kljajićeva treba i time da se bavim, onda si me precenio, a sebe pokazao kao neozbiljnog... 
Ja sam ipak da se mi pozabavimo svojim dvorištem, onima koji su oko nas i koji direktno predstavljaju nas ili to nemeravaju da rade ubuduće... 

Predsednik, usput, može da bude neko i bez dana škole, samo ako ga narod izabere... napravi razliku između direktno branih lica i onih koji su postavljeni/imenovani... 
Ako je predsednik slagao za svoju diplomu, to je pitanje za institucije i narodne poslanike ako imaju indicije, a ne da se rešava na ulici...  

Kobra
@ Sre, 19.03.2014. 13:30
Kobra, nije svaki post ovde upucen tebi, te ne moras na svaki ni odgovarati.
neko
@ Sre, 19.03.2014. 13:59
Reče Kobra da se bavi "svojim dvorištem"... Žiža jbt. pa ti se baviš svim našim dvorištima i nema u koje, što privatno, što gradsko i seosko ne zaviriš. Privatizovao si svaku jbnu temu na Soinfo, stručan si po pitanju apsolutno svih tema i sad još i pričaš o "stranačkoj ideologiji" SNS-a. Jesi ti dobro???
Sve sve, ali pričati o ideologiji i programu u današnje vreme, a posebno iz pozicije nekog aktivnog i napaljenog SNS člana je više nego smešno i neozbiljno. Ne znam da li te pre demantuje isključivo medijska halabuka i šarene laže koje tvoj SNS prodaje - gomila reči i dela skoro nigde, ili te još više o PROGRAMU I IDEOLOGIJI demantuju šefovi stranke i pola stranačkog kadra koji su do juče imali noževe u zubima, pa su od velikosrBskih i ratnohuškačkih ideja došli do evropejaca... Jer nisu sabrali posle toliko godina i toliko poraza 2 i 2, jer ih niko spolja nije lepo istrenirao i rekao kako treba, JER PROGRAM A NE INTERES 
Žiža, ništa bolji nisi nego ove naivne žute i ex žute snaše.
P.S. uspešno si skrenuo JOŠ JEDNU TEMU sa poente, i ne znam dokle će to više tolerisati administratoska ekipa jer na svaku temu o čemu god da se radi, ti izaseravaš svoju naknadnu pamet ofarbanu SNS bojama, pa makar se radilo i o skejt parku... ALO, prošla kampanja, dobili ste, aj sad manje melji i zavrni rukave pa radi, ako si uopšte u prilici da išta radiš sem lepljenja plakata a u međuvremenu se nadaš da ćeš dobiti nešto više. Batali više Soinfo, da si ozbiljan u svemu što govoriš znao bi da su izbori završeni pre 5 dana i da imaš sve uslove da sad radiš a da te niko ništa ne pita. Adios!

zerx
@ Čet, 20.03.2014. 04:39
zerx:
 uredi svoj post da se može čitati... od besa i izliva gneva pomalo se gubiš, koncentracija ti vidno opada... još malo i mene ćeš dostići po broju odgovora na skoro svako moje javljanje... 

Ima ovde na SOinfu jedna opcija na kojoj se možeš prijaviti za administratora... konkuriši, pa ako te ljudi prime u svoj tim, eto ti prilike da uređuješ forum kako ti volja, kako ti zamišljaš da bi trebao da izgleda i koja pravila da važe...  kome se bude sviđalo, biće tu, kome ne, pronaći će neko drugo mesto da se informiše i da proćaska... 

nego, reko bih ja da ti bez SOinfa naprosto ne možeš da započneš dan, da ne zaviriš šta danas ima novo, šta je napisao kobra ili neko drugi, a pošto ne spadaš u neopredeljene, na tvoju žalost, teme su pretežno iritirajuće po tebe... 
sažaljevam slučaj, kada bude nešto lepo i pozitivno od strane sadašnje vlasti, veruj da ću biti prvi koji će o tome dati svoj pozitivan komentar... 

Olabavi malo zerx  i prihvati činjenicu da postoje i drugačiji od tebe...
Kobra
@ Čet, 20.03.2014. 07:37
Mi jesmo drugačiji od tebe, a znaš i sam zašto
Istaknuto žut
@ Čet, 20.03.2014. 10:38
Istaknuto žut
Baš kao priča o "Lazićevom" toaletu, kao priča koja nikad nije dobila svoj epilog, danas još jedna u nizu nedovršenih...

Radnici JKP Zelenilo su juče iz skejt parka uklonili jednu spravu, a danas će još jednu. Foto 36308 Dve sprave u skejt parku na Prvomajskom bulevaru bile su vidno oštećene već neko vreme i od strane nadležnih ocenjene su kao nebezbedne, pogotovo za mališane koji se tu najčešće igraju. Zbog toga je odlučeno da se one uklone. Jednu su radnici JKP Zelenilo isekli juče, a drugu, veću, će tokom dana. Skejt park postavljen je pre šest godina i tada je predviđeno da će sprave bezbedno služiti četiri godine. Možda bi one još i potrajale da neki delovi nisu nasilno otkinuti a već postojeća oštećenja su nesavesni građani dodatno uvećavali. Kako smo nezvanično saznali, moguće je da će ovaj prostor ostati jedno vreme prazan, verovatno do sledeće godine, dok se ne pronađu sredstva za ovu ne tako jeftinu investiciju pravljenja novih sprava - rampi u skejt parku. Postoji mogućnost da gradski arhitekta osmisli nešto prikladno što bi moglo tu da se postavi ili će i preostale sprave u skejt parku biti potpuno uklonjene, a ovaj prostor će biti preuređen za drugu namenu. Opcija šta će biti među posetiocima skejt parka ima mnogo, a nadležni će se već oglasiti sa onom koja je tačna. Prema rečima jednog od prisutnih roditelja na igralištu, grad je preko javne nabavke tražio ponudu na koju se javio jedan ponuđač i potraživao između 5 i 6 miliona za skejt park što je bilo mnogo novca. Takvu ili makar sličnu javnu nabavku nije bilo moguće pronaći u zvaničnim dokumentima.
Izgradnja skejt parka kod Samoizbora završena je u januaru 2014. godine. „Investicija” je bila vredna 85.000 evra.

Skejt park, za samo 4 godine svojom dotrajalošću potvrdio da je to bila promašena i sumnjiva investicija, za koju je nakon smene "žute" vlasti najavljivana PROVERA... Rečeno, obećano, NIKAD urađeno... još jedan "spomenik" predhodne vlasti odlazi nekažnjeno u istoriju, pojela maca...
Naravno da je "pojela maca" kad su tada Lazićevi "graditelji" samo preobulki dresove i postali deo novog tima, nove vlasti, novog sutra...
I sad jednostavno pitanje: Kako kazniti bivše, tj. sada "naše", kako sancionisati gluposti i promašaj, kad su ti isti sada deo nove vizije Sombora...

I zato je najbolje ovako, ukloniti tragove, spaliti dokumentaciju, pa raspisati neki novi tender, spiskati neke nove milione, a gubitnike i secikese ostaviti da i dalje "vizionarski" uređuju grad...
Kobra
@ Uto, 13.08.2019. 08:58
Odgovor na temu Premeštanje teme